Get the London look

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleK
107 příspěvků 02.03.13 14:41
Get the London look

Co říkáte na modelku z této reklamy? Je myslím na nějakou řasenku.. Ikdyž bych si odmyslela „TU“ mezeru, tak se mi stejně v obličeji nelíbí. Za to se mi opravdu vryla do paměti a když jsem ji viděla v Praze v reklamě na HM, tak jsem hned věděla, že je to ona.. Asi účel…

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Audrey.Piper
412 příspěvků 02.03.13 14:52

Mě nějak nevadí Jaksi jsem zjistila, že neumím posoudit ženskou krásu. Takže bych jí označila za zajímavou. Člověk jí skutečně hned pozná, a to, jak říkáte, je asi skutečně účel.

NicoleK
107 příspěvků 02.03.13 14:54

Beru to jako změnu, mezi těmi všemi vyumělkovanými modelkami, které na sobě nemají ani jednu „chybičku“

Sibyla
2639 příspěvků 02.03.13 15:26

Tahle?

NicoleK
107 příspěvků 02.03.13 15:27

@Sibyla
anoo!

That70sGirl
24 příspěvků 02.03.13 16:06

Myslím, že je to dcera Micka Jaggera, takže možná i proto je tak populární. Ale vůbec mi to nevadí, je zajímavá a navíc já mám mezi předníma zubama taky mezeru, takže aspoň vidím, že to není až taková vada na kráse.

eless
1057 příspěvků 02.03.13 18:43

Dcera rockera a modelky - mne sa ta zenska nepaci a medzera medzi zubami ju len dorazi. k niekomu to sedi, ale v tomto pripade je to naopak. a vzdy ked ju vidim, tak si vybavim podobny obrazok ako prihodila Sibyla :)

valery
1579 příspěvků 02.03.13 21:31

@That70sGirl
Dívky s takovou mezírkou mezi předními zuby jsou prý mimořádně vášnivé, říká se ;-)

shirla
878 příspěvků 02.03.13 22:29

@Sibyla
Já raději takhle:-)

Bartesva
92 příspěvků 03.03.13 01:53

Ta mezera mezi zuby je náhodou bezva, je to takové pikantní.

GalianosjednimL  03.03.13 11:24

Nikdo za to, jak vypadá většinou nemůže, každopádně pokud ji k těmto zubům doporučil vizážista ten rudý nátěr co ji zvětšuje rty, tak to s ní rozhodně dobře nemyslel. :)Zase je fakt, že přitáhla natolik pozornost, aby se o ni mluvilo.

@valery a praktické… vejde se ji tam brčko od drinku i když má zavřená ústa.

Morže
1091 příspěvků 03.03.13 11:33

Já nějak nechápu ten skandál kolem mezery v zubech. Má to spousta celebrit. Moje sestra měla celý život díru mezi předními zuby a uměla přes ně pískat! Teď má natrvalo vzádu takový rovnátko, co jí udržuje zuby u sebe, ale ta schopnost pískat mezi zubama je bomba! :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.03.13 11:35

Mně naprosto nevadí mezera mezi zuby, leč ten zbytek. připadá mi taková hrubá a červené megarty z ní dělají cosi laciného.

Sibyla
2639 příspěvků 03.03.13 13:43

Mezera je drobná vada. Vadí mi, když si na ní staví kariéru. To je jak ty odfláklé zipy v jiném vláknu, symptom dnešní doby.

ještěřička
2366 příspěvků 27 inzerátů 03.03.13 14:04

Tak k heslu „Get the London look“ se tato žena hodí, Angličanky jsou mimořádně ošklivé…

Titless_Duchess
33 příspěvků 03.03.13 20:54
@That70sGirl píše:
Myslím, že je to dcera Micka Jaggera, takže možná i proto je tak populární. Ale vůbec mi to nevadí, je zajímavá a navíc já mám mezi předníma zubama taky mezeru, takže aspoň vidím, že to není až taková vada na kráse.

Georgia May Jagger, imho dost sexy. Viz toto (Georgia + Hedi + Egyptian hip hop): http://www.youtube.com/watch?…

Titless_Duchess
33 příspěvků 03.03.13 20:59
@Sibyla píše:
Mezera je drobná vada. Vadí mi, když si na ní staví kariéru. To je jak ty odfláklé zipy v jiném vláknu, symptom dnešní doby.

Tak to mě vůbec nevadí, když se někdo snaží z drobný vady udělat naopak přednost. Život je boj a člověk musí bejt kreativní a umět se prodat. To jsem takhle slyšel o jednom, co se pevlíkal za ženskou, dělal ze sebe teplouše a ještě předváděl, jak má každý oko jiný;) Jinak teda tu její pusu i s tou mezerou za vadu vůbec nepovažuju. To mi se dokonce líbí i ta Lily McMenamy: http://www.youtube.com/watch?…

uu  03.03.13 22:26

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:30

Narcisa
100 příspěvků 04.03.13 10:53

Na některých decentnějších fotkách vypadá dobře, ale konkrétně v reklamě na Rimmel se mi nelíbí, vypadá lacině.

Narcisa
100 příspěvků 04.03.13 10:54

A na té první fotce, kterou přidala @Sibyla, mi připomíná „annoying orange“ :D

smrtonoška  04.03.13 11:05

@Narcisa Teď už vím, proč jsem na tu fotku tolik zírala a přemýšlela, co mi to jen připomíná :D

Johny Sixx  05.03.13 02:22

Mozna kdyby se ta modelka nevarila jako tesne pred blowjobem tak by to bylo taky o neco lepsi=)))

hanabanana76
160 příspěvků 06.03.13 10:59

@Narcisa

Na některých decentnějších fotkách vypadá dobře, ale konkrétně v reklamě na Rimmel se mi nelíbí, vypadá lacině.

Ono taky znacka Rimmel je lacina dekorativni kosmetika, takze to tak nejak sedi, ne? :-)
Jinak za me je zajimava a netuctova, nevidim duvod proc by s mezerou mezi zubama nemohla byt modelkou…me nejak prijde posledni dobou, podle te kritiky fyzicna ostatnich lidi, ze jsou tady na pekle same perfektne krasne zenske, s dokonalymi vlasy, chrupem a uzasnymi postavickami.

system_error
815 příspěvků 07.03.13 20:52

Mě mezera nevadí, ale na té první fotce vypadá strašně. Ono teda ani ta druhá varianta není o tolik lepší, ale aspoň tak strašně nezáří do okolí.
Na těch fotkách od uu je mnohem zajímavější a uznávám, že má i něco do sebe.

modny guru
280 příspěvků 07.03.13 21:19

Ked som ju vidavala v televizii, strasne mi ta medzera vadila. Nechapala som, preco si tie usta nezatvori:) Az pri tejto diskusii som si uvedomila, ze vsetci ju tu kvoli tomu poznaju, cize asi to splna pozadovany efekt.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit