Girl with Curves

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cashmere
57 příspěvků 09.06.12 20:49
Girl with Curves

Poznáte fashion blog Taneshe Awasthi „Girl with Curves“?? Dávam ho do pozornosti hlavne kvôli inšpiráciám a tipom ako si poradiť s tzv. slovanskou postavou, ktorá sa tu často spomína.

girlwithcurves­.tumblr

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

efisa  09.06.12 22:39

Znam a obcas pro inspiraci nakouknu. Ovsem ta pani je zkratka a jednoduse krasna a ma uzasne vlasy, takze vypadat chic pro ni neni az takovy problem jako pro jine se slovanskou postavou, ktere vsak nebyly obdareny krasnou tvari k tomu.

seymy
36 příspěvků 09.06.12 22:45

Tanesha je velmi krásná, mám také postavu typu hruška a myslím, že oproti jablkům máme velkou výhodu v podobě dobře tvarovaného pasu. Z Taneshiných fotek je ale patrná ještě jedna věc - úsměv udělá divy.. :-)

MP obludka
28 příspěvků 09.06.12 23:28

Tenhle blog jsem neznala a musím říct, že jsem se trošičku lekla - tento model s názvem „indian inspired“ hned na první stránce mi přijde jako dobrý úlet - asi jsem konzerva, ale džíny (nebo co to je) pod šaty se mi vůbec nezdají jako dobrý nápad. 

Efisa má pravdu, ta paní je skutečně krásná a díky tomu jí „projdou“ i modely, které podle mě k její postavě nejsou obzvlášť lichotivé. Třeba tady jí ten volán dělá větší boky, než ve skutečnosti má: 

Povětšinou ale super inspirace, třeba toto je prostě nádhera: 

Díky za tip, Cashmere!

Ani  10.06.12 03:28

@MP obludka Já bych řekla, že se nesnaží postavu za každou cenu maskovat nebo vylepšovat, naopak dává najevo, že se nestydí za to, co má. A ty její boky a křivky mi prostě přijdou úžasný (třeba v těch posledních šatech je fakt nádherná).

Jituliina
99 příspěvků 10.06.12 07:19
Skinny nee

Styl oblečení se mi moc líbí, díky za tip. Sukně a šaty jsou úžasné všechny, ale nelíbí se mi na ní ty přiléhavé džíny. To je moc napěchované a hodně to na ty křivky upozorňuje. Tady je to úplně markantní… 

Já mám podobnou postavu, ale o něco štíhlejší a přiléhavé džíny nosím jen zřídka a to většinou s dlouhým topem, který mi ty boky aspoň trochu zakryje. Nohy mám štíhlé, takže pak dosáhnu dobrého efektu, podle mého.

Diankenstein
1891 příspěvků 10.06.12 09:08

Tohle už je spíš slovanská epopej :D, ale je moc hezká! A proč by nemohla na své přednosti upozornit přiléhavými kalhotami? S tím budou mít tradičně a pochopitelně problém spíš ženy. Jsem si jistá, že se to opačnému pohlaví líbí (určité části). Nemá co skrývat…

Milli
2523 příspěvků 10.06.12 10:10

Ty šaty jsou parádní, ohromně jí sluší.
Co se těch skinny týká - proč ne, ale za jedné podmínky - mám podobnou postavu, jen o pár velikostí štíhlejší (štíhlý vršek, výrazný pas, hodně výrazné boky a stehna), ale skinny nenosím. Jakmile mám něco nahoře takhle moc upnuté, hned je vidět i celulitida a to vypadá fakt blbě.
Takže delší top přes to nebo ne tak moc narvané.

Jituliina
99 příspěvků 10.06.12 11:23

Diankenstein: Jo, jemně upozornit ano. Třeba v obyč džínách skinny vypadá ještě docela dobře a nemám proti tomu nic :) Ale v těch modrých kalhotách její nohy vypadají jako dva nevzhledné špalky a ten top mi připadá, že ji akorát ještě zvětšuje, jak je střižený. A nemyslím si, že se tyhle modely chlapům líbí (s výjimkou těch ujetých na boubelky :)

volfish
904 příspěvků 10.06.12 11:25

Znám a ty modré šaty jsou absolutně fantastické!

Diankenstein
1891 příspěvků 10.06.12 11:57

@Jituliina chápu, chápu… ale obávám se, že ona se jiným chlapům moc líbit nebude. Proto si myslím, že nemá smysl předstírat, že je drobounká a vytáhlá. A můj názor je, že každá žena (pokud tak chce vypadat) vždycky vypadá líp v sukni. V tom ohledu jsem trochu konzerva, no.

edit: to tričko je pro štíhlé nohy, tam vidím ten problém, kdyby měla jiné, vypadala by líp , viz jiná fota.

Příspěvek upraven 10.06.12 v 11:59

Jituliina
99 příspěvků 10.06.12 11:59

Diankenstein: jo, s těmi sukněmi souhlasím na 100% :)

blue0015
214 příspěvků 10.06.12 15:06

Tanesha je nádherná, její blog se mi moc líbí. Přála bych si, abych taky dokázala mít takové sebevědomí a nestyděla se za své křivky (a to je mám o dost menší než ona). Já bych si prostě nedokázala vzít věci na tělo a cítit se v tom dobře. Ale ona je navíc vysoká, má nádherné vlasy, obličej, úsměv…má prostě charisma a je to krásná žena.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.06.12 15:45

mě tedy její blog nijak zvlášť nebaví. A ano, je to krásná žena, nicméně křivky si představuji přece jen trochu subtilnělší.
I když ona zřejmě na některých fotkách vypadá o dost silnější. A je fajn, že miluje své tělo a nestydí se za něj, to lze jen závidět. Ale na druhou stranu - proč zdůrazňovat své nedostatky?
Takže inspirací je pro mě spíš její přístup, ne to provedení. Já naopak vždycky ráda něco zamaskuji (momentálně jsou to hlavně Rambózní ruce:-)

bubun
83 příspěvků 10.06.12 16:01

Třeba jí jde o to sdělit, že se nejedná o nedostatky…

uu  10.06.12 16:42

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:08

Acrobaleno
948 příspěvků 10.06.12 16:45

Takže toto sú tie „curves“? Nehovorím, že je škaredá, ale „curves“ sú niečo iné. Jej blok sa mi páči. Vždy sa mi páčia jej topánky.

drENT
593 příspěvků 10.06.12 17:29

@Acrobaleno a může se zeptat, co jsou podle Vás „curves“? Mně to jako křivky tedy přijde, a to vcelku pěkné, ještě dle mého názoru nepřesahující hranici rozkydlosti, která bývá některými omlouvána a vydávána za křivky.

Výjimečnost tohoto blogu tkví v tom, že Tanesha je opravdu VÝRAZNĚ tvarovaná. Kdyby měla jenom o pár cm míň, byl by to jenom další fashion blog s více či méně povedenými outfity. Některé jsou krásné, některé mě spíš nudí (např. tento nebo tento ), některé jsou opravdu mimo (viz výše skinny jeans a plandavá košile). Bez materiálu, co má od pasu dolů, by to rozhodně nebylo nic, o čem by psaly všemožné dámské magazíny po celém světě. Jenom další módní bloggerína s hezkou tvářičkou.

Mimochodem, nějaké typy na českou „girl with curves“? A tím myslím opravdu „with curves“, ne slečnu, co má velikost 38 a někdo jí v pubertě řekl, že má velký zadek…

Acrobaleno
948 příspěvků 10.06.12 17:38

@drENT: napríklad taká Christina Hendricks alebo Jennifer Lopez. To sú podľa mňa „curves“. Toto je príliš. Neviem čo je s touto dobou. V boji proti anorexii sa ako príklady uvádzajú takéto baby, kde zostali tie s normálnou postavou?
Týmto do nej nerýpem ani do iných žien s podobnou postavou. Je to len môj uhol pohľadu.

Ani  10.06.12 17:51

@Acrobaleno Já si, když se řekne „with curves“ představím klasické barokní obrazy a takové křivky, v žádném případě ne Jennifer Lopez. To bych mohla říct i o sobě, že jsem „with curves“, když mám rozdíl mezi pasem a boky 30 cm. Až na to, že to mám při velikosti 36.
Nicméně nikdo tu nebojuje s anorexií, někomu se to skutečně může líbit.

Normálnítřicítka
50 příspěvků 10.06.12 21:39

Na tenhle blog jsem koukala a upřímně jí závidím postavu. Já jsem jablko a to dost výrazné :-/ Kalhoty si kupuju 42, což ještě jde, ale vršky mám 48 - 50. Kvůli velkým prsům ( 36 JJ ) a trochu většímu břichu budu vždycky vypadat jako almara :-/ Všimly jste si toho, že blogerky a modelky větších velikostí jsou vždycky typu hruška? Fakt bych uvítala nějakou inspiraci pro jablka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.06.12 21:51

Asi záleží jak to kdo bere, já si takto postavu s křivkami nepředstavuji, ba ani onu slovanskou postavu. Podle mě je to pěkně tvarovaná holka, ale s výraznou nadváhou.
A samozřejmě, ona třeba bere ty svoje boky jako přednost, ale některé ty outfity jí prostě nesluší, vypadá v nich blbě a to je pro mě směrodatné. Žádná žena by se neměla zošklivovat :-) Jak psala uu, slimky - NE!

bubun
83 příspěvků 10.06.12 22:54

Já nevím - to je nějaká mantra? Že by se žádná žena neměla zošklivovat? Já s tím v zásadě souhlasím, ale takhle řečeno mi to přijde jako nějaké dogma… A za sebe musím říct, že jsem si na sebe taky určitě hodněkrát vzala outfity, který mi neslušely :-)
Je tady ale jedna věc, která mi přijde dost důležitá, všimly/i jste si někdy, jak strašně moc dělá u takto tvarovaných modelek (nebo prostě hezkých žen s větší či menší nadváhou) to, že mají oválný obličej? Já nemám ani zdaleka boky jako ona, ale mám kulatý obličej a to je prostě faktor, který zrovna opticky nezeštíhluje.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.06.12 23:04

@bubun Znám pár holek, které jsou hubené a drobounké, ale mají kulatý obličej a působí opravdu na první pohled baculatěji, než ve skutečnosti jsou.
Na to jsou určitě nějaké triky, jak zdůraznit své přednosti … já bohužel nevím.
Proto jsem za tu větu, že žádná žena by se neměla zošklivovat, dala smajlík, jako že to berte trochu s rezervou.
Bloggerky jdou s kůží na trh, takže je posuzuji trochu přísněji. Pokud se chce někdo živit jako fashion bloggerka, měla by vědět, co jí sluší…

bubun
83 příspěvků 10.06.12 23:51

Souhlas :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit