Girl with Curves

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cashmere
57 příspěvků 09.06.12 20:49
Girl with Curves

Poznáte fashion blog Taneshe Awasthi „Girl with Curves“?? Dávam ho do pozornosti hlavne kvôli inšpiráciám a tipom ako si poradiť s tzv. slovanskou postavou, ktorá sa tu často spomína.

girlwithcurves­.tumblr

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

efisa  09.06.12 22:39

Znam a obcas pro inspiraci nakouknu. Ovsem ta pani je zkratka a jednoduse krasna a ma uzasne vlasy, takze vypadat chic pro ni neni az takovy problem jako pro jine se slovanskou postavou, ktere vsak nebyly obdareny krasnou tvari k tomu.

seymy
36 příspěvků 09.06.12 22:45

Tanesha je velmi krásná, mám také postavu typu hruška a myslím, že oproti jablkům máme velkou výhodu v podobě dobře tvarovaného pasu. Z Taneshiných fotek je ale patrná ještě jedna věc - úsměv udělá divy.. :-)

MP obludka
28 příspěvků 09.06.12 23:28

Tenhle blog jsem neznala a musím říct, že jsem se trošičku lekla - tento model s názvem „indian inspired“ hned na první stránce mi přijde jako dobrý úlet - asi jsem konzerva, ale džíny (nebo co to je) pod šaty se mi vůbec nezdají jako dobrý nápad. 

Efisa má pravdu, ta paní je skutečně krásná a díky tomu jí „projdou“ i modely, které podle mě k její postavě nejsou obzvlášť lichotivé. Třeba tady jí ten volán dělá větší boky, než ve skutečnosti má: 

Povětšinou ale super inspirace, třeba toto je prostě nádhera: 

Díky za tip, Cashmere!

Ani  10.06.12 03:28

@MP obludka Já bych řekla, že se nesnaží postavu za každou cenu maskovat nebo vylepšovat, naopak dává najevo, že se nestydí za to, co má. A ty její boky a křivky mi prostě přijdou úžasný (třeba v těch posledních šatech je fakt nádherná).

Jituliina
99 příspěvků 10.06.12 07:19
Skinny nee

Styl oblečení se mi moc líbí, díky za tip. Sukně a šaty jsou úžasné všechny, ale nelíbí se mi na ní ty přiléhavé džíny. To je moc napěchované a hodně to na ty křivky upozorňuje. Tady je to úplně markantní… 

Já mám podobnou postavu, ale o něco štíhlejší a přiléhavé džíny nosím jen zřídka a to většinou s dlouhým topem, který mi ty boky aspoň trochu zakryje. Nohy mám štíhlé, takže pak dosáhnu dobrého efektu, podle mého.

Diankenstein
1895 příspěvků 10.06.12 09:08

Tohle už je spíš slovanská epopej :D, ale je moc hezká! A proč by nemohla na své přednosti upozornit přiléhavými kalhotami? S tím budou mít tradičně a pochopitelně problém spíš ženy. Jsem si jistá, že se to opačnému pohlaví líbí (určité části). Nemá co skrývat…

Milli
2523 příspěvků 10.06.12 10:10

Ty šaty jsou parádní, ohromně jí sluší.
Co se těch skinny týká - proč ne, ale za jedné podmínky - mám podobnou postavu, jen o pár velikostí štíhlejší (štíhlý vršek, výrazný pas, hodně výrazné boky a stehna), ale skinny nenosím. Jakmile mám něco nahoře takhle moc upnuté, hned je vidět i celulitida a to vypadá fakt blbě.
Takže delší top přes to nebo ne tak moc narvané.

Jituliina
99 příspěvků 10.06.12 11:23

Diankenstein: Jo, jemně upozornit ano. Třeba v obyč džínách skinny vypadá ještě docela dobře a nemám proti tomu nic :) Ale v těch modrých kalhotách její nohy vypadají jako dva nevzhledné špalky a ten top mi připadá, že ji akorát ještě zvětšuje, jak je střižený. A nemyslím si, že se tyhle modely chlapům líbí (s výjimkou těch ujetých na boubelky :)

volfish
917 příspěvků 10.06.12 11:25

Znám a ty modré šaty jsou absolutně fantastické!

Diankenstein
1895 příspěvků 10.06.12 11:57

@Jituliina chápu, chápu… ale obávám se, že ona se jiným chlapům moc líbit nebude. Proto si myslím, že nemá smysl předstírat, že je drobounká a vytáhlá. A můj názor je, že každá žena (pokud tak chce vypadat) vždycky vypadá líp v sukni. V tom ohledu jsem trochu konzerva, no.

edit: to tričko je pro štíhlé nohy, tam vidím ten problém, kdyby měla jiné, vypadala by líp , viz jiná fota.

Příspěvek upraven 10.06.12 v 11:59

Jituliina
99 příspěvků 10.06.12 11:59

Diankenstein: jo, s těmi sukněmi souhlasím na 100% :)

blue0015
289 příspěvků 10.06.12 15:06

Tanesha je nádherná, její blog se mi moc líbí. Přála bych si, abych taky dokázala mít takové sebevědomí a nestyděla se za své křivky (a to je mám o dost menší než ona). Já bych si prostě nedokázala vzít věci na tělo a cítit se v tom dobře. Ale ona je navíc vysoká, má nádherné vlasy, obličej, úsměv…má prostě charisma a je to krásná žena.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.06.12 15:45

mě tedy její blog nijak zvlášť nebaví. A ano, je to krásná žena, nicméně křivky si představuji přece jen trochu subtilnělší.
I když ona zřejmě na některých fotkách vypadá o dost silnější. A je fajn, že miluje své tělo a nestydí se za něj, to lze jen závidět. Ale na druhou stranu - proč zdůrazňovat své nedostatky?
Takže inspirací je pro mě spíš její přístup, ne to provedení. Já naopak vždycky ráda něco zamaskuji (momentálně jsou to hlavně Rambózní ruce:-)

bubun
83 příspěvků 10.06.12 16:01

Třeba jí jde o to sdělit, že se nejedná o nedostatky…

uu  10.06.12 16:42

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:08

Acrobaleno
949 příspěvků 10.06.12 16:45

Takže toto sú tie „curves“? Nehovorím, že je škaredá, ale „curves“ sú niečo iné. Jej blok sa mi páči. Vždy sa mi páčia jej topánky.

drENT
593 příspěvků 10.06.12 17:29

@Acrobaleno a může se zeptat, co jsou podle Vás „curves“? Mně to jako křivky tedy přijde, a to vcelku pěkné, ještě dle mého názoru nepřesahující hranici rozkydlosti, která bývá některými omlouvána a vydávána za křivky.

Výjimečnost tohoto blogu tkví v tom, že Tanesha je opravdu VÝRAZNĚ tvarovaná. Kdyby měla jenom o pár cm míň, byl by to jenom další fashion blog s více či méně povedenými outfity. Některé jsou krásné, některé mě spíš nudí (např. tento nebo tento ), některé jsou opravdu mimo (viz výše skinny jeans a plandavá košile). Bez materiálu, co má od pasu dolů, by to rozhodně nebylo nic, o čem by psaly všemožné dámské magazíny po celém světě. Jenom další módní bloggerína s hezkou tvářičkou.

Mimochodem, nějaké typy na českou „girl with curves“? A tím myslím opravdu „with curves“, ne slečnu, co má velikost 38 a někdo jí v pubertě řekl, že má velký zadek…

Acrobaleno
949 příspěvků 10.06.12 17:38

@drENT: napríklad taká Christina Hendricks alebo Jennifer Lopez. To sú podľa mňa „curves“. Toto je príliš. Neviem čo je s touto dobou. V boji proti anorexii sa ako príklady uvádzajú takéto baby, kde zostali tie s normálnou postavou?
Týmto do nej nerýpem ani do iných žien s podobnou postavou. Je to len môj uhol pohľadu.

Ani  10.06.12 17:51

@Acrobaleno Já si, když se řekne „with curves“ představím klasické barokní obrazy a takové křivky, v žádném případě ne Jennifer Lopez. To bych mohla říct i o sobě, že jsem „with curves“, když mám rozdíl mezi pasem a boky 30 cm. Až na to, že to mám při velikosti 36.
Nicméně nikdo tu nebojuje s anorexií, někomu se to skutečně může líbit.

Normálnítřicítka
50 příspěvků 10.06.12 21:39

Na tenhle blog jsem koukala a upřímně jí závidím postavu. Já jsem jablko a to dost výrazné :-/ Kalhoty si kupuju 42, což ještě jde, ale vršky mám 48 - 50. Kvůli velkým prsům ( 36 JJ ) a trochu většímu břichu budu vždycky vypadat jako almara :-/ Všimly jste si toho, že blogerky a modelky větších velikostí jsou vždycky typu hruška? Fakt bych uvítala nějakou inspiraci pro jablka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.06.12 21:51

Asi záleží jak to kdo bere, já si takto postavu s křivkami nepředstavuji, ba ani onu slovanskou postavu. Podle mě je to pěkně tvarovaná holka, ale s výraznou nadváhou.
A samozřejmě, ona třeba bere ty svoje boky jako přednost, ale některé ty outfity jí prostě nesluší, vypadá v nich blbě a to je pro mě směrodatné. Žádná žena by se neměla zošklivovat :-) Jak psala uu, slimky - NE!

bubun
83 příspěvků 10.06.12 22:54

Já nevím - to je nějaká mantra? Že by se žádná žena neměla zošklivovat? Já s tím v zásadě souhlasím, ale takhle řečeno mi to přijde jako nějaké dogma… A za sebe musím říct, že jsem si na sebe taky určitě hodněkrát vzala outfity, který mi neslušely :-)
Je tady ale jedna věc, která mi přijde dost důležitá, všimly/i jste si někdy, jak strašně moc dělá u takto tvarovaných modelek (nebo prostě hezkých žen s větší či menší nadváhou) to, že mají oválný obličej? Já nemám ani zdaleka boky jako ona, ale mám kulatý obličej a to je prostě faktor, který zrovna opticky nezeštíhluje.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.06.12 23:04

@bubun Znám pár holek, které jsou hubené a drobounké, ale mají kulatý obličej a působí opravdu na první pohled baculatěji, než ve skutečnosti jsou.
Na to jsou určitě nějaké triky, jak zdůraznit své přednosti … já bohužel nevím.
Proto jsem za tu větu, že žádná žena by se neměla zošklivovat, dala smajlík, jako že to berte trochu s rezervou.
Bloggerky jdou s kůží na trh, takže je posuzuji trochu přísněji. Pokud se chce někdo živit jako fashion bloggerka, měla by vědět, co jí sluší…

bubun
83 příspěvků 10.06.12 23:51

Souhlas :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama