Gospelový soubor v Praze hledá nové členky/členy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereeze
5 příspěvků 07.09.15 11:34
Gospelový soubor v Praze hledá nové členky/členy

Omlouvám se, pokud „plevelím“ toto diskuzní fórum, ale možná by to někoho zajímalo a oslovilo. Takže:
Sháníme nové členky/členy do gospelového sboru v Praze. Jsme zhruba patnáctičlenný gospelový hudební soubor, který existuje přes téměř deset let. V našem podání je gospel představován sborem a pětičlennou kapelou (klávesy, elektrická kytara, basová kytara, bicí, saxofon). Zpíváme v angličtině, tradiční i současné gospelové písně, poslední dobou ale pořádáme i výlety mimo tento žánr.

Pokud zpíváš čistě, zvládneš se doučit písničky (nahrávky a noty jsou k dispozici) a můžeš se pravidelně účastnit zkoušek - zkoušíme každou středu od 18.45 v Praze Vršovicích - Tulská 1, ozvi se co nejdřív! Přijď se podívat na zkoušku našeho sboru, zkus si s námi zazpívat a uvidíš.

www.rainbowgospel.cz

Ráda odpovím na jakékoli vaše dotazy.

Reakce:

Giulietta  07.09.15 16:20

@Tereeze Máriškáskákava mne padla nielen sánky, ale aj protéza. To čo to je za sbor, keď si nedokáže nájsť členov normálne? Asi si to pojdem vypočuť, už dlho som nebola v cirkuse. :-D

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 07.09.15 16:24

Tak nevím, jestli Módní peklo je správnou náborovou základnou, člověk se stále učí.

Giulietta  07.09.15 16:27

@Ikeya-Seki Jak nie? Ideme! :-D V stredu 18:45 Vás tam čakám! :-D

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 07.09.15 16:30

@Giulietta Zkusila bych bicí a k tomu něco zatrylkovala.

Giulietta  07.09.15 16:36

@Ikeya-Seki Ja budem prepisovať noty, lebo @stricc tvrdí, že nemám hudobný sluch, lebo počúvam Enrique Iglesiasa. :-)

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 07.09.15 16:49

@Giulietta Po zkoušce bychom mohli zajít k @Grossularia, určitě by měla něco dobrého.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 07.09.15 17:47

@Ikeya-Seki V tom případě jdu s váma!

Giulietta  07.09.15 17:50
@Ikeya-Seki píše:
@Giulietta Po zkoušce bychom mohli zajít k @Grossularia, určitě by měla něco dobrého.

A potom ideme do Viedne k @RenaLange, na kávu a povymetať módne obchody.

Tereeze
5 příspěvků 07.09.15 18:25

Milé dámy,
to jsem tedy netušila, že vás tady takto pobavím. Ok, uznávám, že hledat nové členy sboru na Módním pekle je zvláštní, ale docela dlouho tady diskuze čtu, i když nepřispívám a říkala jsem si, že je tady hodně lidí z Prahy a možná by to někoho mohlo oslovit.

Nevím, co je to „hledat nové členy normálně“, jsme amatérský sbor, zpíváme, protože nás to baví, nejsme profesionálové, ale pokud něco děláme chceme to dělat pořádně. V současné době je spousta členek na mateřské dovolené a naše řady trochu prořídly, takže jsme se rozhodli oslovit nové lidi, kteří třeba zpívají rádi a bavilo by je účastnit se zkoušek a sem tam nějakých koncertů.
Napsat příspěvek na diskuzní fórum mne napadla jako jedna z možností.

Pokud je to taková troufalost zkusit to zrovna tady na Módním pekle, tak se znovu omlouvám.

Ale pokud chcete zpívat, tak samozřejmě ve středu do Vršovic klidně přijďte, jste vítáni.

Giulietta  07.09.15 18:29

@Tereeze Normálne som mala na mysli, že niekde zaspievate, ono sa to páči a tak za Vami po predstavení príde s otázkou či sa može pridať. Neospravedlňujte sa. Nemáte za čo. Ja si robím srandičky zo všetkého a ten sbor som si predstavila príliš živo. :-)

žluťásek
2379 příspěvků 07.09.15 18:30

@Tereeze Myslím, že to vůbec není troufalé, naopak. Ve sboru jsem zpívala jako dítě a docela se mi po tom stýská a občas uvažuji, že bych někam ráda chodila a nevím, jak se někam vnutit. Líbí se mi různé křesťanské kytarové skupiny, ale to jsou často hodně mladí lidé a už bych se mezi nimi cítila nepatřičně.

Gospelová hudba je příjemná a líbí se mi, že takové soubory působí i v Praze. Zpíváte jen na koncertech nebo i při jiných příležitostech? Doprovázíte zpěvem třeba nějaké bohoslužby?

Tereeze
5 příspěvků 07.09.15 18:36

@Giulietta Jasně, takhle to taky funguje, ale pořád je to málo. Lidí, které baví zpívat je dost, lidí, které by bavilo pravidelně chodit na zkoušky, obětovat víkend na koncert, už míň. Prostě jsem to tady zkusila, Vás jsem třeba pobavila, ale kdyby se třeba jeden člověk chytil a přišel se podívat a zazpívat, tak by to stálo za to.

Giulietta  07.09.15 18:38

@Tereeze Ale no tak som Vám aspoň rozprúdila debatu. :-)

Tereeze
5 příspěvků 07.09.15 18:43

@žluťásek K nám se vnutit nemusíte, my bychom vás přivítali s otevřenou náručí. Na pořádný gospel to chce prostě velký sbor a nás je, z důvodů, které jsem zmínila (hlavně ty mateřské a rodičovské dovolené) nějak málo.
Mladí taky už zrovna extra nejsme - současné věkové rozpětí je cca 28 - 45 let.
Na bohoslužbách nezpíváme, většinou jen naše koncerty, 19.9. budeme mít takový minikoncert v rámci pouliční akce Zažít město jinak - ještě nevím přesné místo, ale bude to upřesněno na našich stránkách.

Nejsem si jistá, jestli se můžu dávat odkazy, ale taky je např. náš vánoční koncert
https://www.youtube.com/watch?… . Kvalita zvuku sice nic moc, ale aspoň pro představu.

žluťásek
2379 příspěvků 07.09.15 18:51

@Tereeze Přiznám, že jsem to chvilku zvažovala, ale když už bych někam chodila zpívat, tak raději česky. Ale držím vám palce, abyste našli nové hlasy. A až budete vědět to místo na venkovní zpívání a vzpomenete si, tak to připište i sem. Ráda se na vás přijdu podívat :)

Tereeze
5 příspěvků 07.09.15 18:54

@žluťásek Díky.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 07.09.15 19:30

@Tereeze Neomlouvejte se, já se jen tak bavím.
@Giulietta Chci do Vídně, co kdybychom vynechali zpěv a zamířily rovnou tam?

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit