Grilovací párty pořádaná přítelovým šéfem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krizek
2 příspěvky 26.06.13 10:19
Grilovací párty pořádaná přítelovým šéfem

Zdravím,
jsem bezradná, v sobotu (ano, tuto!) jsem s přítelem pozvaná na kolaudací a grilovací party k šéfovi mého přítele.. No, a já nevím co na sebe - budu jednoznačně nejmladší, je mi 22, pak je můj přítel 23, no a pak se věk pohybuje cca 26 - 45, jinak je vůbec neznám, ani jsem je ještě neviděla…
Vzala bych si v pohodě adidas mikču a tenisky, jenže jsem malinká (156cm) a mám strach, že budu vypadat jako něčí dítě Napadly mě i botky na klínku - není to tak hrozné jak podpatky, ale zas nechci, aby si o mě mysleli, že jsem nějaká pipinka - prostě chci udělat dojem
Nemáte nějaký nápad, co si mám vzít na sebe?

Reakce:

Gräfin
2634 příspěvků 26.06.13 11:03

@krizek těžko radit, nepíšete jestli má akce nějaký dress code, na jaké pozici je přítel (předpokládám že generální ředitel by si zámečníka nezval), jaké je nejen věkové složení ostatních…

Vzhledem k tomu, že jste uvažovala o mikině a teniskách budu předpokládat, že se jedná o velmi neformálí akci, vzala bych si podle počasí buď sukni nebo kalhoty (džíny bych si vzala jenom k táboráku, ani na tu grilovačku ne), jednoduchou košili, nebo pěkné tričko a buď volnočasové sako nebo propínací svetřík. Boty na klínku se hodí.

Betty J.
2031 příspěvků 26.06.13 11:05

@krizek: poradila bych Vám podívat se, co si bude oblékat přítel a sladit svůj oděv s jeho - bude-li to „mimo mísu“, nebudete v tom aspoň sama. Tělesné rozměry pusťte z hlavy, taky netluču hlavou do futer a s dítětem si mě ještě nikdy nikdo nespletl.

Jordaan
5563 příspěvků 26.06.13 11:11

@krizek

co nosi Vas pritel na sebe do prace? Ma nejaky dress code nebo chodi v kratasech a zabkach?

Celkove si myslim, ze na grilovani se dobre hodi napr. chino kalhoty s lezerni kosili nebo polo trickem.

Karin
3401 příspěvků 26.06.13 11:44

Mikinu a tenisky bych určitě neradila, to si můžete vzít na venčení psa nebo na chlastačku s kamarády, ale určitě ne na party pořádanou šéfem… Vsaďte na nějakou ležérní eleganci. Nehrotila bych to se šaty a podpatky, abyste nebyla overdressed, zvolte něco méně formálního, pohodlného, ale zase tam nemůžete přijít oblečená jako k táboráku ;-)
Třeba nějaké letní kalhoty s košilí nebo halenkou, sandály, případně sáčko nebo svetřík, když bude chladno (jakože asi jo) a nějaké uzavřené boty, klidně bez podpatku nebo klínku, nebo jen na malém…

Lina-jiná
349 příspěvků 26.06.13 15:05

Boty na podpatku si rozhodně neberte, nebo jim propícháte trávník. Vzpomínám na manželku jistého poslance, která pouť v parku absolvovala v jehlách a chodila opravdu zvláštně, protože zapíchnutých 12 cm se fakt blbě vyndává ;-)
Ani malý podpatek není žádná výhra, tuhle jsem se bořila i s pouhými třemi centimetry. Na trávu zkrátka jen placky nebo klínek.

Karin
3401 příspěvků 26.06.13 15:41

@Lina-jiná : třeba by si u šéfa udělala očko, že mu krásně provzdušnila trávník. Lidi si na to kupujou drahý vertikutátory, a přitom stačí pozvat pár bab na jehlách… :D

DonChichot  26.06.13 16:58

Doporučuji lněné šaty, jsou neformální a jako dítě v nich vypadat nebudete. Prodává Jackpot, nyní ve slevě. Mají růžové a bledě modré. K tomu sandály.

krizek
2 příspěvky 26.06.13 17:09

No, u nás má být teda kolem 15ti stupňů, nevím právě jestli jsou šaty a sandály dobrá volba - jinak bych je brala, kdyby bylo léto :) Moc děkuji všem za rady, vyřeším to hnědými kalhoty béžovou volnou halenkou, riflovou bundičkou a šátkem, klasika, která neurazí :)

ravsaprav
19 příspěvků 26.06.13 17:14

Ani adidasku a adiny a ani boty na podpatku. Zjisti si počasí a podle toho bych volila třeba botky s klínkem a pak doladila zbytek.

GalianosjednimL  27.06.13 02:38

@krizek riflovou bundu? To fakt nevím…ale když to čtu, je to záhul když se kravaty rozhodnou nasát trochu dýmu z grilovacích klobás.:) :) :)Ono totiž kdekoliv, kde si člověk nemusí na nic hrát se jde normálně zeptat.

• nechci vypadat jak dítě
  • nechci být pipinka
  • chci udělat dojem
  • vezmu si Ády a mikču
  • vezmu si riflovou bundičku

Lněné šaty…bude mi zima chjooo. Tak přece si mohu vzít propínací svetřík a pokud jsou to nóbl akce, a pánové hrají gentlemany, určitě přispěchají s řešením v podobě deky apod. Pokud ne, tak je to opékačka a není nutno mít nervy.:)

Norielle  27.06.13 07:58

V Oxforde sme mavali mnoho takychto grill parties u kamaratov na zahradach hned ako trosku vyliezlo slniecko. Nikto nechodil v mikine a sportovych teniskach. Vacsinou sa ludia obliekali smart casual/casual, tak ako by sa vybrali do skoly na hodinu. Chalani mavali rifle a tricko alebo polokoselu, cez to svetrik a trosku slusnejsie topanky, ak uz sportova obuv, tak volnocasova, nie vyslovene sportova. Dievcata vacsinou nejake nohavice ci suknu s vrchom k tomu, vacsinou baleriny kedze to bolo na zahrade a nejaky svetrik k tomu. Ak vravite ze ste nizka, tak pokojne si vezmite topanky na platformach.

Do uplne sportoveho by som sla naozaj len vtedy ze sa jedna o opekacku niekde na chate ale urcite nie v pripade grill party na zahrade. Hlavne si to uzite!

Sibyla
2639 příspěvků 27.06.13 08:37
@krizek píše:
Vzala bych si v pohodě adidas mikču a tenisky

Nechci se vás dotknout, ale z této věty prostě čiší jistá odrůda českého pekla!

Jordaan
5563 příspěvků 27.06.13 10:44

@Sibyla
jenze casy, kdy to v pekle nekoho vzrusovalo jsou nenavratne pryc :-D

MP Vera
216 příspěvků 29.06.13 23:59
@Jordaan píše:
@Sibyla
jenze casy, kdy to v pekle nekoho vzrusovalo jsou nenavratne pryc :-D
..mne to tedy „vzrušuje“ pořád…

Milli
2523 příspěvků 02.07.13 08:39

@krizek - tak co jste si nakonec vzala?

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit