Hľadá sa sa svetlý MAKE UP s zltym podtonom.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bluzis
9 příspěvků 29.12.13 17:19
Hľadá sa sa svetlý MAKE UP s zltym podtonom.

Ahojte, hľadám svetlý MAKE UP s zltym podtonom, dostupný na Slovensku alebo v Čechách.
Mam zmiesanu az normálnu plet, som beloska so svetlou položkou ktora ma žltý podtón. V lete sa opalujem do hneda.
Dakujem za rady:)

Reakce:

Lienka77
161 příspěvků 29.12.13 17:21

Záleží, jak světlou pleť máš, já su bílá hodně, s mastící se pletí a zatím nejlépe mi padl Dermacol Caviar Long Stay, odstín Pale. Ten zaručeně do žluta je ;)

Bluzis
9 příspěvků 29.12.13 17:35

Kedysi som ho mala a velmi mi vysusoval tvar, ale mozno mu dam este šancu:)

Lienka77
161 příspěvků 29.12.13 17:59

Pak mám ještě v zásobě Affinitone od MAybelline (02 Light Porcelain), ale ten používám jen v zimě, protože jinak se hned lesknu. Každopádně taky do žluta.

Morže
1091 příspěvků 29.12.13 18:14

Bourjois make-upy healthy mix odstín 52 vanilla je světlá do žluta. Jinak mám nyní od Catrice matový make-up odstín Light beige a ten je teplotně takový neutrální, což mě vyhovuje, že nejsem ani do žluta ani do růžova.

Bluzis
9 příspěvků 30.12.13 21:14

Tak kúpila som si dermacol caviar long stay - nude a miesam ho s bourjois healthy mix 52 :D
Pretoze samostatne mi nevyhovuje ani jeden, asi som divna:)))

Narcisa
100 příspěvků 30.12.13 23:08

Já jsem po mnohaletém hledání, zkoušení, mixování několika makeupů dohromady, zakotvila u Diora. Mám Diorskin Nude i Diorskin Forever a s oběma jsem maximálně spokojená. Jsou, pravda, poněkud dražší, ale stojí to za to :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit