hedvábné šátky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Ava
248 příspěvků 15.02.12 13:11
Tipy, kde koupit (online i kamenné prodejny) hezké a kvalitní šátky z pravého hedvábí? Na ebay nedokáži odhadnout, zda jde o skutečné hedvábí nebo ne.
Nemusí jít o známé drahé značky…

Reakce:

MP Maggie
991 příspěvků 15.02.12 13:17

Už jsem tady jednou, bylo to snad u vánočních dárků, dávala tip na firmu Zádruha 1900. Ráda je znovu doporučím.
www.zadruha.cz

ZetKa
289 příspěvků 15.02.12 17:05

V Praze jsem viděla hedvábné šátky v kloboučnictví, co je u Anděla na ulici, co jezdí tramvaje směrem k řece. Je to kousek od křižovatky anděla, možná tak 100 metrů.. Pár se mi jich tam líbilo, ale nakonec jsem nekoupila.

MP Evik
35 příspěvků 16.02.12 00:03

Můžu potvrdit na doporučení odtud jsem před Vánoci koupila šátek od firmy Zádruha. Krásné šátky,skvělý přístup. Zavolala jsem tam a domluvila si schůzku, nechali mě šátek vybrat a i přesto, že to bylo asi 3 dny do Vánoc a já si vybrala něco co už neměli našíté (jen potisk) tak mi to ještě nechali u švadleny došít. Tak milý a přívětivý přístup jsem dlouho nikde nezažila :)

MP Ava
248 příspěvků 16.02.12 11:52

A mají v prodejně širší nabídku než na netu? Tam se mi totiž toho mnoho nelíbilo…

MP Evik
35 příspěvků 17.02.12 08:05

Víceméně je to to samé co na netu. Chápu nemusí se to líbit každému :) Já jsem ho kupovala mamince a ty vzory na ni přesně sedí :)

Bongani
155 příspěvků 27.10.15 16:40

Chtěla bych se zeptat, kdo nosíte hedvábné šátky, jak moc jsou teplé nebo hřejivé? Nejsem nijak zvlášť zimomřivá, v normálních šálách je mi moc teplo a navíc nemám ráda velké šátky a šály, které teď mají všude. Proto si říkám, že nějaký hezký menší hedvábný by mohl být to pravé. Ale nikdy jsem hedvábí neměla, tak netuším, jestli hřeje aspoň trochu.

real.blond
6688 příspěvků 27.10.15 20:09

@Bongani mne teda nehreji, spis naopak chladi

Qara  27.10.15 20:40

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:40

Ritzy Bagz
10 příspěvků 15.12.15 11:54

Hedvábí v zimně zahřeje a v létě chladí. Omotala jsem si kolem krku teď na zimu hedvábný šátek místo vlněné šály, je lehounký jak vánek a jakmile se zahřeje o tělo tak to teplo udržuje. Viděla jsem i spodní prádlo na zimu s příměsí hedvábí.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit