Heel condoms

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elesse
102 příspěvků 07.06.12 18:58
heel condoms

Na protivné blondýně jsem četla o heel condoms, tedy v podstatě barevných návlekách na podpatek, které mohou být zdobené, zavazovací kolem nohy atd. nosili byste je? nevíte, kde v čr sehnat? Našla jsem jen oficiální stránku výrobce a za 40 dolarů či kolik jsem teda neupadla. Ale celkem se mi to líbí, k nějakému jednoduchému oděvu…

Reakce:

billie
369 příspěvků 07.06.12 22:11

Ja som ten článok čítala tiež a tiež som si povedala, že sa jedného dňa pohrám so stuhami/kusmi látky. Mne sa najviac páčili mašle a mám v pláne si niečo podobné spraviť. Momentálne by som ale nemala pre ne žiadne vhodné topánky, takže tento nápad mám uložený v hlave, kde bude čakať na svoju realizáciu.

blacken
2320 příspěvků 08.06.12 00:02

Já už se chystám koupit si stuhy, mohlo by to totiž vyřešit můj problém s padajícíma lodičkama…mám jedny super vysoký fialový a bohužel je nenosím, protože se mi v nich viklá noha, tak se chystám si něco podobnýho udělat…ale zatím nebyl čas…

Oblázek
169 příspěvků 08.06.12 09:15

Jako nápad a módní výstřelek dobrý. Teoreticky se mi to moc líbí. Ale v praxi ? Bohužel nejsem vysoká a dlouhonohá. Tak nic.
Možná na drobnější postavě nějaké drobnější stuhy. Ale my prostorově výraznější si zkrácení nohou nemůžeme dovolit.

MUDr.Lant
389 příspěvků 08.06.12 10:44

Trošku se bojím, že se to zvrhne v něco nehezkého. Je pouze málo žen, které si mohou dovolit omotat nohu stuhou.

billie
369 příspěvků 08.06.12 13:26

Ja si tým neplánujem omotať celú nohu, skôr by sa mi páčilo niečo takéto. Inak súhlasím s názorom, že noha omotaná stuhou zaváňa problémom.

MUDr.Lant
389 příspěvků 08.06.12 13:29

Billie promiń, nechci se Tě dotkonout, ale opravdu se mi to nelíbí, vypadá to lacině a tak trošku jako obuv do Perlovky. Navíc, nikdy se netrefí správná černá (jakákoli jiná barva), takže to vždy bude vypadat jako něco, co k té botě prostě nepatří. Docela dost to zavání tolik odsuzovaným Flérem a domácím tvořeníčkem.

billie
369 příspěvků 08.06.12 13:43

Troška doplním tú fotku, ktorú som si pôvodne vybrala preto, že tam nie je omotané lýtko, ale iba členok.
Viem, že rovnaký odtieň čohokoľvek sa nedá napodobniť - tým pádom by som zvolila nejakú inú farbu. Taktiež by som tam nedala nič ligotavé ani prezdobené, proste nejaká pekná stuha/kus látky naaranžované tak, aby to bol vhodný doplnok zvyšku oblečenia. Následne by som sa pozrela do zrkadla a ešte raz zhodnotila, či to skutočne vyzerá tak, ako som si predstavovala a až potom by som v tom vyšla von.

LadyPapajka  08.06.12 13:58

Ja zrovna shanim boty na promoci, a vůbec, ale vůbec nikde nemaj, po čem toužím. Tohle by to asi mohlo vyřešit, hmhm:) Já myslela že tohle je vlákno o takovejch tech chráničíčch na podpatek, aby nebyly okopany, když zapadnou do dlažby:D

gulietta  08.06.12 21:16

Ja chcem radšej zž z výroby omašličkované.

MP Barbucha
3716 příspěvků 08.06.12 21:38

Já nějak u bot mám pocit, že mají být solidní a něco k nim přidávat navíc bude vždycky vidět a bude to vypadat divně. Takže toto mě osobně neoslovuje.

majam
271 příspěvků 08.06.12 21:43

Já bych se navíc bála, že se mi stuha v ten nejnevhodnější okamžik rozváže, třeba když poběžím na autobus.

Andrássy  08.06.12 22:03

@majam - dáma na podpatcích ovázaných stuhou na autobus neběhá :-D

majam
271 příspěvků 08.06.12 22:16

@Andrássy hmmm… sem si nějak neuvědomila :-). A kdybych byla za dámu, tak si asi nebudu vázat stuhu - trochu bych si pak připadala ne jak dáma, ale jako tvořilka.

MaggieCassidy
127 příspěvků 11.06.12 17:21

Nemohla jsem si pomoct a koukla jsem na stránky theheelcondoms.com, na fotkách to vypadá všechno moc krásně, ovšem obávám se, že při chůzi by se ty pentle posunovaly někam, kam to původně nebylo zamýšleno, a při detailním zvětšení to(zejména na patách) opravdu vypadá trochu divně - evokuje mi to nemocniční návleky.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit