Henna - mám se bát o oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

erinayet
48 příspěvků 24.04.13 11:56
Henna - mám se bát o oblečení?

Ahoj,
kdysi jsem hennu vyzkoušela, ale už si z toho moc nepamatuji.

Nosím teď světlé oblečení a mám bíle povlečenou postel, nehrozí, že si ho obarvím?
Máte případně nějaké rady a tipy?
(budu zkoušet lush hennu 1:1 brun a noir)

Příspěvek upraven 24.04.13 v 12:11

Reklama

Reklama

Reakce:

vovce
48 příspěvků 24.04.13 11:58

Henne color nepouští (ale asi záleží na kvalitě vlasů), z ručníků, který používám při barvení, jde v pohodě vyprat na 60°C

drobececek
5 příspěvků 24.04.13 13:04

@erinayet Hrozí - pokud přijdou do kontaktu s vlhkými vlasy. Jde to ale vyprat.

waw
336 příspěvků 24.04.13 13:04

Mně Henne color nepouští ani do bílého ručníku po prvním smytí henny z hlavy. Když jsem omylem zabarvila šátek, který jsem měla na hlavě napatlané henou, vypralo se to bez problémů na 30°C.

Barbuchaa
213 příspěvků 24.04.13 17:06

Henna prvních pár mytí po obarvení z mokrých vlasů obvykle trochu pouští, mně teda zpočátku docela dost, pak už jen minimálně. Přesto chodím spát s vlhkými vlasy, prostě jen dám pod hlavu barevný ručník, na kterém to není vidět, a mám klid. Světlé pyžamo už jsem díky tomu párkrát zabarvené měla, ale vše se bez problému vypralo.

Lenka M.  24.04.13 18:02

@erinayet Hennu z Lush používam, podušky mám svetlé a nikdy sa mi ešte neofarbili-ani keď si ľahnem s vlhkými vlasmi..

GalianosjednimL  25.04.13 13:12

Myslím, že hodně záleží jaká henna a od koho. Navíc třeba s černou bylo před několika lety pár dermatologických problémů. U klasiky asi ne.

Guinea Pig
1190 příspěvků 25.04.13 16:07

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:35

GalianosjednimL  25.04.13 16:17

@Borůvka19 Tak henna je tomu blízko, ne? :)

xmarkeeex
125 příspěvků 01.05.13 14:10

Lush hennu používám už rok. Několik mytí po obarvení si mokré vlasy zabaluji do starého ručníku, protože to trochu pouští barvu. Ale po vyfénování je to v pořádku. Nikdy se mi oblečení ani povlečení neobarvilo. Spát chodím ale jedině se suchou hlavou.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama