Henna na vlasy indian natural

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aasha
3 příspěvky 09.03.16 18:39
Henna na vlasy indian natural

Už nějakou dobu přemýšlím o změně barvy vlasů, a to právě do nějakého toho měděného odstínu. Jelikož jsou moje vlasy i hodně slabé, řídké a mastí se, dost jsem uvažovala o henně.
Přírodní henna by prý měla barvit jen do měděných odstínů. Chci se teda zeptat, nemáte někdo zkušenosti se 100% přírodní Hennou od Indian natural hair care? Chytlo vám to? Jsou vlasy silnější a lepší? Neposlali byste fotku + jak dlouho jste hennu nechali působit? :))

Reakce:

Lucienka_M
216 příspěvků 09.03.16 20:03
Henna

Používán barvu Henné, hnědou. Mám velice špatné vlasy (řídké, mastné, jemné). Po půl roce používání henny vypadají lépe, méně se mastí a plihnou, také mi zmizela serborheická dermatitida. Používán hnědý odstín, protože moje přirozená barva je myšovitě plavá a mám pocit, že by mi měděná nešla. Na světlých vlasech někdy chytá do oranžova.
Jinak vlasy umýt - bez kondicionéru, nanést hennu na trochu vysušené vlasy (připravenou z prášku a horké vody, podle teploty se odvíjí odstín, konzistence blátíčko nebo Smetanovým jogurt), přikrýt igelitem a narazit si čepici. Pak nechat působit. Já mám zkušenost, že minimálně hodinu, ideální jsou 2-3. Potom vypláchnout a umýt si vlasy a upravit, jak jste zvyklá.
Henna může divně reagovat na chemický upravené vlasy, ale spíš na světlé.
Na hennu zase může divně reagovat chemická barva.
Na každé vlasy chytá henna jinak.
Výbornou hennu má firma Lush.
Barvu henny mají na svědomí přidané přírodní ingredience.
Henny obalí vlas, takže vypadá silnější.
Barvím se tak po 2 měsících.

Aasha
3 příspěvky 09.03.16 20:09
henna

Děkuji moc za reakci a všechny ty rady, tipy, zkušenosti, moc si toho vážím, ale takže zkušenost ano, jenže ne přímo se značkou indian natural hair care?

Lucienka_M
216 příspěvků 09.03.16 20:13

Přímo s touto značkou ne.

Sabi24
5 příspěvků 14.03.16 17:58

S touto značkou zkušenosti nemám, jen se značkou Khadí.

Morrighan
1298 příspěvků 15.03.16 19:26

Já používám čistou egyptskou hennu Lamda a chytá mi (s citronem) do zrzava. Drží dobře, nikdy se úplně nevymeje.

Papla
514 příspěvků 16.03.16 14:07

S vámi uváděnou značkou nemám zkušenost, barvím hennou od hennecolor. Chytá dobře, vlasy jsou silnější, zdravější a méně mastné, dorostly mi do délky, kterou jsem s chemickým barvením nikdy nedocílila. Ovšem téměř se nedají natočit, mají tendenci být rovné.

Aasha
3 příspěvky 16.03.16 17:37

Moc děkuju za zkušenost! :)

Lucienka_M
216 příspěvků 17.03.16 09:11

Myslím, že s barvením hennou nemůžete udělat chybu, pokud nemáte chemicky upravené vlasy.
Bohužel barva je vždy tak trochu překvapením, záleží na pigmetu i typu vlasů, teplotě vody i délce působení zábalu. Ale pokud máte tmavší vlasy, bude barva vypadat přirozeně.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit