hledám kabát

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seznam.mih  29.01.12 19:04
Poraďte mi děvčata
sháním kabát, protože ten můj červenej, co mám, už mi je velkej. Na mě divně visí.
Chci kabát červenej, se zvýrazněným pasem, nebo s možností pásku si dát, kapsy na drobný věci, co potřebuju při ruce.
Nepotřebuju, aby byl bůh ví jak kvalitní. Klidně i polyesterový. Mě je vedro i v těch polyesterových, protože do práce dycky musím pospíchat, pač mi jen tak tak navazují linky :)

Myslela sjem si, že mám nenáročný požadavky, ale v obchodech už nic není. Holt přichází léto/jaro a kabáty už se vyprodávají. Nevíte o něčem nenáročným pro mě v Plzni? Prošla jsem tu sekáče, prošla jsem tu plazu, prošl ajsem Tesco. Snad jen ještě Olympie mi chybí … nebo nějakej tajnej tip? :)

Reakce:

billie
369 příspěvků 29.01.12 20:24

Ja som si asi pred 3 dňami objednala tento kabát , lebo ma úplne očaril a spĺňal takmer všetky moje požiadavky. Je so opaskom, nie je úplne obyčajný, ale nebude sa ťažko kombinovať. Ja som si objednala tmavomodrý, ale majú aj červený ;) Má mi dôjsť najneskôr 6.2. tak potom môžem dať vedieť, ako vyzerá v skutočnosti :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.01.12 21:14

billie: hm, pěkný, pěkný. Červený se mi líbí, ale už jeden mám, zato „all time classic“ tmavomodrý by se mi hodil. Ale vypadá skoro černý. Ale monitor může klamat. Máte někdo zkušenosti, jak je to s velikostma na Asosu?

seznam.mih  30.01.12 06:31
Je to krásnej kabát! Ale mám nekonfekční velikost (velká prsa, výraznej pas, malá, baculatější) tak bych se bála si ho objednat předtím, než bych si ho vyzkoušela.

Navíc hádám, že tam se to platí přes paypal ne? Se toho pořád bojím, že bych tam hodila peníze a nakonec by mi nic nepřišlo :)

marca
437 příspěvků 30.01.12 08:01

Na asosu jsou velikosti rozepsané detailně v tabulce. U každého výrobku jsou obvody v cm a palcích. Délka výrobků je orientační a uvádějí průměrnou délku podle typu výrobku. Takže cokoli mini je mini pro osobu tak 175cm.
U kabátu bych se bála jak bude projmutý, jestli nebude úzký přes prsa nebo zas příliš volný níže, což by mohl být i Váš problém podle toho co píšete. Ale tak dá se zkusit něco nechat poslat a při vrácení zpět zaplatíte poštovné.
Platila jsem debetní visa kartou, přijdou mi poměrně důvěryhodní. Problém byl česká pošta, protože přijde pytlík/obálka už zaplacený, takže nekontrolovali komu to předávají.

billie
369 příspěvků 01.02.12 19:26

Tak, kabát mi došiel! :) Myslím, že miery uvedené na internete naozaj zodpovedajú skutočnosti. Momentálne ale neviem nájsť krajčírsky meter, takže to neviem presne zmerať. Objednala som si veľkosť 14 (miery mám 91-69-100, širšie ramená, výška 179cm + huňatý sveter = radšej o číslo väčší) Pre mňa je najdôležitejšie, že mi sedí v ramenách a cez prsia, cez pás to mám stiahnuté opaskom. „Suknička“ trocha odstáva, na mne mi to nevadí, ale nie som si istá, čo by to spravilo na výraznejšie tvarovanej postave. Inak si myslím, že bude teplý. Látka je hrubšia a taká „huňatejšia“, trocha sa ale obávam, či sa nebude žmolkovať. Celkovo som s ním ale spokojná :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 01.02.12 20:11

Gratuluji Billie, mám radost za Vás. Hned bych si ho koupila také, ale vlastně už kabát nepotřebuju…ach jo:-)

MP Meri
1322 příspěvků 01.02.12 21:13

Ale no tááák … To vám nestačí, že od té doby, co jste ho tu postovala, na něj koukám každý den a už ho mám v záložkách? Musíte si do mě ještě rýpnout:)? Ach jo:) Ale jak říká Barbucha,žádný kabát vlastně nepotřebuju. Mám jeden a každý další už by byl jenom marnivost. Dvojité ach jo.

billie
369 příspěvků 01.02.12 21:32

Ja som naň pozerala vyše mesiaca a zakaždým to bolo jedno veľké aaaach. A ospravedňujem sa, že som sem postla takú satanskú vec O:-)

marca
437 příspěvků 03.02.12 15:05

Dva kabáty jsou lepší než jeden. Mám krátký a dlouhý.
Meri: u některý barev klesla cena na 40liber.

MP Barbucha
3716 příspěvků 03.02.12 15:49

No jo, ale já mám 3…

MP Meri
1322 příspěvků 04.02.12 21:12

marca: Já vidím nejlevnější teda za 48 (červený) … A ať už se ani neopovažují je dál zlevňovat. (Pro mě, chudého studentíka, jsou tahle internetová lákadla fakt děsná věc…)

saryvary
664 příspěvků 31.08.12 08:47

Ženy, sháním pěkný kabát na podzim, ale nechci ani černý, ani šedý, tmavě zelný a červený… Chtěla bych nějakou pěknou výraznou barvičku. U nás jsem zatím na nic takového nenarazila - myslíte, že je v obchodech na kabáty ještě brzy nebo prostě nebudou? Mou představu přikládám. Máte nějaké tipy?

Viktorie H.
664 příspěvků 31.08.12 18:02

@saryvary Já Vám tedy asi moc neporadím, možná jen počkat, přeci jenom je ještě srpen :D Barevné kabáty v září nebo říjnu určitě seženete.

oknel
103 příspěvků 31.08.12 19:03

Myslím, že je třeba ještě chvíli počkat. Většinou bývají tak září - říjen. Ten modrý je moc pěkný, nevím kolik chcete investovat, ale u nás (pokud sázíte na řetězce) to asi nebude moc lehké.

Nordlyseet
199 příspěvků 31.08.12 20:06

@saryvary Ten je krásný, na Asosu teď stojí 25 liber a je to 78% vlna, těžce váhám, ale nejsem si jistá tou barvou, jestli je vážně tak modrá, jak to vypadá :) navíc ho ani nemám moc k čemu nosit, víc by se mi hodil v klasické černé, navíc ten volný krk… ale když je tak krásný… áách jo :D

oknel
103 příspěvků 31.08.12 21:49

Je fakt, že je krásný - a za ty peníze - „no nekup to“ :-). A hlavně - je to určitě lepší volba než černý, holý krk se dá „zakrýt“ - šály, šátky ve všech možných barvičkách. Já být Vámi, tak do něj jdu - já bohužel nemám odvahu nakupovat přes net a už vůbec ne z ciziny, jsem na to moc velká konzerva :-)

Natálie M.
11 příspěvků 01.09.12 11:40

Bože, ten je krásný! Přesně po takovém pasu už drahně let a jaká škoda, už ho mají jen ve velikosti 14:( Milé dámy, nemám s Asosem zkušenosti, je možné, že se před sezónou objeví v nabídce znovu (zbožné přání) nebo mám prostě smůlu (tvrdá realita)? Díky za odpověď!
Omlouvám se, toto je reakce na kabát, na který poukázala billie - nepovedlo se mi reagovat přímo na ni.

Nordlyseet
199 příspěvků 01.09.12 12:27

@oknel Já právě nevím, jak bych tak výraznou barvu kombinovala jinak než s černou/šedou… na barvy jsem zase konzerva já, s takovým kabátem bych si např. na tmavočervené punčochy už asi netroufla. Volný krk pro mě trochu problém je, mám radši, když v zimě kabát dopnu co nejvýš, i když šály nosím taky. Ale ten minimalistický střih se mi líbí moc.

@Natálie M. Možná je to jen můj dojem, ale na Asosu nakupuju už rok a přijde mi, že tam často nabízejí hodně podobné věci :)

Olinka
2582 příspěvků 01.09.12 12:41

Teda, u mě to až tak nehoří, ale v takové dlouhodobější perspektivě bych chtěla vlněný (nejlépe samozřejmě kašmírový, ale to už by asi bylo tuze moc) kabát v délce po kolena (mám 166 cm), s páskem v pase, nejlépe s kapucí, ale nemusí být. Mám na mysli skutečně na zimu, do mrazů a tak. Problém je, že vůbec netuším, kde něco takového shánět (je mi jasné, že háemko ani Zara to nebude) a jaká by tak mohla být nejnižší cenová relace, aby to ještě za něco stálo.

bassetlady
48 příspěvků 02.09.12 00:29

Loni jsem červený pořídila ve slevě už v září v Tchibu 50% vlna za luxusní 2 tisíce, předpokládám, že letos bude zase v nabídce.

yanulla
767 příspěvků 09.09.13 13:51

Dobrý den všem, pokusím se oživit tuto diskusi mým dotazem. Pokud se to neujme, založím asi novou, nebo půjdu do „peklo radí“. Potřebuji sehnat zimní kabát ke kolenům, aby zahřál, takže vyšší podíl vlny, barva nejlépe tmavě modrá, nebo vínová, nebo sytá růžová…zkrátka nějaká výraznější barva, bez vzoru, jedna řada zapínání a velikost 34! Chtěla jsem pořídit u Pietro Filipi, ale jejich 34 je mi velká. Měřím pouhých 158cm, 48 kilo. Takže nějaké rady? Nechci zahraniční e-shop. Cena do 8.000 Kč. Díky

top topic
949 příspěvků 09.09.13 14:28

@yanulla: Vcera jsem byla v Sisley a nejaky ruzovy tam byl, v nejakem pomeru vlna a kasmir a polyester? Cenu nevim.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit