Hledání levného oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamina4232
4 příspěvky 06.07.17 08:13
Hledání levného oblečení

Ahojky,

chtěla jsem se zeptat na levné oblečení online, jaké s tím máte zkušenosti a jaké shopy znáte.
Já mám zkušenosti s unimoda, mají tam moc hezké věci.

Jaké jsou vaše tipy?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jindrason
210 příspěvků 10.07.17 12:10

Zkus třeba heuréku. tam pohledat něco.

valentina22
4 příspěvky 12.07.17 18:17

Ahoj, upřímně, já moc on-line nenakupuji, radši chodím do obchodů, ale je pravda, že mám kolem sebe spoustu lidí, co nedají na nakupování na internetu dopustit:). A musím říct, že mají většinou jen dobré zkušenosti, takže nemám nic proti tomu. je pravda, že pár věcí jsme si už on-line koupila a taky jsme nelitovala. Mám dobré zkušenosti např. se cellbes.cz. Mají dámské, pánské i dětské oblečení a dokonce i sekci bydlení, kde mají moc hezké věci, až mě to překvapilo. Doporučila jsem to už pár známým a zatím nebyla žádná stížnost:)

titinkam
10 příspěvků 12.07.17 19:05

Zkus Sinsay, nebo Glami, tam tě rovnou odkážou na eshop a dají se tam najít krásné kousky.

Josefínaa
253 příspěvků 12.07.17 22:03

@Mamina4232 @valentina22 @titinkam
Dámy, komu vlastně děláte reklamu? Platí vám dobře?

titinkam
10 příspěvků 13.07.17 19:02

@Josefínaa
Asi vás zklamu, ale neplatí mi nic, protože to je jen moje dobra zkušenost s těmito e-shopy ;)

Anif
5 příspěvků 15.07.17 14:59

vinted.cz

Reklama

Váš příspěvek

Dechberoucí výstava Moc&Móda v Drážďanech

Výstava se koná v Rezidenčním zámku v Drážďanech a zařadila se mezi... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek

Reklama