Hodí se na svatbu?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 08:57
Hodí se na svatbu?

Dobré pondělní ránko, drahé kolegyňky z pekelného království,
vyhrála jsem v jedné soutěži celkem pěknou sumičku peněz, a jelikož se brzy budu vdávat, tak vím, kam je budu investovat, přičemž bych ráda zakoupila mé sestře, coby svědkyni pěkné šaty, a jelikož z celého srdce miluje tulipány, vím, že by se zamilovala do těchhle šatů, ale hodí se na svatbu? Já vím, že by jí udělaly ohromnou, ale opravdu ohromnou radost, jenže mám obavy, aby se do její pozice prostě hodily, aby nebyla třeba centrem posměchu nebo tak… Prosím písněte, co si o tom myslíte.
Děkuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Betty J.
2031 příspěvků 28.01.13 09:08

Vaše pochybnosti jsou na místě. Svatba není příležitost, ke které se obléká velká večerní toaleta.

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 09:14

Já jsem si to říkala…
V tom případě přemýšlím ještě mezi těmito dvěmi…
Opravdu bych jí chtěla splnit přání, a když už nejdou tulipány, tak aspoň jiný květinový vzor.
Ty první by nebyly až tak mimo, ne?

hanabanana76
160 příspěvků 28.01.13 09:26

Ty prvni jsou moc pekne a jestli sestre budou sedet, tak mate vyhrano!

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 09:28
@hanabanana76 píše:
Ty prvni jsou moc pekne a jestli sestre budou sedet, tak mate vyhrano!

Opravdu? Tak to by bylo super! Děkuji za komentář!

Lola  28.01.13 09:33

Hlasuji také pro ty první krátké z 9:14.

kayav  28.01.13 10:17

Všechny vyobrazené se mi moc líbí, ale ty první krátké jsou nejvhodnější. Pokud má sestra navíc takovou postavičku, neváhala bych.
A gratuluju k výhře i ke vdavkám:-)

Betty J.
2031 příspěvků 28.01.13 10:34

Na obřad a odpoledne určitě ty první krátké.

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 10:37

Děkuji moc!
Vaše rady a tipy mi pomáhají s nejvhodnějším výběrem :-)

Mylady2
12409 příspěvků 28.01.13 10:48

@Betty J. Tohle je podle Vás velká večerní toaleta??? To snad né?;-D to jsou spíše hezké dlouhé šaty na večeři břehem dovolené třeba na mauritiusu:-)

catherinne
12478 příspěvků 28.01.13 10:54

@Mylady2 souhlasím s tebou a pokud by ta svatba probíhala v létě, někde částečně venku(zámek se zahradami, park, velká zahrada v restauraci) dovedu si ty krásné šaty klidně představit. Obzvlášť, je li svědek. Kdyby nechtěla, klidně půjdu :-)))

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 10:57
@catherinne píše:
@Mylady2 souhlasím s tebou a pokud by ta svatba probíhala v létě, někde částečně venku(zámek se zahradami, park, velká zahrada v restauraci) dovedu si ty krásné šaty klidně představit. Obzvlášť, je li svědek. Kdyby nechtěla, klidně půjdu :-)))

Poslední část mne rozesmála! :-D
Děkuji :-)

Mylady2
12409 příspěvků 28.01.13 10:57

@catherinne kdyz se vydávala moje kamarádka tak její svědkyně měla krásné dlouhé květované šaty…moc se to tam hodilo svatba byla v létě a venku.
Tyhle se mi taky líbí, nikdy bych v nich nešla na black tie příležitost;-)

GalianosjednimL  28.01.13 11:02

Nenapíšu nic nového, prostřední krátké šaty. K pozici svědkyně se hodí, i v rámci focení vedle nevěsty. Navíc za sebe se mi první nelíbí, střih ano, ale vzor je jak špatně okopčená Blanka. Nevím, třeba je to fotkou, ale sytost barev a provedení květinových vzorů mne nenadchla. Jinak přeji, ať Vám vše klapne.

Cinkitoo  28.01.13 11:02

Já bych ty dlouhé taky nezavrhovala.

catherinne
12478 příspěvků 28.01.13 11:02

@Mylady2 poslední dva roky miluju dlouhé šaty… mám jedny nové, úlovek ze Zary, čokoládově hnědé, antické. A na svatbu bych si klidně dlouhé šaty vzala, obzvlášť po dohodě a nevěstou. Nebyla by překvapená, ale chce to, to zmiňované léto. V lednu by to vypadalo asi blbě.

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 11:05

Jasně, svatbu máme začátkem června :-)

catherinne
12478 příspěvků 28.01.13 11:10

@Kate1985 už jsem prošmejdila stránky, šaty ani nejsou předražené, asi jsem se do nich zamilovala. Miluju tulipány, zelenou barvu, dlouhé šaty…

lucka.mraz
5 příspěvků 28.01.13 11:12

Já myslím, že ty dlouhé šaty jsou na svatbu poněkud odhalené. Jsou opravdu krásné, ale přeci jen, svatba je okamžik, kdy by měla zářit nevěsta. Proto by si ostatní, právě s ohledem na nevěstu, měli vzít něco sice slušivého a pěkného, ale právě s ohledem na šaty nevěsty. Na svatbu jsou opravdu moc slavnostní. Každopádně ty první krátké jsou moc pěkné.

catherinne
12478 příspěvků 28.01.13 11:14

@lucka.mraz ale nevěstě očividně nevadí, že by zářila i sestřička… milá nevěsta…

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 11:15
@catherinne píše:
@Kate1985 už jsem prošmejdila stránky, šaty ani nejsou předražené, asi jsem se do nich zamilovala. Miluju tulipány, zelenou barvu, dlouhé šaty…

Já se musím přiznat, že jsem si tuhle firmu zamilovala, opravdu jsem s nima velmi spokojená. Když jsem si u nich objednávala šaty poprvně, tak jsem měla trochu obavy, protože vím, že se tu několikrát řešilo, že se šaty od nich imitují a načerno prodávají, či něco takového, ale riskla jsem to a jsem za to moc ráda, já vím, že nejsou nejlevnější, ale tý parády co nadělají a opakovaně… za to mi ta investice stojí. A už jsem se rozhodla, že sestře ty tulipánové pořídím… vím, že bude tak moc šťastná, že i kdyby se našel nějakej rejpal, tak jí i nám to bude asi úplně jedno…

catherinne
12478 příspěvků 28.01.13 11:16

@Kate1985 jste zlatá sestřička…

Kate1985
45 příspěvků 28.01.13 11:17
@catherinne píše:
@lucka.mraz ale nevěstě očividně nevadí, že by zářila i sestřička… milá nevěsta…

Tak, svatba bude v červnu a i já budu mít dlouhé výrazné šaty, tak jsem se nakonec rozhodla, že do těch tulipánových půjdu, sestře opravdu udělají radost a mě vlastně taky :-)

Mylady2
12409 příspěvků 28.01.13 11:19

@catherinne taky pořád nechápu tyhle řeči o tom že se musí svědek/ host…oblíknout tak aby vypadal hůře…někdy to proste ani nejde. Co pak? Nepůjde radši na veselku!
Slečna Kate je naštěstí uvědomělá mladá dáma…

catherinne
12478 příspěvků 28.01.13 11:19

A můžu se zeptat jak je to s velikostma? Odpovídají? Já se teda zapoměla podívat, co mají nejmenší, já vždycky narazila, třeba v půjčovně na problém s obvodem hrudníku. Ty kosti mám strašně malé a většina šatů je mi velká.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit