Hodí se tyto boty k tomuto outfitu?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nedo2
6 příspěvků 22.05.13 20:26
Hodí se tyto boty k tomuto outfitu?

bit.ly/10TWdCd

Jde mi hlavně o ty nahoře - ty se mi líbí více, ale chci si koupit oboje a střídat je s tímto nebo podobným outfitem.

Chci to nosit jako běžné oblečení do školy, do města atd.

Předem díky za všechny názory :)

Příspěvek upraven 22.05.13 v 20:31

Reakce:

Gräfin
2634 příspěvků 22.05.13 20:30

@Nedo2 na tytéž boty k tomuto outfitu jste se ptal včera v tématu o golfovém oblečení, pokud si dobře vzpomínám, tak odpovědi, že budete vypadat jako golfista, který se nepřezul, se vám dostalo. Nebo si myslíte, že se od včerejška něco tak zásadně změnilo?

Nedo2
6 příspěvků 22.05.13 20:31

Nikoliv, ale rád bych slyšel více názorů, a v tom starém tématu už se to jen hádalo o „p..ách na svetru“ a žádné další kloudné odpovědi bych se zřejmě nedočkal.

Gräfin
2634 příspěvků 22.05.13 20:34

No tak se asi všichni s autorkou komentáře ztotožnili.

Podle mě se hodí perfektně - pokud právě jdete hrát golf, v případě, že se hodláte věnovat jiné činnosti, vybrala bych si boty jiné. Z toho plyne, že se také ztotožňuji s autorkou původního komentáře, ale včera jsem dala přednost vyjádření souhlasu zeleným ramenem.

kappa  22.05.13 20:47

Včera som dala autorke spomínaného komentára zelený vešiak, dnes radšej explicitne: „budete vypadat jako golfista, který se nepřezul“. Nehodí sa to. Na bežné nosenie bežné topánky, najlepšie mokasíny alebo obyčajné poltopánky.

Nedo2
6 příspěvků 22.05.13 20:51

A můžete mi tedy, prosím, doporučit nějaké konkrétní boty k tomuto outfitu, ať vím čeho se zhruba držet?

kappa  22.05.13 21:08

@Nedo2

Nedo2
6 příspěvků 22.05.13 21:12

@kappa Díky za názor! No já původně uvažoval nad nějakýma společenskýma botama jako ke smokingu, ale pak jsem si říkal, že je to přecijen pořád sportovní oblečení, takže bych se měl držet sportovních bot, abych nebyl jak pěst na oko…

Gräfin
2634 příspěvků 22.05.13 21:15

@kappa ty poslední dvoje se k tomu hodí perfektně, první bych do školy (záleží jaké) nebrala, ale na jiné příležitosti taky super

kappa  22.05.13 21:27

@Nedo2 lenže ono to nevyzerá ako športové oblečenie, ale ako preppy oblečenie alebo športová elegancia, takže práve športové, a zvlášť tenisky na behanie, tenis alebo skateboard by vyzerali divne. Ak už športové topánky, tak skôr niečo takéto.

real.blond
6688 příspěvků 22.05.13 21:39

@Nedo2 Kolik je Ti let? Boty vypadaji hodne sportovne

Příspěvek upraven 05.11.15 v 21:33

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 22.05.13 22:00

No vidíte, já jsem vám zapomněla odpovědět…A taky mě trochu otrávila ta podivná debata, která se strhla na vašem tématu, tak už jsem radši zmizela :D

Ty bílé boty podle mě hezké nejsou a nehodí se k takovému stylu. Souhlasím s příspěvkem od kappa, chce to sportovní boty, ale takové ty do města, ne vyloženě na sport. Třeba něco v tomhle stylu.

(Asi jste poznal, že se mi líbí tenisky od Lacoste:)

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit