Hodinky - inspirace

Fotoalbum tématu (54) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denyna
4101 příspěvků 19.07.12 10:50
Hodinky - inspirace

Nosíte hodinky? A kde je kupujete a jak je kombinujete? Léta jsem je nenosila, ale říkam si, že bych ráda zase začala.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 19.07.12 11:08

Nenosím - od té doby, kdy u sebe každý nosí mobil, se staly zbytečnými. Viděla jsem nějaké, které by byly zajímavým módním doplňkem, ale ke zjišťování času? Postradatelné.

Brany
7 příspěvků 19.07.12 11:13

Tiež som dlho nenosil hodinky a len pred pár rokmi som začal - keď som si všimol, koľko pekných a zaujímavých hodiniek existuje :) Vyberal som si na hodinky.cz, veľký výber a dobré ceny. S kombinovaním mám, priznám sa, problém. Vybral som si pomerne výrazné „módne“ hodinky, ktoré sa nehodia ku všetkému. Snáď som si mohol vybrať niečo univerzálnejšie :) Takže by som doporučil zvážiť (okrem vzhľadu a funkčnosti) aj príležitosti na nosenie. Pokiaľ teda neplánuješ nakupovať viac kusov pre rôzne príležitosti.

Robena
1257 příspěvků 19.07.12 11:26

Jsem ulitla na velke az obrovske hodinky (jsem i vyssi a sosna). Moje nejoblibenejsi jsou kulate panske hodinky Tommy Hilfiger, uzmute manzelovi. K satum nosim hodinky mensi. Ja jsem zvykla si overovat cas na ruce, nechce se mi tahat mobil z kabelky, kouknout na zapesti je rychlejsi. A taky me trochu fascinuje ta remeslna stranka veci (neustale mam schovany hodinky Prim, darek ke svym dvanactym narozeninam, obcas je natahnu tim mrnavym koleckem a posloucham, jak tikaji).
V puberte jsem nosila stare kapesni hodinky coby nahrdelnik. Hodinky ja miluju…taky neni problem sehnat vetsi velikost, na rozdil od obleceni :-)

kimnie
411 příspěvků 19.07.12 11:30

Nikdy jsem nenosila, vadily mi na ruce, ale poslední dobou mám docela chuť si nějaké hezké pořídit. Ale jen jako módní doplněk, stejně kvůli času pořád koukám na mobil.

Ale na chlapech se mi hodinky líbí moc, toho si všímám. Když má chlap pěkné hodinky, tak si to hned znamenám jako bod k dobru :D

Pink_lemonade01
86 příspěvků 19.07.12 11:33

@Sibyl Já spíš zapomínám ten mobil:)
Hodinky nosím, pokud je zapomenu, neustále si koukám na prázdnou ruku, kolik je hodin. Mám čtvery (viz obrázky), všechny ocelové, popřípadě ocelové pozlacené, aby vypadaly co nejdéle hezky a abych s mini mohla do vody. Plánuju další, pánské s koženým řemínkem, asi něco od Festiny, ráda bych něco elegantnějšího, v pánském stylu. Kdybych si mohla dovolit na něčem ulítávat (jako někdo třeba na kabelkách), byly by to u mě jednoznačně hodinky.
Ty od Moschino jsou trochu úlet, jsou z kolekce I love labels, přišlo mi to jako dobrá recese, ale vtipné to připadá asi jen mně, každý se mě ptá, co to mám na těch hodinkách napsáno:) Ale mám je i tak ráda.
Moc doplňků nenosím, takže místo nich používám právě hodinky. Mám ráda hezké věci, které jsou zároveň funkční a hodinky tohle absolutně splňují. Nejvíc tahám velké zlaté, mám je dva roky a jsou pořád jako nové, nosím je jak k pánskému stylu, tak ke sražení a jaksi odromantičnění hodně feminního oblečení.

Curlygirl
1901 příspěvků 19.07.12 11:46

@Pink_lemonade01 Ty Moschino jsou super! Nehledáte ale pořád ten cifernik mezi ostatními přívěšky?

Pink_lemonade01
86 příspěvků 19.07.12 11:52

@Curlygirl Já už ani ne, ale když jsem si byla minulý týden nechat vyměnit baterii, tak na mě hodinář koukal jako na blázna, když jsem mu hodinky podávala, asi myslel, že je to jen náramek:D

Mori  19.07.12 11:54

Já mám tyhle:

A prakticky je nesundávám, zjišťovat čas na mobilu (který je v půlce případů někde doma a ve čtvrtině vybitý) mi nevyhovuje. Už jen kvůli výměně baterie, když jsem den-dva bez hodinek, jsem z toho nešťastná :-)

Měnit si hodinky, aby ladily, je zajímavá myšlenka, ale já si raději než pět kousků po pár stovkách koupím jednu dražší věc (no dobře, ta Festina až zas tak drahá není, ale už je mám trochu škrábnuté a pokukuju po něčem z maličko vyšší třídy)

Pink_lemonade01
86 příspěvků 19.07.12 12:04

Festiny mají dobrý poměr kvalita - vzhled - cena, řekla bych. Na to, jak dobře vypadají, jsou celkem levné. Hodinky za nějakých osm stovek bych si nekoupila, taky jsem měla (dárek), do roka byly ošoupané a byl vidět červený kov, vyhozené peníze. Vyplatí se investovat do oceli (určitě jsou u jiné trvanlivé materiály, ale ta ocel je celkem levná). Několikery levné hodinky jsou jen pro někoho, kdo fakt nelituje vyhozených peněz.

uu  19.07.12 12:22

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:43

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.07.12 12:23

Bez hodinek se neobejdu. Ano, mobil mám většinu dne s sebou, ale abych jej neustále vytahovala z obalu a zjišťovala čas, to se mi opravdu nechce.
Hodinky mám několikery. Jedny celokovové Esprity, , dále pak Lacoste, které jsem si přivezla ze Států a od téže značky jedny fuchsiovo-fialové . Poslední dobou ale zdobí mé zápěstí hodinky, které jsem dostala od svého partnera .

Příspěvek upraven 19.07.12 v 12:32

Denyna
4101 příspěvků 19.07.12 12:29

@Pink_lemonade01 Ty Moschino jsou zajímavé!

Já bych si asi vybrala u Calvina Kleina.
A pak by se mi líbily nějaké jemné s koženým páskem.

Harmonika
244 příspěvků 19.07.12 12:31

Ano, je to dva roky, co jsem opět začla nosit hodinky. Dojíždím do práce do Prahy a nebavilo mě věčně lovit mobil v kabelce, abych zjistila, kolik je hodin a jak dlouho se můžu ještě zdržet lítáním po obchodech atd. Kolikrát jsem za cestu z práce na bus na Čerňák ten mobil vytahovala i 10×, až jsem se jednoho dne naštvala a mé kulaté narozeniny byly vhodnou příležitostí pro koupi hodinek (mamka mi chtěla dát něco trvalého, šperk jsem odmítla).
Nyní mám hodinky troje, jedny sportovní, jedny elegatní stříbrné a jedny elegatní celočerné (ciferník, řemínek i pouzdro). Ještě plánuju koupi bílých (ale jelikož to není vyloženě nutná věc, realizace asi potrvá). Cenově se pohybybuju v rozmezí 1200 - 2000 Kč, víc už nejsem ochotná investovat.
Třeba ty sportovní mám už téměř dva roky, tam je opotřebení koženého řemínku trochu znát, ale to je tím, že jsem je ze začátku nosila denně. Teď už je střídám s ostatními a ze všech tří je nosím už nejméně, takže doufám, že ještě vydrží.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 19.07.12 12:35

@MUDr.Lant Jéé, ty CK jsou krásné, ty bych brala hned.
@uu Hezké možná bez těch velkých nápisů. Pokud vám nevadí, že je má hodně holek. Jestli je máte k čemu nosit, pekelné mi to nepřipadá.
K té ceně a výkonu, řekla bych, že tak za 2 - 6 tis. se dají sehnat hezké a kvalitní hodinky.

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.07.12 12:36

@uu já mám jedny s bílým řemínkem, moc se mi líbily, ale víc krát bych si je nekoupila, děsně se mažou.

Mylady2
12409 příspěvků 19.07.12 12:43

Mám dvoje… Oboje krásné a nosím je ráda… Dávám přednost hodinkám švýcarským:-) prostě klasice mezi hodinkami.

spaci
66 příspěvků 19.07.12 13:24

Mám jedny růžové, které jsou dost pohodné, často se mi hodí k oblečení a vůbec se o ně nebojím, protože jsou hrozně obyč - takže je tahám často. 

A pak mám jedny elegantnější Festiny. Nesnesou k sobě moc šperků, ale využívám to i naopak - když jsem líná vymýšlet doplňky :) Pozvednou každé oblečení, nosím je hlavně do kanclu. 

Oboje zmíněné hodinky byly dárek. Plánuju si časem koupit ještě nějaké jednoduché, světlé, s větším ciferníkem.
Obecně mi přijde fajn mít mimo (jedněch, více…) kvalitních neutrálních nějaké obyč barevné, o které se člověk nebojí - všude jich mají mraky. (Ideální stav je samo mít i kvalitní barevné :))

Pirek
6775 příspěvků 19.07.12 14:00

Hodinky nosím snad od první třídy:D Bez nich jsem jak bez ruky.
Mám nějaké starší primky - kupovala jsem je asi před 7 lety, za osm set, jsou ocelové, klasika - řetízek a kulatý menší ciferník (2,5 cm), ten je tmavě fialový a ručičky i hodiny mají fluorscenční vrstvu, ale jen tenkou. Jsou též water resist 10 atm Onehdy jsem si dával měnit baterii a hodinář se na ně kouknul a říká hm, ty máte tak patnáct let, co? Pořizovala jsem je v malém hodinářství, asi to byl výprodej skladových zásob, nebo co.
Ale chtěla bych nové - Prim Arteu Sphere - ale stojí 35.000, achjo:(

Pavlena
778 příspěvků 19.07.12 14:39

Nosím hodinky fy Storm, mám je už přes 10 let a stále fugují bezchybně. Je to (myslím) model Bubble Curvex ve stříbrné barvě.
Teď uvažuji o koupi hodinek zlatých, asi to vyhraje model od CK.
A mám hloupý dotaz do fóra. Jak řešíte kombinování snubního prstenu a hodinek, pokud nejsou ve stejné barvě? Snubák sundáváte? Přehazujete na druhou ruku?

Robena
1257 příspěvků 19.07.12 14:43

@Pavlena
Ja nosim hodinky na prave ruce.

Levandule  19.07.12 14:50

Asi si jednou pořídím hodinky odsud: http://shopeu.nooncopenhagen.com/pages/changer
ty ručičky za sebou „táhnou“ folii, takže vypadají každých 5 min jinak. Jednoduché, barevné…

Mori  19.07.12 14:52

@Pavlena Já nemám snubák:-) Ale ve stříbře/bílém kovu mám téměř všechno, takže postupně připravuju přítele na myšlenku, že ani snubní prsteny nemusí být ze zlata; jen nevím, zda nepřesvědčuji ještě pomaleji, než on se odhodlává…

Mimochodem, nemáte někdo zkušenost, zda se dá nějak zbavit zlaté barvy na kování kabelky (jedna z mála výjimek je moje oblíbená a jediná černá kabelka - kterou kvůli tomu „zlatu“ skoro nenosím - a zrovna na ní je toho kování dost) - odřít? přestříkat barvou? dřív nebo později jedno z toho zkusím, ale raději bych, kdyby měl někdo zkušenost…

KKristýna
451 příspěvků 19.07.12 15:26

Miluju hodinky. Sama mám zatím čtvery. Jedny stříbrny kapesní, dvoje klasicky náramkovy, obojí z oceli, ale nosím jenom jedny, protože druhy nemají ciferník. Poslední starozlaty na krk a vypadají jako přívěšek, takže spolužáci mají vždycky Vánoce, když odklopím motýla a hle! Hodinky!
Jinak můj sen jsou klasicky mechanicky hodinky za rozumnou cenu, kdyby někdo o něčem věděl, tak se ozvěte, beru i zahraniční obchody.

spaci
66 příspěvků 19.07.12 15:31

@Pavlena Hm, když o tom tak přemýšlím, tak bych si to klidně nechala oboje na jedné ruce. Kdyby ty hodinky byly celé ve žlutém kovu a snubák v bílém, tak by to podle mě nemuselo vypadat špatně… horší by podle mě bylo, kdyby zlato na hodinkách bylo jen doplňkově. Pro ilustraci:

+ *]

versus

+ *]

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit