Hodná módní policie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tebah
4255 příspěvků 11.02.13 16:07
Hodná módní policie

Idnes se rozhodl jít na to jinak a zavedl hodnou módní policii - čtenářky posílají nafocené outfity, které se jim líbí. Už je tam první galerie a za mě děs běs - nejlépe vypadá ta osmdesátiletá paní v modrém. Jaký je Váš názor?
 http://ona.idnes.cz/…3-/styl.aspx?…

Reakce:

Minion
117 příspěvků 11.02.13 16:25

@Tebah No, tak za mě také vede jasně 80 letá paní se štrasovými pantoflíčky :-) Jinak vážně šílené… Opravdu nepochopím, když se někdo účastní soutěže, kde jde především o outfit a do popisku připíše, že bohužel neladí boty… Jak neladí?! Tak když soutěžím s oblečením, tak se snad snažím, aby to nějak vypadalo, ne? Ale je to zatím v počátcích, tak snad tam ještě přibudou lepší outfity :-)

xIvet
272 příspěvků 11.02.13 16:29

Ale zas takový děs to není, něco samozřejmě ano, ale vybrat se tam dá..

Elinor.S
243 příspěvků 11.02.13 16:49

A za mě vede foto č. 5, zajímavý způsob, jak prezentovat šaty: fláknout s sebou o zem :-D

Tebah
4255 příspěvků 11.02.13 16:54

@Elinor.S To asi aby víc vynikl výstřih :-)

Jetthro
1129 příspěvků 11.02.13 18:21

Za me takova pulka totalne k placi, zbytek totalni nuda a libi se mi akorat pani v tyrkysovem a docela i ta ucitelka, az na boty..a litr do Kappahlu, to se teda idnes moc nepredal :D

klubo  11.02.13 18:58

Z 90% děsný, totálně umolousaný nevkus. Fakt stačí, že nevyvalují prsa a nemají jaguáří potisk?

Sibyla
2639 příspěvků 11.02.13 19:03

No. Tak bych řekla, že to odpovídá úrovni Idnes, ne? PAradoxně: čím mladší tím horší. Nejvíc se mi líbí ty kloboukové dámy z Božího těla.

chica_simpatica
16 příspěvků 11.02.13 19:13

Vedoucí Martina je jasným příkladem hesla „styl v každém věku“. :D

Cesnekacka
274 příspěvků 11.02.13 20:08

Za mě + pro „Římanku“ v červeném

Paní ve „Styl v každém věku“ mi přijde taková diblíkatá, v těch modrých šatech :-)

Lisa. Ginmi
140 příspěvků 11.02.13 22:31

Souhlasím, tyrkysová babička a dámy v kloboucích jsou jediné, které mi přijdou hodné chlubení, mezi ostatními je pár relativně dobrých kousků a ohromná spousta totálního děsu.

Bartesva
92 příspěvků 12.02.13 02:10

Paní v červených šatech z Říma, dámy na Božím tělu, to jsou asi pro mě favoritky.

Ani  12.02.13 03:03

Podle mě je to podobná úroveň jako místní diskuze. Něco se mi líbí, něco je hrůza, něco nuda, prostě normální. Úsměvné, honit si tu nad tím ega.

blacken
2320 příspěvků 12.02.13 03:48

1,3,4,7,11 - tam nevidím nic pekelného, opravdu pekelných kousků je tam pár, inspirace nic moc. Ano, na soutěžení to tedy moc není, ale ani nic co by mě děsilo potkat na ulici. Modely v Co jsem měla dnes na sobě mi kolikrát přijdou horší.

Jen mě děsí, jak moc tam převládá červená barva, snad jsou i jiné barvy…

TinkaH
916 příspěvků 12.02.13 08:04

Slečna, či paní ležící v šatech si asi spletla soutěž ne?? Ale neřekla bych, že by to bylo vyloženě peklo. Žádná veliká hitovka to sice taky není, ale rozhodně neurazí.

Tebah
4255 příspěvků 12.02.13 11:01

@Ani Přece pokud pošlu fotku do soutěže, tak asi musím čekat, že se ji budou ostatní hodnotit a ne vždy v dobrém. Nemám dojem, že by si tu někdo hodil ego, já spíš nechápu, že si dospělá žena myslí, že ty vyfocené outfity jsou následováníhodné. Hlavně u těch fialových šatů s čepicí na hlavě a ty poslední dva outfity. Tohle už není o tom, že se někdo (ne)umí obléct, ale že někomu chybí i představa, co to znamená. Docela by mě zajímalo, jak se oblékají ty dámy, co to fotily a odkud jsou.

Alizon
1233 příspěvků 14.02.13 14:56

No asi takhle, nekdo ma proste odvahu a sebevedomi (pripadne prehnane „pychy na sve rodice, potomky a pratele) na rozdavani.
Zaujaly me fotky 22 - 24. Na fotce 23 (priserny "umolousany“ model) je snad jina zena?! Nebo se dcera spletla a chtela poslat jen fotografie 22 (nastylizovane v atelieru a pani to tam slusi) a 24 (taky OK) a omylem se ji tam pripletla i 23 (ktere je stylove uplne nekde jinde, jako by to bylo „pred promenou“ a jako styl hodny nasledovani tam opravdu nema co delat).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit