Hodnocení oblečení na tomto fóru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 04.11.12 17:58
hodnoceni obleceni tady na foru

Zdravim, docela me udivuje, jak se zde kritizuji cizi lide v inspiraci. Lide, kteri jsou odchyceni na ulici a dle meho ani 2× nestoji o to tady byt vystavovani. Tem se zkritizuje i spatny odstin knofliku na kabate. Pak jsou lide, kteri sem chodi pravidelne a vlozi do fotek nektery svuj oblecek, ktery by rada lidi v inspiraci z ulice nemilosrdne rozcupovala. Bud spatne chapu a nebo mi to tady zavani jakousi pretvarkou…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Coraline
1980 příspěvků 04.11.12 18:07

Tak snad i lidi v inspiraci, kteří jsou odchyceni na ulici, jsou seznámeni s účelem focení a můžou odmítnout, ne?

mujercita  04.11.12 18:11

@Ceresa Já bych třeba i pochopila kritické komentáře, když je možnost komentovat, no tak lidi komentují, a každému se nelíbí to samé. že by vlastně všechny fotky v galerii měly mít samé plusy, protože snad žádný nesplňuje kritérim pekelný dle zdejších zásad, to je jiná věc.
Mně mnohem víc než obsah vadí forma, ale to je pořád to samé. „Mně by se k tomu líbily jiné boty“ zní dost jinak než „Ty boty rovnou do popelnice“ nebo „Příště vzít boty o jeden odstín tmavší“ (což může být míněno dobře, ale je to nereálné)a to jsou ještě pořád komentáře z kategorie snesitelných. Nikoho asi ani moc nezajímá čísi potřeba sdělit světu, že nemá rád zelenou barvu nebo určitý druh náušnic, ale tak proč by to tam nenapsal, to není nic proti ničemu, jen subjektivní poznámka.
Co vadí mně, to je otevřený výsměch, opájení se vlastní vtipností (já jsem tak neodolatelně ironická, heč)a vulgárnost. A taky mám dojem, že někteří komentující mají vysloveně spadeno na určité typy ani ne tak oblečení jako jeho nositelek. Což se mi nelíbí už vůbec

gulietta  04.11.12 18:11

@Coraline ide skor o to, že tým z ulice skritizujú aj farbu spodného prádla, ktoré neladí s obalom fotoaparátu. Ak dá do inspirace fotku „stála“ prispievateľka, tak jej pochvália aj oblečenie ako na strašiaka v poli.

Ceresa
465 příspěvků 04.11.12 18:17

@gulietta :presne muj dojem…

koště
4 příspěvky 04.11.12 18:17

Musím přiznat, že mne baví, je to na " Pekle" a peklo to je.

gulietta  04.11.12 18:25

@Ceresa to nie je dojem to je realita. A preto nekomentujem na inspiraci. Ťažko napísať niekomu: bože vyzeráš ako cvok krížený s klaunom, keď som si s ním predtým tak pekne pokecala o živote.:-)

Ceresa
465 příspěvků 04.11.12 18:28

@gulietta : ja se snazim byt taktni, ale nekdy jdu fakt do kolen, jak si holky pochvalej nejakou hruzostrasnost. Takze taky primo nekomentuji, jinak bych dostala jen do cumaku;):)

mujercita  04.11.12 18:41
@gulietta píše:
@Ceresa to nie je dojem to je realita. A preto nekomentujem na inspiraci. Ťažko napísať niekomu: bože vyzeráš ako cvok krížený s klaunom, keď som si s ním predtým tak pekne pokecala o živote.:-)

No právě, to ani dost dobře nejde. Akorát že ti ostatní by si zasloužili podobné ohledy.

Skallka1
51 příspěvků 04.11.12 18:41

Tieto hodnotenia neberiem nejako vážne. Je to len subjektívny pohľad. Niekto odklikne podľa nálady, niekto zo závisti dá vešiak dolu. Pozriem si fotky, nechám sa inšpirovať a to je asi tak všetko. My ľudia máme radi fotky, kde si povieme - PRE BOHA, AKA HRôZA a pritom neraz máme na sebe ešte horšie hrôzy, ale to neva, lebo my sme si len odskočili…

Ceresa
465 příspěvků 04.11.12 18:46

@mujercita : a nebo byt uprimni ke vsem;) budu na tom makat, abych pak byla hodne „oblibena“:)

mujercita  04.11.12 18:49

@Ceresa „bez urážky, já už jsem taková, co na srdci to na jazyku, myslím to s tebou dobře, tak se jdi zahrabat a buď mi vděčná za otevření očí“.
Nejšílenější je, že byste oblíbená BYLA - dokud byste se netrefila do některé zdejší ikony ;)

Coraline
1980 příspěvků 04.11.12 18:50

@gulietta Tak to je potom jiná. Já se musím přiznat, že do té galerie moc nechodím, a když už, tak komentáře ani nečtu, takže nejsem uplně v obraze. Reagovala jsem hlavně na to, že údajně 2× nestojí o to být tady vystavováni - což se asi dá ošetřit tak, že odmítnou fotografování. Já bych ho třeba určitě odmítla :)

llolla
2102 příspěvků 04.11.12 18:54

@Coraline
taky bych odmítla=) Pokud jde o inspiraci z ulice, tak mi spíš vadí vkus Lovce. Jinak lidi z ulice- pokud už tam něco píšu, nebo hodnotím- se snažím nekritizovat a celkově jsem v hodnocení mírnější, asi… Ale je asi trochu těžší kritizovat někoho, jehož názory v jiných vláknech jsou vám blízké, než někoho, koho „neznáte“.

Mahtiel
443 příspěvků 04.11.12 18:57

Taky jsem nad tím přemýšlela…In­spirace se dle mého názoru bere pekelně vážně…Fotky v diskuzích už ne tolik. Obávám se, že je to především proto, že člověk v inspiraci se po většinou nemůže bránit. Já to beru to stejným metrem. A popravdě, lidi z inspirace u mě většinou mají plus za odvahu :)

Fialové kafe  04.11.12 19:15

Mě se hlavně nelíbí neobjektivní kritika, zaujatost, rozebírání tělesných proporcí místo oblečení. Docela mě to odrazuje abych přidala nějakou svoji fotku, i když jsem původně chtěla.

seznam.mih  04.11.12 19:34

Mě docela nadzvedávala mandle diskuze u tutej inspirace http://www.modnipeklo.cz/inspirace/469/ slečna působí mile, pohodově, netváří se, jako by měla být miss world a ani se nesnaží dělat ze sebe sexbombu.. taková normální holčina, na které taky není vidět, že by zastávala názor typu „vzhled je druhořadej důležitý je, jaký je člověk uvnitř.“ A lidé v diskuzi? Fůůj ona si vzala růžové silonky vypadá jako prase, protože nemá krásné štíhlé dokonalé nohy.. kristova noho!!
Vážnš bych si tu přála mít smajlíka, který tříská hlavou o zeď!!

fel
136 příspěvků 04.11.12 19:41
@seznam.mih píše:Vážnš bych si tu přála mít smajlíka, který tříská hlavou o zeď!!

Tady ho máte :zed: dvojtecka zed dvojtecka.
S příspěvkem souhlasím.

seznam.mih  04.11.12 20:01
:zed: :zed: :zed:

Děkuju teď už budou mé příspěvky plné emocí :))

MP Barbucha
3716 příspěvků 04.11.12 20:16

Já v inspiraci nekomentuji, raději ty komentáře nečtu. Lidem odchyceným na ulici měřím trochu mírnějším metrem, jsou přece odchyceni v tom, co doopravdy nosí a v čem vylezli, nečekali že je někdo bude fotit na módní blog. Takže to oceňuji:-) 99% mají u mě zelené ramínko:-)
Nedávno se tam do někoho (ne z ulice) obouvali, že má příliš hubené nohy, že by neměla nosit silonky a raději jít sportovat. Tam jsem bouchala hlavou o zeď téměř v reálu. Co si to ti lidé dovolují?
Taky mi bylo líto slečny, která měla zřejmě fejkový kabát Desigual, černobílý. Nemusí se to lidem líbit, ale ty komentáře byly tak sprosté…

seznam.mih  04.11.12 20:21

Moc hubené nohy - cvičit
moc silné nohy - hubnout, cvičit

Ne občas mám pocit, že tu lidi nechtějí, aby byli lidé individuální, ale aby byli v určitých parametrech, co je jen jim líbí do jiného druhu stádečka…

mujercita  04.11.12 20:25

@seznam.mih Ale musí to být to jejich stádečko. Jakmile je to jiné stádečko, běda mu.

seznam.mih  04.11.12 20:28

@mujercita No jistě pak se jen rozhodnout, do jakého stádečka se zařadit… však ono by to bylo snadné nesnažit se být za každou cenu svá, ale vybírat si jen podle předurčených pravidlech konkrétního stádečka :)

lessie  04.11.12 20:30

@seznam.mih kým neskritizovali vás, tak ste tu kritiku MP velebila do nebies.

mujercita  04.11.12 20:31

@seznam.mih A vyhýbat se konkurečním stádům, protože koušou ;)
Ono stačí sledovat, jak to schytávají ty mladé hubené holky, pokud se na ně nesesypou rovnou urážky, tak minimálně komentáře ve stylu nudááá, tohle nosí každá druháááá. A pak se tam objeví nějaká jiná a té se radí, aby něco změnila, čímž by začala vypadat skoro stejně jak ty blogerky. Asi si vypůjčím ten smailík

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit