"Holčičí" ponožky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kateřina
246 příspěvků 07.05.12 22:35
"Holčičí" ponožky

Zdravím všechny pekelníky, nevíte někdo, kde bych sehnala takové ty sladké např. bílé ponožky nahoře s krajkou? Mám chuť to vyzkoušet, i když se na mě asi budou lidé dívat jako na blázna :-D. A prosím o tipy na obchody v ČR, ne internetové, nechce se mi kvůli ponožkám platit poštovné nebo za ně třeba dát 300,–. Mockrát děkuji za odpovědi :-). P.S. Netušíte jak si změnit přezdívku? Hledala jsem to v nastavení a nikde nic…

Reakce:

Diankenstein
1891 příspěvků 08.05.12 09:30

Myslím, že v DM je měli, bylo to ale před cca rokem, možná víc. Měli bílé, krémové a světle modré. A nebo to byl Rossmann :D… a stály… hmm… asi kolem 60Kč, možná i méně.

Saija
30 příspěvků 08.05.12 19:51

Nebo je možné koupit obyčejné ponožky a krajku k nim našít :)

Cinkitoo  08.05.12 21:53

Já jsem si teď koupila krásné holčičí ponožky ve Fashion Aréně v outletu Intimissimi+Te­zenis+Calzedo­nia za 19 Kč, ale jsou barevné proužkované s takovými těmi volánky na lemu. Vy asi myslíte takové ty ohrnovací, ty jsem nosila asi do osmi let a nosí je i moje roční sestřenka. Tak si myslím, že bude nejlepší si tu krajku našít, jak říká Saija, protože v dámské velikosti to bude dost těžké sehnat. Japonky je nosí, ale ty mají malou nožku a v Japonsku je asi k sehnání kde co :)

Kateřina
246 příspěvků 08.05.12 23:18

Všem děkuji za příspěvky, zítra mám v plánu obejít DM a Rossmana, jestli tam něco nemají :-). Jinak ponožky nemyslím ohrnovací, myslím spíše typy jako přiložené fotografie. Budu vděčná i za další tipy :-).

Saija
30 příspěvků 09.05.12 00:13

Ještě mě napadlo zkusit lolita obchůdky (tím myslím módní styl z Janponska, http://lolitacentrala.ojaponsku.cz/ nic vulgárního). Ony jsou slečny dost šikovné švadlenky. Mají také forum na lide.cz (Lolita móda),mohly by kdyžtak tu krajku přišít nebo alespoň ví, kde se takové doplňky kupují :)

Ava
634 příspěvků 09.05.12 09:48

Koupila jsem je loni v obchodě s ponožkama (bez problémů). V Brně to byla konkrétně Veselá ponožka na Maliňáku. Ale podobný obchod bude v každém větším městě…

sarinka.v
423 příspěvků 09.05.12 10:32

Jééé, vzpomněla jsem si, jak jsem je jako malá nosila do školky a školy, bílé s krajkou v černých lakýrkách :)

lessie  09.05.12 10:34

@sarinka.v a do školky jedine s botama ako má modelka na obrázku. :-)

sarinka.v
423 příspěvků 09.05.12 10:38
@lessie píše:
@sarinka.v a do školky jedine s botama ako má modelka na obrázku. :-)

No tak to přirozeně, to jste ani nemusela zmiňovat :D

Ava
634 příspěvků 09.05.12 10:52

@Kačulex Nicméně pokud se je chystáte nosit, tak se připravte na hodně podivených pohledů… já je nosím do kytičkovaných látkových tenisek nebo oxfordek (rozhodně ne do lodiček) a i tak se to s velkým nadšením neshledalo.

Kateřina
246 příspěvků 09.05.12 13:20

Ještě jednou všem děkuji za příspěvky :-). Dneska jsem prolezla obchodní dům a v obchodech s prádlem jsem našla moc pěkné kousky, ale stály okolo 200 Kč, což je na mě jako na studentku moc. Nakonec jsem už zoufalá (po prohledání snad všech možných obchodů) zapadla do Reserved a tam jsem si koupila hodně podobné jako má slečna na první fotografii, za 80 Kč, jupí, čekaly tam na mě :-). To Ava: Budu je nosit do černých balerínek nebo do černých lodiček na nízkém podpatku s páskem. Je mi jasné, že to asi většina populace nedá, ale kašlu na to, mě se to líbí.

eveK
333 příspěvků 09.05.12 14:35

Já je myslím viděla v Lindexu.

MP Lisbeth
85 příspěvků 03.07.12 19:22

Taky bych doporučila lindex a pak i v reserved něco mívali

Diankenstein
1891 příspěvků 05.07.12 15:40

Mám takový dotaz, nevíte, kde sehnat hedvábné dámské ponožky? Růžově, zelenkavé, bílé… když už, tak mají jen pánské k obleku :/

Předem děkuji!

firefly
527 příspěvků 05.07.12 16:20

Zrovna cca před týdnem jsem na ně někde koukala do výlohy a za boha nevím kde. Budu lámat hlavu, dám kdyžtak vědět :)

A myslím, že přezdívka změnit nepůjde, většinou to na diskuzních a podobných serverech nejde, zcela logicky, slouží to jako identifikace :)

Kateřina
246 příspěvků 06.07.12 09:52

@firefly Přezdívka už změněná je, ono je to dost staré téma ;-).
Na můj dotaz už odpovídat nemusíte, jistě jste si všimly, že jsem psala, že ponožky už mám.
@Diankenstein Koukala jsem po internetu, protože v obchodech jsem je nikde neviděla, ale ani na netu nejsou, tak to asi vážně neexistují :-D.

Diankenstein
1891 příspěvků 06.07.12 09:54

@Kateřina asi jsem moc vybíravá, jako by mi nemohla stačit bavlna! :D

janiiiv
781 příspěvků 06.07.12 22:04

@Kateřina www.e-puncochace.cz Mají e-shop a kamenný obchod v Brně u České, můžu jen doporučit.

modra_kocka
903 příspěvků 07.07.12 20:49

@Kateřina @Diankenstein : www.google.com a „women silk socks“. Chce to trochu odfiltrovat sportovní zboží, ale jsou tam.

@Diankenstein : jen tak pro zajímavost, čím se liší pánské a dámské barevné ponožky?

Diankenstein
1891 příspěvků 08.07.12 07:24

Moje mea culpa, špatně jsem se vyjádřila, pokud už budou z eshopu, tak z nějakého „nepodezřelého“ a ještě z EU :D

A dámské se liší velikostí, volánky, srdíčky…

takže proto nic nemůžu najít :D (vždycky tak po páté stránce na googlu to vzdám)

Ava
634 příspěvků 08.07.12 11:30

@Diankenstein Mea culpa znamená moje vina, to moje předtím česky je nadbytečné. Nechci dělat chytrou, jen abyste věděla a třeba se nedostala někdy do nějaké trapné situace.

Kevinka  24.07.12 14:46

Takové dívčí ponožky mají na Lazarské, v punčochovém zbo­ží.

JohankaM.
1 příspěvek 29.07.12 14:39

Ahoj všem, já jsem před dvěma dny otevřela svůj vlastní e-shop s ponožkami s krajkou na adrese www.mikesky.cz, akorát jim říkám mikešky, neboť si je vyrábím sama podle sebe a takové určitě nikde neseženete:-) Výběr je velký a průběžně ho rozšiřuji. Tak pokud chcete, můžete se mrknout.

Vasa
170 příspěvků 07.08.12 17:02

Dnes jsem takove ponozky nakoupila v calzedonii na nove harfe (praha ceskomoravska). maji vice druhu, puntickate, s maslickama, s tresinkama i ciste bile. navic ve sleve za 25 až 45 kc.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit