Holešovice Fashion market 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuisaLeelou  13.04.13 14:34
Holešovice Fashion market 5

Pořád jsem čekala, kdy s tímto tematem přijde někdo jiný a nic…nebo blbě koukám?

FM5 se konal včera a dnes (12-13. 4. 2013) v Praze Holešovicích…

Navštívili jste ho? A co se se vám líbilo, nebo nelíbilo, co na vás udělalo největší dojem? Jak na vás akce působila ve srovnání s předešlými lety?

Já šla poprvé a hned jsem nakoupila :)))
1. náušničky - každá jiná a blyští se skoro jako zrcátka 250,– pár
2. placky - jedna mě stála 50 kaček, ale ten boj, abych se k nim vůbec prodrala…
3. sukně - tak to jsem vážně neplánovala, obvykle sukně nenosím a už vůbec ne tak krátké, ale nakonec jsem neodolala… 639,–

Hlavně jsem si ale odnesla několik vizitek a letáčků, tak zas budu mít kde nakupovat… Přidala bych sem odkazy, jen se bojím, aby to pak nebyla nevyžádaná reklama???

Příspěvek upraven 13.04.13 v 19:49

Reakce:

NicoleK
107 příspěvků 13.04.13 18:47

Právě jsem chtěla založit diskusi na stejné téma. Letos jsem byla poprvé a jsem docela zklamaná. Plno stánků, málo místa a plno lidí. Většina věcí se mi zdála tak trochu na jedno brdo. Nejvíc mě uchvátily dřevěné hodinky a brýle, kožené batohy a tašky značky PLAYBAG + pár pouzder na tablety. Jinak se mi zdála většina oblečení nevkusná a předražená. No, možná že jsem od toho očekávala zbytečně moc.

LuisaLeelou  13.04.13 19:48

Já od toho právě nečekala vůbec nic.. Je pravda, že mi teď už hodně stánků splývá, jak si byly se zbožím podobné… Celé jsem to měla prošlé ani ne za hodinku, včetně nějakého toho zkoušení. A v pátek odpoledne tam ještě takový nával nebyl..

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit