Holinky peklo nebo ráj?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anif
5 příspěvků 15.07.17 13:57
Holinky peklo nebo ráj?

Zaznamenala jsem, že je lidi buď milují nebo nenávidí. Uvažuju o těhle nebo podobných. Co vám na nich nejvíc vadí? Špatné zouvání nebo vrzání při chození? A co na nich milujete? Např. možnost jít bez starosti v dešti hlubokou kaluží? Jaké byste doporučily nebo nedoporučily?

Reklama

Reklama

Reakce:

kolúch
506 příspěvků 15.07.17 20:42

Krasne, ale miesto kabelky by som odporucala jazdecky bicik alebo vidli.

Mouška
1 příspěvek 16.07.17 20:04

Ty vaše vypadají hezky. Nejvíce mi vadilo, ze ač byly drahé, tak to byly stále jen gumové boty, které "nefungují ". V teple hreji v chladu studí a co mě štvalo nejvíc, tak byl věcný zápach nohou. O tezkem obouvani asi ani mluvit nemusím. Nakonec jsem se jich zbavila, koupila si stejně drahé kožené a je po problémech.

Bongani
164 příspěvků 16.07.17 21:23

Já mám podobné z pracovní obuvi za 199 Kč. Když prší, je bahno a musím pro koně do výběhu, tak je taky miluju! Ale je pravda, že v těch z obrázku bych byla mnohem stylovější. :-)

Anif
5 příspěvků 16.07.17 21:44

@Mouška můžu mít jen dotaz co to bylo za značku?

Reklama

Váš příspěvek

Dechberoucí výstava Moc&Móda v Drážďanech

Výstava se koná v Rezidenčním zámku v Drážďanech a zařadila se mezi... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek

Reklama