Holíte si ruce?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Huhn
44 příspěvků 27.12.12 10:15
Holíte si ruce?

Obecně jsem proti holení rukou, přijde mi to už přehnané, jako výjimku bych asi viděla opravdu výrazné silné chlupy. Vím, že se říká, že chloupky po oholení nezesílí, neztmavnou, že se jedná o fámu. Z vlastních zkušeností s tím nesouhlasím, proto bych řekla: Pokud mé chlupy na ruce vypadají tak špatně, že už jim ztmavnutí či zhrubnutí příliš neuškodí, oholit. Jinak nechat. Myslím si, že i tmavé chloupky mohou vypadat lépe než strniště - zvláště zážitek to pak je, když se o takovou ruku omylem otřete. Co podle mého názory ale vypadá výjimečně nehezky, to je dámská ruka porostlá výraznějšími tmavými chlupy, na kterých jsou posazeny hodinky - nejlépe jemné dámské. V takovém případě nekompromisně oholit! Jak vidíte vy vlastní a cizí chlupy na rukou?

edit: Přiložena podnětnější fotka. Můžete napsat, zda byste konkrétně tyto chlupy holily, nebo nechaly. Já sama jsem na vážkách, možná se lehce přikláním k „oholit“.

Příspěvek upraven 27.12.12 v 18:11

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

DonChichot  27.12.12 10:41

Pouze dlaně.

Zuza279
35 příspěvků 27.12.12 11:19

Neholím vůbec nic, chodím na depilaci voskem a naštěstí ruce depilovat nemusím.

razorblade  27.12.12 11:34

Jo, protoze bych jinak vypadala jako richard z prazsky zoo

Jetthro
1129 příspěvků 27.12.12 11:37

Ja mam chlupy na rukach teda fakt dlouhy, nastesti ne tmavy, ale opravdu DLOUHY (klidne i 3cm). V zime me to nejak netankuje, ale v lete si to nechavam vyskubat voskem.

Nixe Lulu
326 příspěvků 27.12.12 11:38

Nějak nechápu, proč by mi chlupy na mých rukou měly vadit, takže neodstraňuju. Na pár lidech jsem to už viděla, připadá mi to už přehnané. Doufám, že se jednou nerozšíří trend, kdy bude běžné mít i oholenou hlavu!

Ems
1482 příspěvků 27.12.12 11:38

Taky taky, prostě mi vadí tmavé chloupky na rukou…

Gräfin
2634 příspěvků 27.12.12 11:39

Už pár lidí se mě ptalo, jestli si ruce holím. Neholím, prostě nejsou chlupaté. Řídký a nevidelný porost na rukou a nohou je fajn, nicméně s tím spojený řídký vlasový porost už tak super není

Ceresa
465 příspěvků 27.12.12 11:49

Ne, nastesti nemusim. Ale mam kamaradku-Spanelku a ta ma tmave chlupy na rukou, i nad loktama. V tom pripade bych depilovala a depilovala. Ackoliv je to krasna holka, tak to zejmena v lete v bilych satech nevypada moc pritazlive

MP Janka
373 příspěvků 27.12.12 12:07

Ne, neholím, kdybych měla fakt viditelné chlupy, tak jedině epilace, strniště na rukou bych mít nechtěla.

LadyPapajka  27.12.12 12:08

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 18:46

Ejmyk
70 příspěvků 27.12.12 12:38

Sice mám ruce poměrně chlupaté, což mě zrovna netěší, ale chloupky mám světlé, takže to není tak do očí bijící. Kdybych si je holila, tak jedině voskem nebo pastou, poněvadž mi stačí to strniště na nohou (chloupky mi taky rostou dost rychle, takže bych každý druhý den musela holit ruce, abych se necítila blbě, že se o mě někdo omylem otře) a hlavně bych si musela holit ruce úplně celé, ne jen předloktí a pak bych došla k tomu, že bych se asi měla začít holit úplně celá, protože jemné chloupky mám i na ramenou, zádech, břiše, zkrátka všude, což by mě asi víc než značně otravovalo :)

blacken
2320 příspěvků 27.12.12 12:40

Holím - nemám sice až tak hrozné/tmavé/husté, ale líbí se mi víc holé ruce a tak holím - nerostou tak rychle jako na nohou a jsou jemnější, takže strniště nepozoruji.

Přiznávám, jsem typ, co nesnáší jakýkoliv porost - takže krom obočí, řas a vlasů další chlupy netoleruji.

Cathero
200 příspěvků 27.12.12 12:47

Ani náhodou, sice jsem bruneta, takže chloupky docela mám, ale přijde mi to normální, přirozené. Když už bych to nějakým způsobem chtěla maskovat, zvolím jedině odbarvování, ale holení je fakt nesmysl, chloupky pak rostou čím dál tmavší a silnější a navíc dotknout se někoho, kdo si holí ruce je strašně nepříjemné. S depilací mi to přijde podobné a navíc bolestivé. Tuhle módu bojkotuju.

Amonute
360 příspěvků 27.12.12 13:26

Myslím, že som mala 15 rokov keď som bola taká šikovná a nechtiac si opálila chlpy na ľavom predlaktí. Vyzeralo to komicky lebo už v vtedy som mala pomerne tmavé chlpy na oboch rukách - teda teraz už len na 1,5 ruky. V márnomyselnosti sa mi ten kontrast hladkej kože a chlpov nepáčil natoľko, že som si oddepilovala aj zvyšné chlpy, na oboch rukách. Holiť som nechcela, na nohách som si odskúšala že je pravda že po holení chĺpky zhrubnú a to som teda na predlaktiach zažiť nechcela. V konečnom dôsledku, čo je už 5 rokov dozadu to dopadlo dobre :)
Na tom mieste kde som ich nechtiac odstránila ohňom mi už nerastú, zvyšok (odkedy depilujem) už tiež takmer nemám. Občas keď sa mi zdá že nejaký ten chlp je naviac tak oddepilujem, ale to je možno tak 3× do roka.

Guinea Pig
1190 příspěvků 27.12.12 13:30

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:25

Alexandrina
43 příspěvků 27.12.12 13:36

Mně chloupky po holení depilátorem tak zeslábly a zřídly, že už si je teď nechávám, jak jsou. Když nejsou moc husté a silné, tak se mi na ženách líbí.

PythonRegius
286 příspěvků 27.12.12 13:38

Myslim, ze je treba znat rozumnou miru, to by to nakonec take mohlo dopadnout tak, ze by si zeny opravdu krome oboci a vlasu holily komplet kazdy centimetr kuze. Nehlede na to, jaky vopruz by byl to dusledne a pravidelne provadet, byl by to dalsi sebevedomi potapejici „nutny“ trend (neoholene zeny by si neverily a s hruzou by vyhlizely kazdy chloupek). Z vlastni zkusenosti vim, ze posuzovat objektivne svuj vlastni vzhled je snad nemozne. Vubec bych se nedivila, kdyby ostatni lide vubec nevideli chloupky, kterych maji „depilo-maniakove“ tendence se tak uzkostlive zbavovat.

Myslim si, ze pecovat o svuj vzhled je dobre, ale pokud zena nevyjde z domu aniz by si neschovala oblicej za masku, nezakryla dukladne barvu svych vlasu, neabsolvovala kompletni vyhubeni telesneho porostu, neschovala nehty za trpytive gelove paznehty a ve finale se jeste venku stydela za tvar svych nohou a neidealni velikost toho ci onoho… Tak tam uz je evidentne neco poradne spatne. Damy, neblbnete.

Pavlena
778 příspěvků 27.12.12 14:14

@razorblade :D Mám to taky tak. Škubu se strojkem, au.

blacken
2320 příspěvků 27.12.12 14:27

@PythonRegius Já se neholím proto, že by někdo mohl vidět můj porost a soudit mě. Holím se proto, že se mi chlupy nelíbí a pro můj osobní dobrý pocit je to nutnost. Ze stejného důvodu používám make-up - prostě kvůli sobě (ale ten pro mě není tak důležitý).

Betty J.
2031 příspěvků 27.12.12 14:28

Jen jednou v životě jsem se cítila jako orangutan, a to při jízdě taxíkem v Číně (kde si navíc se svou velikostí 38 při výšce 160 centimetrů obvykle připadám jako hroch křížený s nosorožcem), kdy mi řidič (oplývající nepochybně bystrým zrakem a také naprostou neschopností orientace ve městě) poté, co se dosti vynadivil mapě, na které jsem mu ukazovala, kam se chci dostat, se smíchem předvedl, že má stejně chlupatá předloktí jako já. Tento zážitek mě nicméně nepřesvědčil, abych svůj zlatavý hedvábný porost mikroskopických rozměrů jakkoli kultivovala.

blacken
2320 příspěvků 27.12.12 14:30

@Borůvka19 Tak tak. Stejně tak nevěřím tomu, že po holení rostou tmavší. Ale bylo by to fajn, kdyby to tak bylo - protože by to platilo i pro vlasy a po každém oholení hlavy by rostly hustější a silnější :-D

renoarko  27.12.12 15:59

No áno, mám husté vlasy, aj obočie, takže ani zbytok tela viac menej netvorí nejakú extra výnimku, takže ak by som to nechala na prirodzenosť, tak vyzerám nejak takto, což neznamená, že tak chodím aj po ulici ovšemže (och koľká to nespravodlivosť)

gabous
196 příspěvků 27.12.12 16:41

Holím. Jinak bych byla jak opička :).

Finette07
10 příspěvků 27.12.12 17:58

Chlupy na rukou mam sice svetle a jemne, ale libi se mi oholene ruce. Zasadne je ovsem depiluji voskem, dorustaji mnohem pomaleji, ziletka by mi prisla asi moc..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit