Holky, nosíte někdy ke košili kravatu ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adeelka890  19.04.13 12:02
Holky, nosíte někdy ke košili kravatu ?

Ahoj holky,

nosíte někdy ke košili kravatu? Já si ji dnes vzala a k tomu takový svetřík s velkým véčkem… A docela tuhle kombinaci nosím ráda, je to elegantní a líbí se mi to :-) Tak se chci proto zeptat, zda někdy kravatu nosíte… Já ji nosím, jak se nosit má - uvázaná ke krku, límec košile samozřejmě zapnutý. Jak jí nosíte Vy? Díky :-)

Reakce:

edge  19.04.13 12:06

Když mně bylo kolem 18-20 let, tak jsem ji nosila k bílé košili a kalhotám s pánským střihem. Měla jsem k tomu vyčesané vlasy do drdolu nebo naopak stažené do ulíznutého culíku

misial
1394 příspěvků 19.04.13 12:24

Kravatu ne. Ale perly/korále přes límeček nebo mašle zavázaná pod ním, to už spíš :) Připadá mi, že jen málokdo umí „pánský styl“ tak, aby vypadal tak, jak má - tedy žensky.

MPSkrolew
1845 příspěvků 19.04.13 12:52

Jo.

birkin
1861 příspěvků 19.04.13 13:06

@adeelka890 Já bych ráda! Moc! Pánský styl se mi moc líbí a občas ho nosím. Mám úzce střižený kratší kabát s proužkem v tmavě modré barvě a sametovým límcem a nosím k němu, podobně jako Vy, košili a svetr do V. A již několikrát jsem uvažovala, že bych si k tomu mohla vzít kravatu. Mám jednu vyhlédnutou od Hermese, není to úplně klasická kravata, je z úpletu a vypadá, no trochu divně, asi jako ponožka,,, ale do svetru by se mohla hodit, obrázek přikládám.

A mohu se zeptat, jak na to reaguje Vaše okolí? Díky za odpověď.

Nanynka_02
447 příspěvků 19.04.13 13:26

Ano, nosím. Občas si vezmu modrou kravatu a modré šle, kdysi jsem si tenhle set koupila přes internet. Jsou dámské, takže kratší. Ale vždycky si k nim vezmu boty na podpatku a rozhalím košili u krku. Pak to dostane takové kouzlo… s placatými botami a uškrcená u krku jako opravdový chlap, nevypadám dobře.

Pandorra
31 příspěvků 19.04.13 14:16

Nosím, ale ne v přespříliš byznys nebo pánském stylu. Mám zatím jen jeden kravatový model sestávající z bílé košile (pánské, půjčené od přítele - nejmenší pánská velikost), růžového svetříku a fuchsiové kravaty, manžety košile nechávám koukat ven. K tomu tmavě modré kalhoty s jemným smetanovým proužkem, hnědé boty i kabelka. Zajímalo by mě, jestli se dá někde koupit i dámská košile s tak tuhým límcem, jako mají ty pánské…

Modo Diino
225 příspěvků 19.04.13 21:23

Samozřejmě, že tuto kombinaci u žen znám a mnohdy se mi líbí, já sama bych si ji ale nikdy nevzala, připadala bych si moc unisexuálně.

kappa  19.04.13 23:09

Zriedkavo, ale nosim (klasicky dopnuta kosela, kravatu nikde dole neposuvam). a chcem to skusit aj s bluzkou, ktora ma koselovy golier a balonove rukavy. - inak dievcata, viazete si ju klasicky, alebo mate aj nieco specialne? ja ju mam momentalne uviazanu takto:

reakcie som mala naposledy dve: „ty si mala dnes skusku? nie? to vazne nosis kravatu?“ (vtipne bolo, ze dany clovek mal na krku asi 5cm hruby kozeny obojok s kovovymi putkami :D), „jeej, vyzeras ako skolacka v uniforme, ale vyzera to dobre, nechces si k tomu nabuduce vziat skladanu mini?“ nuz… nechcem. :)

Ustica
69 příspěvků 19.04.13 23:25

@kappa: Ten uzel je super, musím ho taky vyzkoušet! Jinak košili s kravatou nosím ráda - střídám černou a bílou košili. U té bílé košile nezapínám nahoře knoflíky, ta černá je trochu typ „rozhalenka“. Kravat mám několik, ten styl se mi líbí a celkově ke mně jde. Ale stejně jako @Nanynka02 si k tomu beru vždycky jen boty na podpatku, aby to mělo zárověň i ten ženský šmrnc.

bertulka  19.04.13 23:46

Moje tchyne nosi kravatu, bohuzel asi 25 let starou - po mem tchanovi, vypada to strasne.

Pra linka  20.04.13 00:31

Občas ano, na černou košili černou kravatu s jemným stříbrným proužkem. Koupila jsem klasickou pánskou v CA.

tiem
1 příspěvek 07.05.13 19:53
1

1

Příspěvek upraven 04.08.13 v 13:12

Caithlin
7 příspěvků 07.05.13 19:59

Já osobně nenosím, ale líbí se mi to, kdybych měla víc košil, možná začnu :)
Jinak existuje i dámská verze kravaty http://flappergirlcreations.files.wordpress.com/…ady_ties.jpg?… :)

misial
1394 příspěvků 07.05.13 20:07

@Caithlin To vidím prvně, ale připadá mi to rozhodně lepší!

adeelka890  13.09.13 09:47

Jo, tenhle typ kravaty vypadá zajímavě :)… Ale já raději nosím ke košili klasickou kravatu… Zrovna dneska - boty na podpatku, džíny, košili s kravatou a sáčko. Vše pěkně upravené, košile zaplá ke krku. A docela s tím mám v práci úspěch :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit