Host na svatbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cotton
44 příspěvků 21.05.12 11:19
Host na svatbě

Dobrý den vespolek. Prosím o radu ohledně ohozu na svatbu, kde budu coby host. Je to v červnu, takže si představuji nějaké lehčí šaty mírně nad kolena/po kolena. Prošla jsem pár webů - třeba pietro filipi, ale nic mě neuchvátilo. Budu vděčná za každou radu/zkušenost/tip. Typově jsem nahoře 38 a dole 40, ale nikoliv hruška, jinak řečeno, o pasu se nedá mluvit :-), takže žádná 50. léta, spíš ta 20 s rovnými šatkami se sníženým pasem. Miluju jednoduché věci, žádné flitry a třásně. V případě nadšení jsem ochotná i více zainvestovat :-)
Díky moc a přeju hezký den!

Reakce:

hatter
9 příspěvků 21.05.12 17:07

Podívala bych se na stránky www.asos.com - ASOS SALON kolekce. Jsou tam krásné letní šaty různých střihů a barev.

http://www.asos.com/…product.aspx?…

Tyhle budu mít na letní (zahradní) svatbě já (svědek), a myslím, že krásně splní účel. Krásné, snad i romantické šaty má taky značka French Connection - dá se sehnat taky na Asosu.

Nanynka03  21.05.12 17:35
Na svatbu to chce

něco světlého a veselého. Pas sice mám, ale jinak mám podobnou velikost jako Ty, a na stejnou příležitost si budu brát tyhle lososové šaty z Cool Butiku, dělají výbornou postavu a nemačkají se: http://www.coolboutique.cz/…a-saty--.php. K nim lososové lodičky, bílou kabelku a bílý smaltovaný přívěsek s lososem. Dělám si legraci, na přívěsku jsou růže ;-)

Pokud nejsi z Prahy, pěkné šaty jsem taky viděla před týdnem v Orsay. Jedny měly šikovný, přes břicho nařasený šikmý díl, takže se v nich člověk bude moci i pohodlně najíst (já se budu v lososovi muset krotit, ach ouvej).

Ems
1482 příspěvků 21.05.12 19:59

Argh, když sem minule přišla na svatbu a čekaly mě tam příbuzné z druhé strany v džínách, brr …:D
No mě se líbilo několik šatů od Dorothy Perkins, nejsou ani drahé a z jedné diskuze na pekle, údajně i kvalitní
jinak tady ukázka:
Tady
Ty jsou pěknný a když nemáš ráda flitry, tak ty kamínky jsou dle mého soudu ok… stačí nějaké stříbrné doplňky …:)
Pak jsou tady tyhle šaty možná jsou moc krátké ale zase jestli na to máš (dle velikosti ano) postavu tak by to neměl být problém :)))

Ver
53 příspěvků 21.05.12 20:50

Teda tohle téma je pro mě doslova smilování, jelikož mě v červnu také čeká svatba :) Jenom tahle má prý být neformální (nevím moc co si pod tím představit, ale každopádně 3/4 příbuzenstva to pochopí jako rifle a tílko)

volfish
907 příspěvků 21.05.12 23:02

Eh, ty oranžové od Dorotky jsou skvělé, taky se chystám začátkem června na svatbu (a další dvě v září), ale bohužel délka (spíš krátka) nic pro mě. Jsem drzoun drzá, zkusím si šaty ušít.

Cotton
44 příspěvků 06.06.12 20:23

Dobrý večer, děkuji za všechny reakce. Stále nemám vyřešeno. Uchyluji se k myšlence ŠATY SI PŮJČIT. Máte prosím někdo zkušenost/tip na dobrou půjčovnu v Praze??? Pár jsem jich prošla (nabídky na netu) a všude jsou stejné modely typu široká sukně - lesklý satén… Představovala bych si jednoduché rovné šaty ve stylu 20. let, ale třebas z hedvábí, po kolena. TISÍCERÉ DÍKY ZA TIP! :-)

katango
1356 příspěvků 06.06.12 23:25

Obávám se, že v půjčovnách pohoříte. Jestli ještě máte čas, nejlepší by bylo si šaty dle vaší představy nechat ušít. Z hedvábí. Určitě je unosíte.

Zoe
316 příspěvků 07.06.12 10:37
host na svatbě

Abych vám mohla poradit (kromě odkazu na www), potřebovala bych ještě vědět, jaký jste barevný typ a z kterého jste kraje. Jste-li z Prahy, dávám tip na romantické šaty z Chuchle:
http://www.salonadelle.cz/…do-tanecnich .

katango
1356 příspěvků 07.06.12 11:15

Zoe, šaty hezký, ale chybí mi/nenašla jsem údaj o materiálu.

volfish
907 příspěvků 07.06.12 11:21
@katango píše:
Zoe, šaty hezký, ale chybí mi/nenašla jsem údaj o materiálu.

Podle čínského prodejce šifon.
http://www.wholesaleclothingmall.com/…220-red.html

katango
1356 příspěvků 07.06.12 14:35

Šifon, ale jakej? Polyester, hedvábí či něco jinýho? O to mi šlo.

volfish
907 příspěvků 07.06.12 15:11
@katango píše: Šifon, ale jakej? Polyester, hedvábí či něco jinýho? O to mi šlo.

Za velkoobchodní cenu 14 USD? jednoznačně polyester. Že to tady pak nějaká šikulka prodává s fotkama s uřezanýma hlavama (asi aby nebylo poznat, že je modelka asiatka a tímpádem produkce čína) za 1700 neznamená, že se z toho stane hedvábí.

katango
1356 příspěvků 07.06.12 15:23
@volfish píše:
Za velkoobchodní cenu 14 USD? jednoznačně polyester. Že to tady pak nějaká šikulka prodává s fotkama s uřezanýma hlavama (asi aby nebylo poznat, že je modelka asiatka a tímpádem produkce čína) za 1700 neznamená, že se z toho stane hedvábí.

A tvrdím něco takovýho?

Cotton
44 příspěvků 10.06.12 17:43

Milé dámy, tak jsem to nakonec vyřešila šatama z Promodu, které jsem včera ulovila na Smíchově http://www.promod.eu/…0190821.html#sf
Jsou mi delší, než jak to vypadá na obrázku.
Není to sice hedvábný kousek ve stylu 20. let, ale ostudu snad neudělám. Neviděly jste někde pěkné lehké bolerko, které by se na ně šiklo?

Aranel
895 příspěvků 10.06.12 18:04

Kterou budete mít barvu?

Cotton
44 příspěvků 14.06.12 09:12

Barvu tu pudrovou, v reálu vypadá více jak letní šaty, nikoliv jako noční košilka :-), a barva je béžovopudrová s růžovým nádechem. V sobotu má být 28 st., tak snad všechno klapne :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit