Hřejivost kašmírové pašmíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jedna Lucka
2 příspěvky 26.01.16 20:27
Hřejivost kašmírové pašmíny

Ahoj, ráda bych se zeptala majitelek kašmírových pašmín, jak moc jsou hřejivé. Uvažuji nad koupí šály z mypashmina na svatbu v březnu, chtěla bych si ji vzít přes šaty. Myslíte, že v ní lze zvládnout focení i venku? Jak velký rozdíl je ve hřejivosti pašmíny z kašmíru a z kašmíru s hedvábím? Díky.

Reakce:

Denyna
4101 příspěvků 26.01.16 21:54

Tak hřejivé jsou hodně, ale je to tenký šál, profoukne

Betty J.
2031 příspěvků 26.01.16 23:28

@Jedna Lucka: jak píše @Denyna, je to teplé, ale poněkud řídké, takže před studeným větrem neochrání, na to by se Vám hodil spíš klasický velký vlněný šátek.

continuity
5851 příspěvků 27.01.16 23:48

@Jedna Lucka ja mela tu velkou kasmirovou na dovolene a jelikoz Rekove maji jenom prosteradla a pak hnusne chlupate deky, pod kterymi uz spal kdovikdo, tak jsem ji pouzivala misto deky a bylo to dost znat. na nejake dlouhe chozeni venku to nebude, ale tak pomuze. rozhodne 100% kasmir.

billie
369 příspěvků 28.01.16 13:47

@Jedna Lucka Ja som mala tiez na svadbe pasminu, pri vybere si ale dajte pozor na farbu. Ja som mala tu prirodne najsvetlejsiu a bola o nieco tmavsia ako saty farby slonovej kosti. Nie o vela, ale dostatocne na to, aby ma to rusilo na fotkach. Potom som ale aj tak uz nic ine nezhanala, pretoze som ju mala iba ako rezervu, keby bola zima (svadba bola v lete v Saskom Svajciarsku) a nakoniec som ju vyuzila az po polnoci, ked sa trochu ochladilo.

Jedna Lucka
2 příspěvky 28.01.16 14:58

Děkuji moc za postřehy, pomohly mi. Pašmínu bych ráda růžovou, je mi jasné, že stejný odstín bílé, jakou mají šaty, netrefím. Klidně bych brala i něco jiného než šál, ale mám malou velikost a špatně se mi kupuje normální oblečení, natož sehnat něco specifičtějšího. I tak ještě vyrazím okouknout obchody.

pampa
22 příspěvků 18.02.16 21:19

Postupně jsem si koupila v německém www.pashmina.de dvě pašmíny. Jedna má 70 % vlny, druhá 100 %. Tu stoprocentní nosim místo svetru (večer ve venkovní restauraci u moře, když fouká vítr), protože je hodně teplá. Přes kabát jako šála už moc hřeje. Takže za mě klidně vyrazte s pašmínou přes ramena, ale dejte si pozor na množství vlny.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit