Hříchy mládí

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gräfin
2634 příspěvků 06.04.13 12:19
Hříchy mládí

Narazila jsem na tuhle deset let starou fotku, jak pyšně jsem tenkrát nosila tu šílenou barvu vlasů :)

Máte taky fotky, vzpomínky, nad kterými se v duchu pousmějete?

Ještě si vzpomínám jak jsem si začala holit nohy. Asi ve dvanácti letech mi to rodiče nechtěli dovolit tak jsem si potají vzala dědovu žiletku (jenom tu tenkou část, kterou vkládal do manuálního strojku) a holila se tím. Při své šikovnosti se dívím, že jsem to přežila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

edge  06.04.13 12:22

Já sem radši nic nebudu dávat, protože ty moje telecí léta byly docela výživný. Od křiklavých kraťoučkých sukní, příšerné boty na platformách, po všelijaké pokusy o barvení vlasů od blond po červenou. Ale co, naštěstí jsem se stačila vyblbnout v pubertě a teď už mi podobné úlety nehrozí :-)

Gräfin
2634 příspěvků 06.04.13 12:24

A taky jsem byla přesvědčená, že jsem děsně tlustá

edge  06.04.13 12:25

@Gräfin To je v pubertě asi každá, která neváží 40 kg i s postelí.

Gräfin
2634 příspěvků 06.04.13 12:27

@edge tohle je druhák na vysoké, už jsem mohla mít rozum

mikita.miki
1933 příspěvků 06.04.13 12:28

Já sem se zařekla, že foto sem už dávat nikdy nebudu, ale bylo by to výživný :-D já kombinovala etno (chci se k němu vrátit) s metalem, uměla sem skvěle batikovat a nedávno sem prohrabávala staré fotky a už mám,,objednávku,, od svého chlapa, že chce na zahradu triko s mnohobarevnou spirálovou batikou, nějak ho nebaví neustále ten formálno-casual městský styl… budiž mu přáno :-D
taky sem si šila různá žebradla, nosila korálky a náramky, monstrózně dlouhý vlasy a kožený ošoupaný batoh. taky sem měla ke gládům jednoho klasického snad tunu vážícího huberťáka :-D po čase sem ho vyměnila za nádherný tmavo-modrý kabát z velbloudí srsti, ale huberťák byl nesmrtelný. no a palestina kolem krku, to je myslím klasika, mám je všechny dodnes a beru je na výlety - okolo krku ze začátku, časem slouží i jako pikniková deka, podložka pro přebalení dítka a už sloužil i jako osuška po nečekané koupačce v rybníce.

anja.1
272 příspěvků 06.04.13 12:31

@Gräfin
Asi mě utlučete červenými ramínky, ale mně se ta barva líbí. To, že vám tak nějak nesedí, je věc druhá. Ale ta barva je z mého pohledu krásná..-)

anja.1
272 příspěvků 06.04.13 12:41

Snažila jsem se kombinovat mámina rovná, dlouhá saka s černými orvanými džínami (díry byly ještě podšité černou krajkou), k tomu vysoké podpatky, doplněné velmi nejistou chůzí a celé dílo zkázy korunoval oranžový make-up, rudé nalepovací nehty a cca. 15 kilo nadváhy…

Gräfin
2634 příspěvků 06.04.13 12:47

@anja.1 taky jsem barvila každé tři týdny, to byla pořádná rána studentskému rozpočtu. Divím se, že mi nevypadaly všechny vlasy, tu zářivou červenou jsem nosila tři roky

Mofu
1046 příspěvků 06.04.13 13:01

HE :D :D já byla zase děsně ívl :D černá rtěnka, vlasy do obličeje, že přes ně něbylo pořádně vidět a černej vytahanej svetr po tátovi (tatík má 180kg a já v té době zhruba 70kg) :D
a pak taky obrovský mikyny s logem nějaký metalový skupiny k elegantní sukni a k tomu steely :D

ach to byla doba… :D

anja.1
272 příspěvků 06.04.13 13:02

@Gräfin
Byla jsem na tom podobně. :-) Z myší šedi zrzkou, po 8 měsících platinovou (spíš namodralou) blodnýnou, pak na červeno - tedy po první umytí to byla spíš oranžová - a hurá zpět na blondýnu. jako bonus nějaké pokusy o černou, která mi naštěstí nikdy nechytla. To vše v průběhu 3 let, mé vlasy mě musely nenávidět…

rajka.kajka
57 příspěvků 06.04.13 13:36

Touhou po změně barvy si projde skoro každá :D v mém případě se bohužel naplnila - do červena a pak do černa :D Než jsem se toho zbavila a ty odrosty… už nikdy víc :D

Amonute
360 příspěvků 06.04.13 13:44

Podarila sa mi fuksiová… a tak strašne rada som ju nosila :D Problém nastal keď som ten červený pigment chcela dostať z vlasov. Viac ako pol roka som chodila s neurčitou farbou - niečo medzi hnedou, čiernou, fialovou, červenou a z nejakého dôvodu mi v tom čase okolo čela začali rašiť kratučké vlasy, prosím pekne blonďaté, hoci som skôr bruneta. K tomu tá multicolorná hnedá… Bola som úkaz :D

Okrem toho som sa jedno obdobie vyžívala v starých šatách po mame z konca 80.rokov. S extra vycpávkami na ramenách, boli mi dlhé a nesedeli mi, takže som vyzerala ako stan, ale vôbec mi to nevadilo :D

Amonute
360 příspěvků 06.04.13 14:05

Takéto háro som mávala… Jedna z naj jačavejších farieb aké sa mi kedy podarili - fuksiová. :) Už mi nechýba, príšerné tie vlasy púšťali… myslím tým, že oblečenie, plavky, skrátka všetko bolo vo vlhku pofarbené

La Belette
271 příspěvků 06.04.13 15:08

@Amonute ta barva je úžasná! co se týká toho pouštění - nosila jsem vlasy růžově podbarvené a první cca týden po nové aplikaci jsem vždycky obarvila všechno, co se ke mě přiblížilo. obzvlášť ráda pak vzpomínám na to, jak jsem s těmi vlasy jednou zmokla v bílém tílku…batika hadr

bestia
2296 příspěvků 06.04.13 15:11

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:33

Amonute
360 příspěvků 06.04.13 15:17

@La Belette :D tiež sa mi to stalo… Nikdy nezabudnem ako sa na mňa v lete pozerali keď som vyliezla z bazéna a sadla k zvyčnému osadenstvu grilovačky. Tie šokované tváre, hľadeli na mňa ako na zjavenie lebo, ako som zistila, mi z hlavy tiekli cícerky (kto nepozná toto ľubozvučné slovenské slovo - význam tu :D ) dočervena zafarbenej vody a pofarbovali mi puntikované plavky. Už nikdy nevoli čierno biele… už len čierno ehm… hnedo ružové?

Lola  06.04.13 16:22

No jasněěěěě… odbarvená natrvalená hříva, květované legíny a bonbónkově růžový svetr do půli stehen, rafinovaně ozdobený velkými asymetrickými vzory, lesklými nitěmi a klikatě vpletenými černými provázky. Dodnes si lámu hlavu otázkou, jakým zázrakem jsem unikla zatčení za vzbuzování veřejného pohoršení, ale asi leccos vysvětluje to, že jsem kupodivu byla za hvězdu a spolužačky žily v domnění, že ten svetr musí bejt určitě z Rakouska. Gympl, začátek 90.let.

Fotku nedám - velmi se mi hodí výmluva, že digitální foťáky tenkrát nebyly a skenovat se mi to nechce :)

Morže
1091 příspěvků 06.04.13 16:25

No řešila jsem, že jsem byla děsně tlustá- Přitom jsem měla pěknou postavu. No jinak jsem měla popsanou tašku a penál liháčem s nápisama jako fuck you a vyližte mi víte co a taky nápisy mých oblíbených DJů (jsem byla hustokrutopřísná technařka, která byla děsně techno jen s discmanem) a taky jsem nosila červenou barvu. Jen si troufám tvrdit, že mi sluší :)

Lachenauerin
544 příspěvků 06.04.13 16:26

@Amonute
Ha, barva pouštěla? A víte, jak pouštěly ty malířské olejové barvy nebo třeba tempery, kterýma si člověk obarvil kebuli v roce 89 nebo 90 (protože nejdivočejší, co se v drogerce dalo sehnat, byl mahagon), když si to hasil na punkovou nebo jinou undergroundovou akci, hm? A co teprve, když začalo pršet, to bylo něco… Ještěže těm oděvním modelům, co jsme nosili, už nějaká stékající tempera opravdu ublížit nemohla.
Ovšem byla psina, že ty tempery člověka zároveň i roztodivně natužily (prameny se doslova natřely hustou, prakticky neředěnou temperou z tuby, širokým plochým štětcem, takže to byl opravdu beton) a olejovky zase fungovaly současně i jako brilantina. Jo, a smrděly, pochopitelně. Hodně. Člověk šířil odér jak kráčející pytel slunečnicových semínek.

Morže
1091 příspěvků 06.04.13 16:29

Vážně se barvily vlasy temperama nebo olejovkama? Ty tempery, které se používají na malbu?

mikita.miki
1933 příspěvků 06.04.13 16:30

Vážení, ale všímáte si, že co pekelnice, to pubertální skvost? :-D kdeže džíny, tenisky a mikina na jedno brdo jak lze vídat.

Lachenauerin
544 příspěvků 06.04.13 16:33

@Morže
Jo, vážně a fakt. Denně v tom samozřejmě chodit nešlo, to byla vždycky procedura na celé odpoledne, než se lidi takhle vzájemně zřídili, takže jenom na nějaké ty „akce“.
Pamatuju, jak pak někdy v létě roku 90 kdosi, kdo jel s maminkou na jeden z takových těch tehdy typických „nákupních zájezdů“ někam do Regensburgu, přivezl dva vlasové spreje – oranžový a zelený; měli jsme z toho ne třetí, ale pomalu třiatřicáté vánoce.
Jo, a ještě kdo byl blond, měl tu výhodu, že na něj chytala šťáva z červené řepy.

mikita.miki
1933 příspěvků 06.04.13 16:34

@Morže ba, dokonce někteří s radostí používali i spreje na karoserii, kde se barev dalo sehnat tak dost a fajné tužily :-D a to mluvím o době, kdy se už sehnat dalo leccos, ale tohle byla dosti výživná,,známka punku,, :-D

bestia
2296 příspěvků 06.04.13 16:38

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:33

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit