Hrůzy na Asosu

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jackie Daniels
156 příspěvků 06.05.13 01:30
Hrůzy na Asosu

Podobně, jako se dají sehnat pěkné i příšerné věci na Fleru, je to i s Asosem… Pro pobavení ostatních diskutujících můžete přidávat pekelnosti, které jsou produkovány pod lákavou značkou nejnovějších trendů.

K založení tohoto tématu mě vyprovokovala tato chytrá horákyně - sexí PLÁŽOVÉ šaty s rozparkem, v maxidélce, aby toho nebylo odhaleno moc, ale v krajce, aby toho nebylo odhaleno zase moc málo… :)
 http://www.asos.com/…product.aspx?…

Prosím, snažme se odlišovat podivnosti od odvážných modelů, retra a módních výstřelků, ačkoliv je mi jasné, že se nikdy všeobecně neshodneme.

Příspěvek upraven 06.05.13 v 20:27

Reakce:

vashtie  06.05.13 07:08

@Jackie Daniels To neshodneme, mně se to na cestu z pláže /ne MHD přes půl města/ naopak líbí, určitě víc než stáda s batikovaným pareem, domněle kryjícím celulitidu a velkej zadek…mně by vadil jenom ten materiál, musí to škrábat

Jackie Daniels
156 příspěvků 06.05.13 08:01

@vashtie Já jsem v oblékání nejspíš pragmatik a tak mě fakt pobavilo, když jsem si na cestu z pláže představila něco tak dlouhého a současně průhledného :) A s materiálem máte určitě pravdu…

A co takovéhle plavky? Já v tom vidím podivný výstřelek s nadčasovostí tak do příštího pondělí, a co ty celkem tři mašličky, které je třeba uvázat, aby to na člověku drželo? :D

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 06.05.13 08:29

Mně ty černé šaty nevadí. Nekoupila bych si je, ale není to peklo.

Příspěvek upraven 06.05.13 v 08:31

pucifous
26 příspěvků 06.05.13 08:30

@Jackie Daniels copak mašličky, ale při představě, že se při dotyku prvního slunečního paprsku okamžitě opálím a tohle opálení mi zůstává minimálně do Vánoc, bych chtěla rozhodně aspoň půl roku vypadat při každým svlíknutí jako zebra :-D

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 06.05.13 08:31

@Jackie Daniels Ty plavky jsou blbé. Nechtěla bych být podle nich opálená. Jsou až moc překombinované, v jednoduchosti je krása.

Lacerta
190 příspěvků 06.05.13 08:47

Šaty jsou pěkný, na cestu z pláže na hotel nebo apartmán bych si je klidně oblíkla. Vlastně mám dost podobných šatů, které jsou z takováho materiálu že moc nezakryjí, ale nejdu uplně nahá. K vodě ideální. Akorát mám teda krátké rukávy a délku ke kolenům.

real.blond
6688 příspěvků 06.05.13 12:09

No.. ani saty, ani plavky pro me nedosahuji hruz, co jsou k videni na fleru..

Příspěvek upraven 05.11.15 v 21:40

AnoNe
839 příspěvků 06.05.13 12:45

@Jackie Daniels : Sice bych si je nikdy nekoupila, ale umím si představit, že v tom někdo může vypadat ok. Buď právě na tu cestu z pláže, nebo kdyby si pod ně vzal nějaké spodní šaty…
@Jackie Daniels : Myslím, že ta mašlička vepředu se nemusí zavazovat pokaždé. Takže zbývají dvě a to má spousta plavek. Plus vidím v tom, že nedělají na bocích muffin, protože tam jsou zvýšené, a zároveň nevypadají babičkovsky, protože to zvýšení je vizuálně rozdělené. Ale nechtěla bych si tohle vypálit od sluníčka. Ne druhou stranu, do nějakého vnitřního bazénu… nepřijde mi to jako peklo.

Jackie Daniels
156 příspěvků 06.05.13 13:21

@AnoNe Na druhou stranu nevím, jak drobře bude na šlověku ten střední díl držet… Zkoumala jsem to detailně a ten prostřední pruh jde asi odendat, ale ty plandáky, co zůstanou nahoře na kalhotkách…asi se musí nějak svázat :)

Aby nedošlo k nedorozumění, tohle téma nebylo míněno jako ‚Co by si nikdy Jackie Daniels nekopila na Asosu a někomu jinému by to přitom mohlo slušet‘, ale spíš ‚Co na Asosu vydávají za trendy věci, z nichž ten, kdo si je koupí, pravděpodobně rychle vystřízlíví‘. Což minimálně ty plavky určitě jsou.

Evtum
52 příspěvků 06.05.13 13:33

@Jackie Daniels Navíc ty plavky udělaly z hubené modelky sloup, takže na „normálním“ nemodelkovském těle to musí být vyloženě lahůdka.
Mě dnes na Asosu zaujalo zase toto :

Mysterious
121 příspěvků 06.05.13 14:47

Mě by na těch plavkách asi nejvíc otravovala složitost oblékání. Šňůrku vepředu bych nechala zavázanou, tudíž bych si musela plavky narafičit tak, abych vklouzla do kalhotek a nezamotala se přitom do těch šikmých pruhů, pak abych nějak proplula tím středovým dílem a nakonec nandala podprsenku. Jenže ouha - u dvoudílných plavek jsem zvyklá si podprsenku zavázat vepředu, pak to celé posunout o 180 stupňů - což tady nejde, a dostatečně utáhnout mašli za svými zády neumím. Takže kvůli plavkám, které se mi navíc nelíbí, potřebovat asistenta na oblékání?

bestia
2296 příspěvků 06.05.13 15:01

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:06

LorelaiH.
2998 příspěvků 06.05.13 15:54

Mně třeba přijdou jako peklo tyto boty.

blacken
2320 příspěvků 06.05.13 19:54
@Jackie Daniels píše:

Tak já teda rozdíl mezi Asosem a Flerem vidím docela dobře :

Tyhle šaty bych si dokázala docela dobře představit i s vhodným kombiné na nošení do města. Nevidím na nich absolutně nic pekelnýho. Na asosu spíš potkávám extra krátké a různě prostříhané svršky, ale na druhou stranu - je to hlavně pro mladé holky, na kterých to blbě vypadat nemusí.

Kerli
27 příspěvků 06.05.13 19:58

On ten Asos občas působí celkem…rozpačitě? Neřekla bych tomu vyloženě hrůza, ale nenosila bych to(třeba ty mnohovrstevnaté plavky).

Bugatti
4052 příspěvků 06.05.13 20:05

@blacken Tohle jsou šaty od Martiny Taborsky, dělá jedinečné modely převážně z luxusních zahraničních přízí. Na Fleru je nutno odlišit lidové tvořilky a rádobyvýtvarnice od profesionálů, kteří umí. Ty šaty se nemusí líbit každému, ale jsou perfektně vypracované, promyšlené a vytvořené z materiálu, který udrží tvar.

Jackie Daniels
156 příspěvků 06.05.13 20:24

Pro zpěvačku výstřední kapely… :)

blacken
2320 příspěvků 06.05.13 21:02

@Bugatti No, popravdě tam to propracování fakt nevidím. Ale jiné modely jsem neviděla, tak třeba jo no…

LadyFashionAn  08.05.13 03:53

Někdy z tama veznu nějaké botky, ale jsem spokojena, na žádný skandál jsem zatím nenarazila.

MP Meri
1322 příspěvků 08.05.13 12:51

Mě na Asosu vždycky zaručeně pobaví maxisukně…

MP Meri
1322 příspěvků 23.09.13 20:06

Tak ono už se to dělá i schválně!

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.09.13 20:12

@MP Meri
omg, za 300 liber! jdu se utopit, to bude příští rok nosit každý!

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 18.10.13 03:05

Tak jsem teď na Asosu narazila na tohle a hned jsem si vzpomněla na tohle vlákno… Popis produktu - Nose or ear Jewel Cuff. Teď ve slevě za €3.37, no neberte to! :D

Navaa
529 příspěvků 27.10.13 17:28

Dneska mi došel newsletter. :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit