Ročňáková - "Kritika způsobila explozi nabídek"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gorilka
658 příspěvků 26.02.12 16:53

Teda tak tohle mi nedá, abych to nekomentovala.

Kritika způsobila explozi nabídek

„Majitel domény, kde se objevil článek s diskuzí, ale jednoznačně porušil autorský zákon. Více prozrazovat nebudu.
Tohle může nastat jen tehdy když majitel domény je totožný s autorem článku, což v tomto případě není.“

„Kolekce je pro mě vždy extravagance. Spojení různých druhů materiálů tak, aby byly modely svůdné, ale přitom, aby bylo možné je vzít i do společnosti.
Jsem zvědavá jak jí to půjde s latexem“ ;-)
„Zakázku tvořím individuálně podle osobnosti klientky tak, aby se v modelech od nás cítila dobře a aby dotvořily její osobnost.
Spousta lidí si myslí, že pokud absolvovali příslušné rychlokurzy jsou schopni i příslušných výkonů - bohužel se mýlí.“

Reakce:

Cinkitoo  26.02.12 17:40

„O přestávce mě dokonce vyhledal moderátor a matador missek Jan Čenský, který modely velice chválil.“ :D :D :D A takovým se, má milá Brigito, říká pokrytci! :D

iron board
72 příspěvků 26.02.12 20:59

husté, doufám, že Adě nabídne podíl ze zisku;-)

Kralovna Bitche
382 příspěvků 28.02.12 20:39
Já jsem zvědavá, jestli se opravdu pokusí udělat nějaké právní kroky.

Po tom co si pamatuju ze svatebního šílení a hádek ohledně autorských práv, věřím, že má Ada nastudováno a neporušuje vůbec nic.

Lachenauerin
544 příspěvků 28.02.12 21:26

Podle mě autorský zákon porušen nebyl. Nejsem sice právník, ale při své práci se bez určitého povědomí o tomto zákonu neobejdu.
V diskusi pod Adiným článkem kdosi zmiňoval, že paní B. R. snad hodlá použít par. 70 autorského zákona - ale ten se týká osobnostních práv výkonných umělců, do kteréžto kategorie módní návrhářství patrně nespadá.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit