Ročňáková - "Kritika způsobila explozi nabídek"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gorilka
690 příspěvků 26.02.12 16:53

Teda tak tohle mi nedá, abych to nekomentovala.

Kritika způsobila explozi nabídek

„Majitel domény, kde se objevil článek s diskuzí, ale jednoznačně porušil autorský zákon. Více prozrazovat nebudu.
Tohle může nastat jen tehdy když majitel domény je totožný s autorem článku, což v tomto případě není.“

„Kolekce je pro mě vždy extravagance. Spojení různých druhů materiálů tak, aby byly modely svůdné, ale přitom, aby bylo možné je vzít i do společnosti.
Jsem zvědavá jak jí to půjde s latexem“ ;-)
„Zakázku tvořím individuálně podle osobnosti klientky tak, aby se v modelech od nás cítila dobře a aby dotvořily její osobnost.
Spousta lidí si myslí, že pokud absolvovali příslušné rychlokurzy jsou schopni i příslušných výkonů - bohužel se mýlí.“

Reklama

Reklama

Reakce:

Cinkitoo  26.02.12 17:40

„O přestávce mě dokonce vyhledal moderátor a matador missek Jan Čenský, který modely velice chválil.“ :D :D :D A takovým se, má milá Brigito, říká pokrytci! :D

iron board
72 příspěvků 26.02.12 20:59

husté, doufám, že Adě nabídne podíl ze zisku;-)

Kralovna Bitche
382 příspěvků 28.02.12 20:39
Já jsem zvědavá, jestli se opravdu pokusí udělat nějaké právní kroky.

Po tom co si pamatuju ze svatebního šílení a hádek ohledně autorských práv, věřím, že má Ada nastudováno a neporušuje vůbec nic.

Lachenauerin
544 příspěvků 28.02.12 21:26

Podle mě autorský zákon porušen nebyl. Nejsem sice právník, ale při své práci se bez určitého povědomí o tomto zákonu neobejdu.
V diskusi pod Adiným článkem kdosi zmiňoval, že paní B. R. snad hodlá použít par. 70 autorského zákona - ale ten se týká osobnostních práv výkonných umělců, do kteréžto kategorie módní návrhářství patrně nespadá.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama