Husté vlasy - jak je namodelovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pandor
5 příspěvků 18.03.15 22:46
Husté vlasy - jak je namodelovat?

Dobrý den všem,

chtěl bych Vás moc poprosit o radu, jak si na hlavě namodelovat vlasy.
Jsem muž, krátké vlasy a hlavně hodně husté. Vždy když se ostříhám tak na 1,5cm, tak si je geluju směrem nahoru do špičky a vlasy jsou rovné. Boky mám vystříhané strojkem, ale přechod je plynulý - není to ten módní ostrůvek, co se mi nelíbí. Gelu nedávám moc, aby to nevypadalo upatlaně, jenom to tak lehce na udržení tvaru. To je v pohodě, ale když za cca dva týdny vlasy dorostou na délku 3cm, tak už to s nimi nejde. Vlasy jsou husté, mají velký objem a chodit po dvou týdnech zase k holiči se mi nechce a nemám na to.

Když si vlasy namočím a ručníkem vysuším, tak jdou krásně vytvarovat tak jak si přeji, ale takhle to vydrží jen do doby, než vlasy úplně vyschnout. V ten moment se mi lehce začnou kroutit a hlavně se hodně zvětší jejich objem. Původní tvar drží samozřejmě jen přibližně.

Má otázka:

Co s tím? Jak dostat vlasy do toho tvaru, když je mám navlhlé a čerstvě umyté? Jde nějak zmenšit objem po uschnutí vlasů?

Děkuji všem za rady. Možná se Vám to bude zdát směšné, ale v tomto jsem opravdu lajk.

Reklama

Reklama

Reakce:

Morže
1091 příspěvků 10.04.15 23:39

Zkus se podívat na jeho chanel Robin James tam má dost videí o tom, jak a čím si upravuje vlasy. Mohlo by to pomoct.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama