Husté vlasy - jak je namodelovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pandor
5 příspěvků 18.03.15 22:46
Husté vlasy - jak je namodelovat?

Dobrý den všem,

chtěl bych Vás moc poprosit o radu, jak si na hlavě namodelovat vlasy.
Jsem muž, krátké vlasy a hlavně hodně husté. Vždy když se ostříhám tak na 1,5cm, tak si je geluju směrem nahoru do špičky a vlasy jsou rovné. Boky mám vystříhané strojkem, ale přechod je plynulý - není to ten módní ostrůvek, co se mi nelíbí. Gelu nedávám moc, aby to nevypadalo upatlaně, jenom to tak lehce na udržení tvaru. To je v pohodě, ale když za cca dva týdny vlasy dorostou na délku 3cm, tak už to s nimi nejde. Vlasy jsou husté, mají velký objem a chodit po dvou týdnech zase k holiči se mi nechce a nemám na to.

Když si vlasy namočím a ručníkem vysuším, tak jdou krásně vytvarovat tak jak si přeji, ale takhle to vydrží jen do doby, než vlasy úplně vyschnout. V ten moment se mi lehce začnou kroutit a hlavně se hodně zvětší jejich objem. Původní tvar drží samozřejmě jen přibližně.

Má otázka:

Co s tím? Jak dostat vlasy do toho tvaru, když je mám navlhlé a čerstvě umyté? Jde nějak zmenšit objem po uschnutí vlasů?

Děkuji všem za rady. Možná se Vám to bude zdát směšné, ale v tomto jsem opravdu lajk.

Reakce:

Morže
1091 příspěvků 10.04.15 23:39

Zkus se podívat na jeho chanel Robin James tam má dost videí o tom, jak a čím si upravuje vlasy. Mohlo by to pomoct.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit