Kdo je vaší největší módní inspirací?

Fotoalbum tématu (58) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ennx
22 příspěvků 23.12.12 19:50
Inspirace - kdo?

Kdo je vaší největší inspirací, co se módy týče? :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 23.12.12 20:12

Nikdo konkrétní, teď už ne. Dřiv to hodně byli kamarádi a prostředí, ve kterém jsem se pohybovala, teď jsem si našla vlastní styl a už od něj neuhýbám. Nejvíc mě inspiruje to, co zrovna čtu, poslochám a sleduju za seriál- jinak mě ovlivňuje Gossip Girl (koukám na to a stydím se za to) a jinak třeba Misfits. Taky mám ráda Sartorialist, Hel-looks a pár uživatelů na Fancy.

Viktorie H.
664 příspěvků 23.12.12 20:20

Nemám vyhraněnou osobnost, když mě něco zaujme, třeba na internetu, tak si obrázek uložím, pak otevřu složku, kde mám takových obrázků několik a mám inspiraci ;)

Dorenika
464 příspěvků 23.12.12 23:08

Tiez nemam nikoho specialneho ale tak paci sa mi dita von teese.inak beriem inspiraciu z ludi naokolo, vo filmoch alebo tak

kappa  23.12.12 23:24

Moja máti, ale fakt :D a tiez babicka, ktora aj v osemdesiatke je dost kriticka na to, co si na seba navlecie. inak sa riadim vylucne zrkadlom.

Minion
117 příspěvků 24.12.12 11:45

Také se mi velmi líbí styl Dity, je úžasná, vždy jí to neuvěřitelně sluší. Kromě krásných retro šatů zbožňuji i její kloboučky a účesy alá 40. léta - nádhera :-)

Jinak mě dost ovlivňují filmy právě z 30. a 40. let, když v obchodě vidím nějaký kousek podobný tomu, který jsem viděla ve filmu (a celkově mně připomíná tehdejší módu), tak kupuju :-) To platí zejména o šatech a kabátcích :-) Líbí se mi styl Rity Hayworth, Marilyn Monroe atd. :-) Jen škoda, že mi špatně drží účesy :-(

majuss
94 příspěvků 24.12.12 13:36

Olivia Palermo a Blair Waldorf

LadyPapajka  24.12.12 13:46

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 18:47

mescaline
238 příspěvků 25.12.12 18:34

Dita Von Teese (civilné outfity, samozrejme :D) a potom čerpám inšpiráciu hlavne od pin-upiek :)

Já_a_Kačí
60 příspěvků 25.12.12 19:32

Rozhodně nechci lézt někomu víte kam, ale má inspirace je Kayav odsud. Díky ní jsem začala přemýšlet o tom, co si oblékám, protože její styl se mi líbí. Nekopíruji, to ani nejde, jsem úplně jiný typ. Ale líbí se mi a inspiruje.

Dorenika
464 příspěvků 25.12.12 19:56

@LadyPapajka no tie su super hlavne Kate ale zas si myslim ze maju poradcov ktory im hovoria co si kam obliect aby to nevypalilo zle

Lanevra
371 příspěvků 25.12.12 20:13

Tak já za inspiraci můžu považovat každé vyobrazení žen z přelomu 19 a 20 století, čili konkrétní inspiraci nemám. Hodně věcí jsem ale pochytila od babičky, myslím těch základních co by měla každá znát ale většinou nezná. Jako třeba že pod sukni patří punčochy minimálně do toho divadla. Že se pod blůzku dává kombiné nebo něco takového, aby se nemohlo stát že prosvítne prádlo. Či že punčocháče patří pod oblečení a vážně se nepoužívají místo kalhot. :-D

PaolkaH
83 příspěvků 27.12.12 14:42

No ne že bych se přímo inspirovala, ale líbí se mi, jak se oblíká Rhona Mitra a občas i J.Lo. Bohužel mi dost vadí, že existuje spousta inspirativních lidí a modelů, jenomže při představé, že se tak oblékám i já, mě polévá horko, protože bych vypadala jako blázen.

blacken
2320 příspěvků 27.12.12 15:04

Jako inspiraci beru kde co. Nejvíc mě ale asi inspirují cizí lidé na ulici. Kolikrát si říkám - no, to bylo parádní, něco takového by se mi líbilo. Pak je pár hereček, které se mi líbí a pár filmů… a nakonec několik blogů, které sleduji. Ale nejvíc pozoruji lidi v tramvaji a v metru - miminálně je tam velká škála toho, co rozhodně nenosit.

Agrafína
251 příspěvků 27.12.12 15:06

Pro mě není inspirace přímo osoba, spíš prostředí nebo éra. Takže za mě viktoriánské a edwardovské období, dvacátá léta, příroda, skřítci, elfové a hlavně můj vnitřní pocit :)

Uživatel je onlineEsmee
4376 příspěvků 27.12.12 16:55

Pro mě je největší módní inspirací vévodkyně z Cambridge, obléká se jednoduše a přitom úžasně. Jinak mám velmi ráda styl 50. let.

MP Barbucha
3716 příspěvků 27.12.12 17:11

Mojí inspirací je Jean z extrapetite.com. Co se týče módy i přístupu k životu.

sekaclady  27.12.12 18:05

Pro mě je to modní blogerka Susana Fernández.. není to stejný typ jako já, je jistě i mnohem mladší, ale moc se mi líbí její kombinace a boty.. žádné velké výstřelky

blondýnkaaa
44 příspěvků 31.12.12 14:42
Nina Dobrev

Není mojí největší inspirací, ale rozhodně mě zaujal styl herečky Niny Dobrev. Na většině oficiálních akcích je obléknutá vžy zajímavě ale, nepřeplácaně. Neobléká se vulgárně, ale vždy vypadá velmi přitažlivě. Rozhodně se mi líbí jak se obléká v soukromí a pokud nespoléhá na stylisty má skutečně dobrý vkus ;). A má dokonalý vlasy ;)

MP Barbucha
3716 příspěvků 31.12.12 15:06

@blondýnkaaa
Jéé, ta je krásná! Jdu cvičit :-)

blondýnkaaa
44 příspěvků 31.12.12 15:11

@MP Barbucha Ano, postavu má vážně pěknou ;) a ještě k tomu vypadá hezky i bez makeupu… to se někdo má :D

blondýnkaaa
44 příspěvků 31.12.12 15:22

Kate Middleton ;) krásná při každé příležitosti

DonChichot  31.12.12 18:37

Podívejte se na tohle, už vím, co jsem v ceně stínů taky platila.
 http://www.youtube.com/watch?…

Kaisa
24 příspěvků 13.01.13 14:56

Garance Doré…

blacken
2320 příspěvků 13.01.13 20:46

@blondýnkaaa Ta se mi líbí i v tom seriálu i v civilním životě… dokonce si při pohledu na ní říkám, že bych si mohla nechat dorůst vlasy (a to se mi často nestává!) :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit