Inspirace na MP/modním blogu jen na hubených holkách?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

navision
9 příspěvků 24.10.13 16:22
Inspirace na MP/modním blogu jen na hubených holkách?

Ráda si prohlížím zdejší inspirace popř. různé módní blogy. Co mě ale štve, že jsem dosud nenarazila na blog/inspiraci na holce která nemá 175 a víc a velikost 34. Nic proti nim nemám, ale prostě většina outfitů na těchto slečnách vypadá naprosto dokonale, jakmile ale máte pod 170cm a třeba ještě trochu břicho a stehna (teď nemluvim o baculkách, ale zkrátka o normální menší postavě :-)) tak outfity vypadají kolikrát blbě. Moc bych uvítala, kdyby mi dal někdo tip na blog/inspiraci kde je slečna běžných rozměrů :-). Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Garfie
4452 příspěvků 24.10.13 19:07

@navision Tahle bude možná i víc silnější než si představujete, ale je inspirativní (a tady je dost oblíbená) http://girlwithcurves.com/

Martini90
159 příspěvků 25.10.13 06:55

Člověk hledá inspiraci na velikost 36/38/40 (jak kde, jak kdy), pokud možno, aby inspirace nebyla jen onen pověstný věšák na ramínko, ale vypadala taky trochu jako žena (křivky na bocích, prsa, ale štíhlejší pas, tvarované nohy - stehna i lýtka), a nikde nic.
V lepším případě se najde někdo, kdo vytasí Taneshu, což ale už je zase trochu jiný level (ne špatný, ráda na její blog zajdu, ale není to to ono, co je hledáno).

Lištička666  25.10.13 07:07

Já si ale myslím, že zrovna pro tyto velikosti (36-40) je inspirace velice dobře použitelná. Na 34 bych to tam příliš netipovala.

LorelaiH.
2999 příspěvků 25.10.13 08:25

@navision Myslím, že byste měla sem tam mrknout do vlákna „Co jsem měla dnes na sobě“. Se vší úctou k @Theilaxan a k @Esmee - jsou to holky takové, jaké popisujete, a přitom se umí vzhledem ke svým postavám velmi hezky, vkusně, nápaditě, barevně (dosaďte libobolné další příslovce :)) oblékat a mohou být velkou inspirací, jakou hledáte.

Esmee
4376 příspěvků 25.10.13 09:58

@navision Mrkněte na outfity z inspirace v mém profilu a taky do diskuse Co jsem měla dnes na sobě. Mám sice 172 cm, ale těžce nekonfekční postavu. Místo stehen kýty, silná lýtka a prsa… no však uvidíte sama :-D

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.10.13 10:10

@navision
záleží, co jsou pro vás běžné rozměry…já mám třeba 162 cm a vážím 60 kilo (teď možná i 61) a stejně mě tu pár lidí vidí tak, že snad nosím vel. málem 34 :D což jako fakt ne. takže fotky mohou klamat.
podle mě v inspiraci má „normální“ - rozuměj ani přehnaně hubenou, ani s nadváhou, prostě úplně akorát - postavu třeba timbo, která se navíc obléká hodně zajímavě. kolik měří, to fakt netuším, ale nijak vysoká mi z fotek nepřijde.
a úplně nejvíc záleží, jaký styl hledáte. v galerii má velmi pěkně ženskou a myslím drobnou postavu tereza s., ale to je styl zase úplně jiný, než timbo.

aailyyn
807 příspěvků 30.10.13 08:09

Na velikosti 34 bych tu tipovala málokoho. Snad jen jednu slečnu, ale ta v komentářích nedávno docela slízla kritiku, že se neumí obléct vzhledem ke svým velmi štíhlým nohám. Takže bych řekla, že Peklo zůstalo poměrně nezasaženo kultem žen coby co nejštíhlejších ramínek na šaty. Že „se to nezdá“ a ty dámy na fotkách nemají velká pozadí (pardon, neberte si to zle), silná stehna? No, tak bingo, to bude asi tím, že se umí obléct a je vhodno se u nich inspirovat. Přijde mi, že nekonfekčnost se tu řeší dnes a denně, protože podle tvůrců oblečení jsme nekonfekční tak nějak skoro všechny. Jedna je moc malá, druhá už moc vysoká, jedna má moc úzký pas, druhá moc široké boky. Čili z nějakých drobností fakt nemá smysl dělat tragédii. Fakt záleží, koho konkrétně hledáte typově (malá, vysoká) a s jakým stylem. Pokud teda „ne zrovna velikost 34“ není eufemismus pro sto dvacet kilo. Což neříkám, že takové dámy se nemají hezky oblékat, nicméně tam by ta snaha takovou váhu zhubnout asi měla být přece jen primární.

Mefisto
74 příspěvků 30.10.13 09:58

@navision Ja som fotku v inspiraci uz par krat mala a mam presne postavu ktoru ste popisala. 167cm, 65kg boky, trochu brucho a vacsie prsia :) nemyslim si ze by sa do inspirace dostali len vyhuble modelky :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.10.13 10:19

Čekala jsem, kdy padne Tanesha a její blog. Hned v první reakci :-)

Garfie
4452 příspěvků 30.10.13 10:33

@MP Barbucha No jo, měla hned v úvodu napsat „Taneshu nebrat!“ :-D

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.10.13 10:36

@Garfie
No spíš že Tanesha je trochu jiná váhová kategorie, než velikost o které mluví zakladatelka. :-)

Sekhmet
1918 příspěvků 30.10.13 10:47

@MP Barbucha No ono spíš, že Tanesha je úplně jiná kategorie skoro ve všem a brát ji jako inspiraci může být hodně ošidné.
Když se na ni podíváte, řeknete si: „to je ale krásná ženská.“ Na druhý pohled si řeknete: „ty vlasy!“ a až na nějaký třetí pohled si všimnete, že má široké boky. Tanesha je velmi krásná a na tu její krásu jí ledacos projde. Taky má tu širokou záď čím vyvažovat, protože objem jejích vlasů ji opticky „zesouměrňuje“. Navíc je z trochu jiné genetické líhně než většina Češek, takže i její postava prostě vypadá jinak - Taneshin zadek není slovanský zadek…
To všechno dohromady pak znamená, že oblečení, které na Taneshe vypadá úžasně, může na průměrné Češce se slovanskou postavou, slámovými vlasy s tendencí k ucouranosti a průměrně obyčejným obličejem, vypadat jako čistokrevné peklo.
Kdepak, Tanesha není pro začátečnice.

Garfie
4452 příspěvků 30.10.13 10:51

@MP Barbucha @Sekhmet No jo, porád, příště už si ji odpustím…:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.10.13 10:51

@Sekhmet
Jo, přesně. A pro velikost 40 to inspirace fakt není. Možná by nějaké triky odkoukaly postavy typu hruška, ale i tak máš pravdu, že role vlasů je zde velmi velká a taky jsou to pořád fotky, ve skutečnosti to nemusí vypadat zdaleka tak dobře, když si stoupne trochu jinak, nebo se v tom hýbe.
Sarkasmus na závěr, v některých těch přiléhavých kalhotách se milá Tanesha snad ani pohnout nemůže.:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.10.13 10:52

@Garfie
Jé, to není proti Vám, nakonec jste jen dala odkaz, pro člověka, který je na pekle nový to může být zajímavé nakonec.-)

Garfie
4452 příspěvků 30.10.13 10:55

@MP Barbucha Vždyť jasně, já si navíc myslím, že může být inspirativní i pro nižší váhové kategorie-to jsem třeba já a stejně bych si na spoustu modelů netroufla! A pravdu má @Sekhmet, ona je opravdu krásná-a projde jí tím pádem leccos.

aailyyn
807 příspěvků 30.10.13 11:04

@Sekhmet

Já jsem ji neznala, protože tyhle XXL bloggerky nějak moc nevyhledávám, ale ono to platí tak nějak obecně. Lhostejno, zda jste žena slovanská nebo jiná. Výraznějším typům „projde“ víc. Ta dáma vůbec nemá souměrnou postavu, která vypadá taky vždycky daleko líp, přestože na ní mohou být kila navíc. A i tak vypadá dotyčná dobře. Snad by se tomu dalo říct i „průměrná Češka“, ale faktem je, že nevýrazný typ (jakých v Čechách asi skutečně je většina) si od výrazného velkou inspiraci zkrátka nevezme. Výrazné čisté barvy, nápadné vzory. Co jedna unese, z druhé udělá klauna.

aailyyn
807 příspěvků 30.10.13 11:13

@MP Barbucha

Mně se třeba líbí, protože čisté základní barvy jako modrá, zelená, černá, bílá, to mám ráda a hojně nosím. Nicméně zas to není použitelné, protože jsem co do váhy asi poloviční, co do výšky patrně o pěkný kus menší a mám úplně jinou postavu. Ale taky jsem ji neznala a zdejší diskuse mě trochu podnítila to začít zkoumat a líbí se mi, protože pro sebe inspiraci moc často nenajdu. (Alespoň ty barvy určitě odkoukám a za sebe to moc neumím ani se vzory, tak možná i tady se poučím.) Takže všechny tipy jsou bezesporu vítané. :-)

Příspěvek upraven 30.10.13 v 11:16

yako
3224 příspěvků 30.10.13 11:14

@Jiná Realita teda to bych fakt neřekla, mám výšku jako vy a 55 kilo a vidím se tlustší než vy :) Hodně lidí mi říká jak jsem hubená, ale já jim to nevěřím, asi bych měla :). Někdy se oblékám podobně jako vy, ale nevím nevím, jak dlouho to ještě půjde, posledně mi někdo řekl - holčička přišla, tak nevím jak si to mám přebrat. Když kouknu do zrcadla, mám dojem že ztrhaně ještě nevypadám, i když je jasný, že 20 mi už bylo…

yako
3224 příspěvků 30.10.13 11:18

@aailyyn možná lepší projet Adiny starší články a hodně se dívat na ulici. Není to zdaleka takové peklo jak se tady traduje a převzít finty od silnější kamarádky se mi taky osvědčilo. Dokonce jsem měla kamarádku s kdysi obrovskou zadnicí, ale štíhlým obličejem, která to uměla zakrýt tak, že si toho nikdo nevšiml… (ten zadek, ne že by nosila burku:))

navision
9 příspěvků 30.10.13 11:20

Neměla jsem právě na mysli „baculky“ typu Tanesha. Mluvím o velikosti 36 - 40 max. Moc se mi líbí třeba styl Pavliny Jágrové, ale to je přesně ten typ, u kterého se nemohu inspirovat když nemám 170 + a velikost 32/34. To bych vypadala jak strašák :-D. Navíc nemám prsa, takže to vypadá všechno ještě daleko hůř při postavě 162/58kg :-D

aailyyn
807 příspěvků 30.10.13 11:35

@yako

Já se dívám, jen bohužel výrazných typů jako třeba Tanesha vidím nějak málo. :-)

aailyyn
807 příspěvků 30.10.13 11:36

@navision

No tak podle Pavlíny bych se neoblékala ani já a to se svou postavou opravdu nemám žádný problém. To je pro mě prototyp éterické panenky z přehlídkové­ho mola.

yako
3224 příspěvků 30.10.13 11:44

@navision jak tak koukám, jsme na tom dost stejně. Mně se osvědčilo - nechodit bez podpatků - nikdy mezi lidi, ne moc široký klobouky, žádný širší kalhoty, nadýchané sukně. Prostě natahovat postavu opticky do výšky, boty v jedné barvě s punčocháči, nebo kalhotami. Sukně pod kolena, do půlky stehen a ke kotníkům nebrat. Jestli máte pas, tak áčkové sukně ke kolenům a natáhnout nohy podpatky, pouzdrovky, mini, když si to můžete dovolit. atd… Bachratý bundy a široký kalhoty přidají minimálně 10 kilo. Všechno ve střichu na tělo a nic co vás rozseká napříč na kusy - linie jen odshora dolů. Účes přizpůsobit - když mám rozpuštěné vlasy a zrovna mají nějaký objem :) - dávám je jen na jednu stranu. atd…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit