Inspirace Sari, vyberte co budu sit!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malakaja
349 příspěvků 18.03.13 22:39
Inspirace Sari, vyberte co budu sit!

Clanek o sari me inspiroval a nedal mi spat. Tradicni silueta me nebavi, ale barvy latek a dynamika skladani a lemovani mi zkratka hlodala v hlave. Dlouho mam chut usit vecerni saty. Vetsinou, kdyz me popadne tvurci, neco nacrtnu, pokud to nevysumi, tak to vybarvim, a kdyz ani potom neprechazi chut zacit se dohadovat s sicim strojem, (a kdyz uz toho ma dost zacit mu i nadavat) nezbyva, nez se do toho pustit.
A tak tedy prikladam navrhy ispirovane Indii.Ten, ktery bude mit nejvic hlasu vytvorim.

Technologicka strategie- rozhodne se nechystam strihat nakladna Sari, a ani hledat sukno bource s pozlacenou prdelkou. Nejsem v latkach tak vyspely fajnsmekr jako Ada. Zatim jsem k tomu nedospela- je to dano malym mestem- nabidkou a v prevazne vetsine nakupy online, kdy clovem nezkouma, neosahava. Navic pri siti na deti poslednich let popadnete veselou bavlnu od Millera a neni co resit :)Pokusim se tedy volit stredni cestu, v ramci ceny a casu na hledani. Nejfanatictejsi jsem asi v otazce strihu a nutim se postupne i do kvality stehu, zacisteni… ale stoji me to hodne mentorovani casti meho uspechaneho ja. Tak jsem sama zvedava, jak projekt ovlivnite, co vyberete a s jakymi napady prijdete.

Prvni dvoje plesove, vecerni, inspirovane uvazy sari, (zelene, protoze stale jeste Pokani, cervene, protoze letosni FW Valentino, prvni ktery se mi usadil :))druhe party saty v barve chapagne/nude, posledni svatebky, vrstvene, s sirokymi zalozenymi lemy s aplikaci dutinky pres rameno a ruku.(take insp. letosni FW- jarni Valentino)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Lennita
145 příspěvků 19.03.13 01:36

Som za zelene..

PythonRegius
286 příspěvků 19.03.13 06:42

A proč ne všechny? :-)) Hlasuji pro červené :-)

liskarysava
294 příspěvků 19.03.13 07:33

Jsem pro ty krátké

malakaja
349 příspěvků 19.03.13 08:09

Oó vsechny bych sila, musim ale nakojit tvurci touhy, a pak se vrhnout do dalsich restu:( Kdyby toho nebylo, od stroje se nehnu.:) Za sebe mam.chut do svatebek, ta aplikace by mohla udelat hezkou strukturu.Ale co. potom s nimi…Ani na ty plesy ted nechodim, vdavat se nebudu.:) Diky kazdopadne za tipy.

Caralina
916 příspěvků 19.03.13 10:08

Mě se líbí ty krátké.

Amonute
360 příspěvků 19.03.13 10:17

Hlasujem za červené a keby sa chcelo tak aj za tie krátke… že ja ešte neviem šiť! Tie návrhy sú nádherné :)

Zoe
316 příspěvků 19.03.13 10:26

Hlasuji pro zelené.

Alizon
1233 příspěvků 19.03.13 10:34

Cervene!

rdv
9 příspěvků 19.03.13 10:56

Jednoznačně červené!!!

Amonute
360 příspěvků 19.03.13 11:59

@malakaja
Ešte je skoro, kedže si zrejme dáte načas aj s hlasovaním, ale chcem sa spýtať:
Pri tých červených šatách, tá časť s odhaleným ramenom bude rukáv spojený so šatami alebo to bude len návlek?

malakaja
349 příspěvků 19.03.13 12:02

Jistojiste spojeny. nejradeji krajku dobarvovanou nebo dovysivanou cervenym.

Amonute
360 příspěvků 19.03.13 12:05

@malakaja super! Už som sa chcela zľaknúť, že z toho bude retro návlek… a nie, že nám potom zdrhnete z MP a my sa nedozvieme ako tento projekt dopadol :D ;)

malakaja
349 příspěvků 19.03.13 12:06

Ty zelene me zase lakaji strihem vrchniho dily, zasevky a sklady. Pujde o takovou socharinu, tedy celkem vyzva, a asi taky hodne parani., myslim, ze prave ten zavazek MP ctenarkam me donuti dotahnout to do konce ;)

Klotylka
496 příspěvků 19.03.13 12:11

Ja hlasuji za koktejlky, ty vypadaji nadherne. A navic byste je mohla i nosit.

llolla
2102 příspěvků 19.03.13 12:17

Ty krátké

Petrolejová
7 příspěvků 19.03.13 14:07

Červené i zelené!

malakaja
349 příspěvků 19.03.13 17:34

Tak zatim vedou cervene, uz se rozhlizim po latkach, musim se drzet abych zase nenakoupila v nenazranosti za celou vyplatu…:)

ilnyia
53 příspěvků 20.03.13 19:46

Já jsem pro ty krátké(jsou tuším žluté), ty bych brala hned všema deseti :D

v2e2rka
477 příspěvků 20.03.13 20:00

Jsem pro červené! Takové bych si totiž taky chtěla jednou pořídit =)

malakaja
349 příspěvků 20.03.13 20:36

Je zajimave, ze svatebky neoslivily vubec. Mozna i spatne zpracovany navrh, nebo silueta? Snad by v siluete tech cervenych opravdu vynikla aplikace lepe. Jedny mam nacrtnute jen misto dutinek se tam pracuje s voalem/sifonem pres zada…pripadne se jeste podelim, dokreslim.;)

Nixe Lulu
326 příspěvků 20.03.13 22:37

Já bych byla pro ten první návrh.
A pokud jde o to, že ty poslední šaty tady nedostaly hlasy - myslím si, že jim není co vytknout, jen to tu prostě moc nevyniklo v porovnání s těmi ostatními, výraznějšími návrhy. Ty svatební jsou takové vcelku „normální“, tedy podle toho, co je poznat z kresby. První dva návrhy nejen že vypadají moc pěkně, ale mají i jistou výjimečnost (ve srovnání s běžnými šaty v Česku).

Mofu
1041 příspěvků 06.04.13 10:59

Mně nejvíc uchvátily zelené a pak i ty červené.

andy266  06.04.13 11:46

Jsem taky pro červené, ale líbí se mi všechny :)

chinin
2788 příspěvků 06.04.13 12:13

Mne se nejvic libi koktejlky a zelene saty. Svatebni saty me z navrhu nezaujaly a cervene mi neprijdou moc originalni - je to variace na „proflaknute tema“. :-)

@malakaja
Uz jste se nejak rozhodla? Mate material? Zacala jste uz s realizaci projektu…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit