Inspirace - trika, halenky atd.

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letefa
716 příspěvků 22.04.13 11:13
Inspirace - trika, halenky atd.

Tak se nám oteplilo, jaro žádné a přišlo snad rovnou léto. A s ním můj obvyklý problém, protože to nikdy nevím co na sebe k sukni nebo kalhotám.

Blogy v tomhle směru moc inspirativní nejsou, protože tam člověk aby pohledal fotku, kde není sako nebo svetřík. Navíc já s mými pažemi automaticky vyřazuji věci bez rukávů, což bohužel například u šatů vyřazuje 95% exemplářů.

Objevilo se tu už téma s inspirativními fotkami bloggerek a já bych ho ráda blíže specifikovala na letní verzi zaměřenou na horní část oblečení. Beznadějně v tom plavu! Máte někdo něco? :-)

Reakce:

Amonute
360 příspěvků 22.04.13 11:48

@Letefa hovoríte mi z duše! Mám ruky ako mäsiar a preto väčšinu času nosím rukávy (podľa obrázku ) č. 2 alebo 3. Cap sleeves (č.1) sú moja nočná mora a tielka pre hrubé ramienka podprsenky a ešte aj pre mohutnosť rúk nosím len keď už nie je inej možnosti vzľadom na teploty vonku :D

Malá ponuka letných šiat s vhodnými rukávmi ma hnevá rovnako. Bolerá nesvedčia všetkým (mne už vôbec) a vo svetríku sa behať nedá stále… S blogom vám veľmi nepomôžem, tiež čakám kým sa objaví blogerka do ktorej by som sa v tomto smere vedela inšpirovať. :(

P. S.: ten obrázok je z celkom dobrého článku o svadobných šatách

radbuza
81 příspěvků 22.04.13 12:10

A nebyly by řešením šaty netopýřího střihu? Ruce nejsou moc vidět a přitom je to vzdušné a nemuselo by být takové horko.

Linie
1700 příspěvků 22.04.13 12:18

Co k šatům nebo tričkům přidat malé rukávky z jemného materiálu? Sama to tak dělám a osvědčilo se mi to. Nejjednodušší je bílá, ale co třeba udělat rukávky a pásek z jedné doplňkové barvy?
Pro velká horka jsem si našila jednoduché lněné a hedvábné topy, je v nich líp, než v upnutém tričku.
Netopýří střih přidá na objemu, je vhodný jen pro drobné postavy.

DanielaS
4599 příspěvků 22.04.13 13:13

Ja mam rada Nara camicie - jako inspiraci.  

andy266  22.04.13 15:25

Mám stejný problém s rukama. Hrozně se mi líbí tohle: http://www.deer-meadow.com/…-tricko.html, ale při představě že mám tílko je mi trošku blbě. Většinou to musím řešit svetříkem nebo sakem. V létě je to blbé, jelikož je člověku hrozné vedro.:/ Když nosím šaty tak většinou na ramínka a doplňuji je nějakým vzdušnějším vrškem.(F)

chinin
2788 příspěvků 22.04.13 15:56

@Letefa
„..já s mými pažemi automaticky vyřazuji věci bez rukávů, což bohužel například u šatů vyřazuje 95% exemplářů.“

Bohuzel je skutecne problem sehnat v lete pekne saty s rukavky. Tento problem se netyka jen zen s sirsimi pazemi, ale treba i tech, ktere musi dodrzovat dress code (ale zase nemusi byt cely den v saku).

edge  22.04.13 15:58

@DanielaS Ty poslední 2 košile chci!!!

chinin
2788 příspěvků 22.04.13 15:58

@Linie
„Co k šatům nebo tričkům přidat malé rukávky z jemného materiálu? Sama to tak dělám a osvědčilo se mi to. Nejjednodušší je bílá, ale co třeba udělat rukávky a pásek z jedné doplňkové barvy?“

To je zajimavy napad. Uz jsem o necem podobnem drive take premyslela, ale nikdy jsem to nezrealizovala. Nepostla byste nejake fotky?

modny guru
280 příspěvků 22.04.13 16:19

Ja nemam problem s rukami, ale so sirokymi plecami a mam problem vybrat si oblecenie hlavne v lete, ked ich nechcem zbytocne zdoraznovat a vyzerat ako kulturista:) Myslim, ze nemusite zakryvat cele ruky, podla mna by boli dobrym riesenim 3/4 rukavy. Pokial bude tricko/bluzka z lahkeho materialu, nebude v tom ani az tak teplo.

andy266  22.04.13 16:32

@modny guru 3/4 rukávy jsou super a pokud jak říkáte jsou ze vzdušnějšího materiálu je to pak i příjemné. Dobrá je třeba i tunika ( klidně i z průsvitného materiálu) a pod to tílko. Ruce jsou schované a komplex nikde :)

Letefa
716 příspěvků 22.04.13 16:32

Což to já ani celé ruce zakrývat nutně nemusím, i když je mi to příjemnější, ale taková tragédie to se mnou zase není, abych se nutně pařila v létě v 3/4 rukávech.

Ale jednak se hezké kousky s jakýmikoliv rukávy špatně shání, no a když už jsou hezké, jsou hezké jen na přední půlce a zadní půlka je obyčejné hladké triko (kdo tohle vymyslel?!!).

No a nebo je to prachobyčejné. Já nechci zas celé léto chodit takhle, rozuměj triko a sukně (fotky z tématu Co jsem měla dnes na sobě):

Letefa
716 příspěvků 22.04.13 16:34

Teď je k dostání opravdu hodně těch volných triček, ale jak to zkombinovat se sukní?

Letefa
716 příspěvků 22.04.13 16:40

@Linie S těmi došitými rukávy je to zajímavé, ale taky by mě zajímalo foto… jak se k tomu shání látka?

Linie
1700 příspěvků 22.04.13 20:21

Na rukávky stačí kousek šifonu, střihnout šikmo, olemovat a přišít na kraj průramku.
Vyfotila bych, ale neumím dát foto do počítače. Uvítám příp. spolupráci se šikovnou pražandou.

razorblade  22.04.13 20:31

@radbuza eeeee.. netopyri neeee! ja mam hodne silne ruce a kdyz si vezmu netopyri rukav, tak mi je to zvyraznuje jeste vic, nez kdyz si vezmu jen tilko

Amonute
360 příspěvků 01.05.13 10:33

@Letefa dnes som si uvedomila kedy tie cup sleeves ( ako znie preklad tohto označenia?) nevyzerajú na mojich silných rukách tak zle. Musí byť hlbší výstrih, tak ako to je na mojej fotke č. 2 - tam som si ani neuvedomila, že mám ten mini rukáv. Polovičný a 3/4 rukáv sa mi zdá najlepší (č.3 a 4), ale v úpeku sa nosiť nedajú… Keď sa inak nedá, obliekam podobné tielka s hrubými ramienkami a s výstrihom ako vy:

Na tých dvoch zvyšných fotkách čo ste pridali sa mi zdá, že k vyváženosti chýba výstrih. Myslím tým, že tričko začína príliš blízko ku krku…Pozrite na moju fotku č.1, aspoň mne sa zdá, že tam tie rukávy a skôr gulatý výstrih robia dojem mohutnejších rúk. Nie je to žiadna katastrofa, hoci mám evidentne macatejšie ruky, ale i tak nemám z toho dobrý pocit. Možno, že je to skúsenosť (len) s mojim typom postavy, ale skúste sa nafotiť s hlbokým V výstrihom a iným typom rukávov. Ja to, ako to na mne, vyzerá zbadám a viem zhodnotiť až keď to vidím na fotke, v zrkadle som voči podobným podstatným detailom slepá :D.

HertaDeOran
866 příspěvků 01.05.13 11:50

@DanielaS
Ach… ta poslední halenka - košile je super!

Prokes
11 příspěvků 06.01.16 10:41

Mě se líbí ta druhá na zeleném pozadí vlevo - tu bych fakt chtěla… mrknu po ní :D

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit