Inspirativní děti

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Modo Diino
225 příspěvků 27.03.13 20:44
Inspirativní děti

Peklu zdar!
Chtěla bych tu rozproudit diskuzi o vašem názoru na oblékání dětí. Jestli vám vadí, když se děti „oblékají jako dospělí“. Jaký máte názor na oblečení s potisky, jako je Hello Kitty, Hannah Montana a další. Přidávejte fotky a diskutujte! :) Mně se líbí třeba tohle :

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

MP Maggie
991 příspěvků 27.03.13 20:45

Protože už pár dnů nemůžu syna dostat ze špinavého trička z Mickey mousem, této diskuze se nemohu účastnit.

JedovatéHádě
350 příspěvků 27.03.13 20:47

Nemám ni proti tomu, aby se děti oblékaly jako dospělí lidé, ale ty dvě ukázky tady dané jsou příliš šedé. Jakoby šly na pohřeb.
edit- trochu ve stylu Tima Burtona

Sibyla
2639 příspěvků 27.03.13 20:55

Hello Kitty nesnáším a blahořečím osudu, že nemám dcerku ve věku, kdy by to vyžadovala. Rozhodně infikuji holčičku, kterou učím, že jen blbečci chtějí nosit to, co mají všichni.

bára.brněnská
563 příspěvků 27.03.13 21:01

Já bych ty růžovo-bílé kočky a Miley Cyrus nelámala přes koleno. Vysvětlit dětem, že nemusí chodit v tom, co ostatní - ano. Nutit děti absolvovat všechny životní lekce v jednociferném věku - za mě ne.

Lamicka  27.03.13 21:03

.

Příspěvek upraven 05.10.16 v 16:32

VenusInFurs  27.03.13 21:36

Přehnané stylizování dětí do zmenšených kopií dospělých se mi moc nelíbí. Na nějaké společenské události ano, ale oblékat takhle děti pořád ne. Nebo to alespoň ozvláštnit nějakým roztomilým detailem, třeba velká mašle do vlasů atd. Pokud se dítěti líbí barvičky, kýčovité potisky, nebo pohádkové postavičky, proč mu to brát? Je to v tomhle věku přirozené a normální dítě z toho vyroste.

mikita.miki
1931 příspěvků 27.03.13 21:55

Pokud bych se snažila v období, kdy to věku přináleží svému dítěti vštípit svůj vkus, mohlo by se stát, že se utrhne ve věku zcela nevhodném a dopadnout to takhle

mikita.miki
1931 příspěvků 27.03.13 21:56

@Lamicka jo, džíny na miminech. já sem asi stará škola, ač mladá věkem a já mám ráda miminka v bavlně a pleteném, v zavince s velkým krajkovým kanýrem…

VenusInFurs  27.03.13 22:01

@mikita.miki Nebo takhle http://www.dominikamyslivcova.cz/we/ :D Některým ta záliba v růžové holt zůstane, ale tady je to spíš o tom, že rodičové někde zlyhali…

eveK
333 příspěvků 27.03.13 22:02

@Modo Diino Mě se ty fotky líbí moc, ale je trochu problém něco přijatelného sehnat za přijatelné peníze. Aby jeden outfit malého dítěte vyšel na trojku, když ho převlékáte pětkrát za den, to u většiny neklapne. My máme prostě jednu vyladěnou hezkou variantu a zbytek plácáme jak se dá, ale už se blíží můj nástup do práce, tak se pak určitě polepšíme :-)

mikita.miki
1931 příspěvků 27.03.13 22:03

@VenusInFurs mám růžové mžitky před očima :-D a tak někdy se holt nepovede, jen mě zarazilo, že slečně je 16, tipovala sem tak o 10 víc, nějak pod tou fasádou potratila pel mládí

Lettie
426 příspěvků 27.03.13 22:09

@Modo Diino Libi se mi to, sedou i cernou mam na detech rada. Na druhou stranu je moje dcera ted ve veku ruzove /4 roky/, tak proc ji to nenechat uzit. A seda s ruzovou se mi libi i dohromady. Detem nakupuju obleceni v ruznych obchodech a tim se odviji i styl, v jakem chodi - nekdy pestre /Oilily a Catiminy/, jindy nebarevne /IKKS, Lilly Gaufrette/. Syn je ve veku, kdy si vybira sam /8 let/, dava prednost obleceni, ktere bych ja az tak nevolila, ale proc ne - nejradeji by chodil v obleku. Touzil po saku, kosili, tak to dostal a je spokojeny.

Příspěvek upraven 27.03.13 v 22:18

Lettie
426 příspěvků 27.03.13 22:11

@VenusInFurs Tak ten odkaz, to je mazec. Doufam, ze v tomhle veku uz dcera bude mit vkus. Na ruzove nevidim nic spatneho, ale ten styl, brrrr

Mylady2
12409 příspěvků 27.03.13 22:11

@Lettie no teda :-) snad mu to zůstane :-)

Lettie
426 příspěvků 27.03.13 22:17

@Mylady2 No, ja jsem z toho rozpacita, slusi mu to, to ano, ale v jeho veku mi to neprijde uplne normalni:-) Manzel obleky nenosi /i kdyz mu slusi a umi v nich chodit, tak v jeho pozici uz se to nevyzaduje/, vubec netusim, kde k tomu syn prisel. Ja mam naopak problem s tema malejma chlapeckama, ktere maminky na foceni navliknou do kosile s pletenou vestickou a kravatkou na gumicce a vzdycky mi to prislo trapne, tak to mam nejspis za to:-)

real.blond
6688 příspěvků 27.03.13 22:18

@Lettie ze vy jste pani Stinson! Manzelka Barneyho Stinsona a syn je cely tatinek:-) jestli znate Jak jsem poznal vasi matku:-)

Lettie
426 příspěvků 27.03.13 22:23

@real.blond :-)

real.blond
6688 příspěvků 27.03.13 22:28

@Lettie ;-) taky se pridavam k tomu, at mu to vydrzi! Chlap v obleku je nej;)

JazzmineTea
468 příspěvků 28.03.13 08:16

@MP Maggie: Doopravdy necháváte děcko chodit několikátý den ve špinavém tričku, nebo mi něco nedošlo???

Příspěvek upraven 28.03.13 v 08:19

JazzmineTea
468 příspěvků 28.03.13 08:18

@mikita.miki: Já taky. A proto teď trpím, s přemírou růžové a Hello Kitty, a říkám si, nu což, brzo z toho vyroste, to by nebyla moje dcera :)

lioncity  28.03.13 08:28

Ja mam hello kitty rada!

Sibyla
2639 příspěvků 28.03.13 08:35
@mikita.miki píše:
Pokud bych se snažila v období, kdy to věku přináleží svému dítěti vštípit svůj vkus, mohlo by se stát, že se utrhne ve věku zcela nevhodném

Ne nutně. Naše maminka proti růžové, čičorinkám a kanýrkům bojovala velmi důsledně: neměly jsme ani jednu takovou věc, vyrůstaly jsme s pocitem, že je to nevkusné a přeplácané (což v naší rodině byl velmi tvrdý odsudek) - a ani v nejrebelštějším věku mě nenapadlo si cosi takového obléct. Ano, brnkala jsem jí na nervy různými alternativními hadry, ale růžovoučká a barbie styl mě nikdy nepokušely.

JedovatéHádě
350 příspěvků 28.03.13 08:36

Asi to jako bezdětná žena neumím dostatečně posoudit, ale proč je ta Hello Kitty tak špatná? Z hlediska dítěte je to roztomilá kočička, proč by mělo být špatné, že jej holčičky chtějí mít na oblečení a jiných věcech? Chápu, že třeba krteček by byl pro mnohé přijatelnější. už jen proto, že je český a že jsme ho v dětství taky měli skoro ve všem-na pouzdře, na aktovce, jako hračku, občas i vyšitého na bundě, nebo na botách…

Chápu to dobře, že je to špatné proto, že je to teď taková módní hysterie, a chce ji mít téměř každé děvčátko?

Asi by mi bylo líto, kdyby mi rodiče nechtěli kupovat věci s dinousary, které jsem zbožňovala, když jsem byla malá, protože by jim to přišlo-trapné(?)

lioncity  28.03.13 08:53
@Sibyla píše:
Ne nutně. Naše maminka proti růžové, čičorinkám a kanýrkům bojovala velmi důsledně: neměly jsme ani jednu takovou věc, vyrůstaly jsme s pocitem, že je to nevkusné a přeplácané (což v naší rodině byl velmi tvrdý odsudek) - a ani v nejrebelštějším věku mě nenapadlo si cosi takového obléct. Ano, brnkala jsem jí na nervy různými alternativními hadry, ale růžovoučká a barbie styl mě nikdy nepokušely.

Ruzove cicorikny a alternativni hadry, neni to uplne jedno? Oboji je stejna hruza.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit