Inspirativní ženy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ještěřička
2428 příspěvků 1 inzerát 04.09.15 21:03
Inspirativní ženy

Našla jsem inspirativní děti, holohlavé ženy i vysoké ženy. Nenašla jsem však inspirativní ženy. Které ženy vás inspirují? Které ženy vás baví? Které ženy se podle vás oblékají skvěle? Která veřejně známá žena je vám sympatická?

Reklama

Reklama

Reakce:

Sailorette
1592 příspěvků 04.09.15 21:25

Naposled mě zaujala Memory Banda, mladá žena, vlastně ještě holka (je jí 18), která díky vizi a vytrvalosti dokázala, že v Malawi se oficiální povolený věk nevěst posunul na 15-18 let z původních jedenácti.

Grignard
23 příspěvků 06.09.15 12:24

Mě inspiruje Vivienne Westwood.

Dadoo
5533 příspěvků 06.09.15 21:00

Markéta Šichtařová. Má to v hlavě sakra dobře srovnané.

Bjeta
129 příspěvků 09.09.15 22:41

Jiřina Šiklová. Nikdy se z ničeho nepos.ala.

yako
3225 příspěvků 09.09.15 22:44

@Bjeta rudá fena. Kádrovačka. fakt ne.

RenaLange  09.09.15 23:07

@yako fakt? já o ní z minulosti nic nevím, nějak mě minula.

yako
3225 příspěvků 09.09.15 23:15

@RenaLange je to fakt, nedávno jsem si to nechtěně ověřila. Smutné je, že se nikdy neomluvila, jinak bych to nechala u ledu, ale takhle…

RenaLange  09.09.15 23:16

@yako uh. Asi spoléhá na to, že nejsou pamětníci.

yako
3225 příspěvků 09.09.15 23:18

@RenaLange nevím, nerozumím tomu. Chápu, že se lidi svezli na vlně a pak se divili… Ale kádrovat na vysoký studenty, na to musí bejt žaludek…

RenaLange  09.09.15 23:21

@yako to jsem zažila sama na vlastní kůži. Takových bylo. Následně prověrky v roce 1969. Lidé zapomněli.

yako
3225 příspěvků 09.09.15 23:24

@RenaLange lidi nezapomněli, lidi nevědí, nezajímají se a je jim to jedno. Si vemte, že mně je 40 a už jsem to nezažila na vlastní kůži. A přesto to vysvětluju dětem, aby věděly, ale kolik lidí to dnes zajímá?

RenaLange  09.09.15 23:29

@yako no,mělo by. Ale co chceme, v Německu vládne Angela a všichni se jí bojí,
u nás by spousta lidí chtěla zpátky minulý režim a k tomu ten Egypt a nákupy v Dráždanech. Ach jo.

Kajdaa  17.09.15 14:55

@Bjeta - souhlasím velmi inspirativní žena se svými názory a vždy vypadá skvěle. Připojuji ještě Medu Mládkovou a Soňu Červenou. Vím starší generace žen, ale ta elegance, pracovitost a nadhled…

kristi2
12 příspěvků 18.09.15 20:12

Eliška Hašková Coolidge.
A z těch nežijících, všechny ty, které prokázaly odvahu a měly dobré srdce - Milada Horáková, Olga Havlová, Hana Benešová…

Oldyn
5503 příspěvků 23.09.15 14:22

Jednoznačně moje babča a to proto, že byla velký optimista a kliďas, nikdy jsem ji nezažila rozčílenou, naštvanou. Úžasně dobře vařila a pořád mi něco vyprávěla, díky tomu o jejím dětství vím víc jak můj otec, její syn. Nikdy nemluvila sprostě a všechno řešila s grácií a nadhledem. Výborně si rozuměla s mojí mámou i s její rodinou, navštěvovali se docela často i pracovně, babča byla odborník na kde co a komu nemohla pomoci, toho aspoň politovala.
Předloni jsem byla s rodinou pozvaná na sraz rodáků v jejím bydlišti a velice mne potěšilo, že i pamětníci si ji pamatují tak jako já.
Abych nebyla úplně OT, tak babička měla husté stříbrné vlasy po ramena a s pomocí čtyř hřebínků z želvoviny si dokázala během chvilky učesat epesní drdol.
Tento týden by slavila sto let.

bridarella
81 příspěvků 06.10.15 11:41
Audrey Hepburnová

Britská herečka a velvyslankyně UNICEF, jedna z nejznámějších tváří filmového plátna druhé poloviny 20. století, nositelka cen Oscar, Tony, Emmy i Grammy.
a hlavně - nádherné šaty a taky film Prázdniny v Římě

Zoe
316 příspěvků 06.10.15 14:43

Inspiruje mne Dana Drábová, baví mne Lucie Bílá, líbí se mi, jak se obléká a jak jiné obléká Dagmar Březinová. Všechny jsou mi sympatické.

vosss-ka
10 příspěvků 11.01.17 11:08

Úžasná Taťána le Moigne https://cs.wikipedia.org/…na_le_Moigne

Reklama

Váš příspěvek

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek

Reklama