Inspirativní ženy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 04.09.15 21:03
Inspirativní ženy

Našla jsem inspirativní děti, holohlavé ženy i vysoké ženy. Nenašla jsem však inspirativní ženy. Které ženy vás inspirují? Které ženy vás baví? Které ženy se podle vás oblékají skvěle? Která veřejně známá žena je vám sympatická?

Reakce:

Sailorette
1589 příspěvků 04.09.15 21:25

Naposled mě zaujala Memory Banda, mladá žena, vlastně ještě holka (je jí 18), která díky vizi a vytrvalosti dokázala, že v Malawi se oficiální povolený věk nevěst posunul na 15-18 let z původních jedenácti.

Grignard
23 příspěvků 06.09.15 12:24

Mě inspiruje Vivienne Westwood.

Dadoo
5533 příspěvků 06.09.15 21:00

Markéta Šichtařová. Má to v hlavě sakra dobře srovnané.

Bjeta
129 příspěvků 09.09.15 22:41

Jiřina Šiklová. Nikdy se z ničeho nepos.ala.

yako
3224 příspěvků 09.09.15 22:44

@Bjeta rudá fena. Kádrovačka. fakt ne.

RenaLange  09.09.15 23:07

@yako fakt? já o ní z minulosti nic nevím, nějak mě minula.

yako
3224 příspěvků 09.09.15 23:15

@RenaLange je to fakt, nedávno jsem si to nechtěně ověřila. Smutné je, že se nikdy neomluvila, jinak bych to nechala u ledu, ale takhle…

RenaLange  09.09.15 23:16

@yako uh. Asi spoléhá na to, že nejsou pamětníci.

yako
3224 příspěvků 09.09.15 23:18

@RenaLange nevím, nerozumím tomu. Chápu, že se lidi svezli na vlně a pak se divili… Ale kádrovat na vysoký studenty, na to musí bejt žaludek…

RenaLange  09.09.15 23:21

@yako to jsem zažila sama na vlastní kůži. Takových bylo. Následně prověrky v roce 1969. Lidé zapomněli.

yako
3224 příspěvků 09.09.15 23:24

@RenaLange lidi nezapomněli, lidi nevědí, nezajímají se a je jim to jedno. Si vemte, že mně je 40 a už jsem to nezažila na vlastní kůži. A přesto to vysvětluju dětem, aby věděly, ale kolik lidí to dnes zajímá?

RenaLange  09.09.15 23:29

@yako no,mělo by. Ale co chceme, v Německu vládne Angela a všichni se jí bojí,
u nás by spousta lidí chtěla zpátky minulý režim a k tomu ten Egypt a nákupy v Dráždanech. Ach jo.

Kajdaa  17.09.15 14:55

@Bjeta - souhlasím velmi inspirativní žena se svými názory a vždy vypadá skvěle. Připojuji ještě Medu Mládkovou a Soňu Červenou. Vím starší generace žen, ale ta elegance, pracovitost a nadhled…

kristi2
12 příspěvků 18.09.15 20:12

Eliška Hašková Coolidge.
A z těch nežijících, všechny ty, které prokázaly odvahu a měly dobré srdce - Milada Horáková, Olga Havlová, Hana Benešová…

Oldyn
5010 příspěvků 23.09.15 14:22

Jednoznačně moje babča a to proto, že byla velký optimista a kliďas, nikdy jsem ji nezažila rozčílenou, naštvanou. Úžasně dobře vařila a pořád mi něco vyprávěla, díky tomu o jejím dětství vím víc jak můj otec, její syn. Nikdy nemluvila sprostě a všechno řešila s grácií a nadhledem. Výborně si rozuměla s mojí mámou i s její rodinou, navštěvovali se docela často i pracovně, babča byla odborník na kde co a komu nemohla pomoci, toho aspoň politovala.
Předloni jsem byla s rodinou pozvaná na sraz rodáků v jejím bydlišti a velice mne potěšilo, že i pamětníci si ji pamatují tak jako já.
Abych nebyla úplně OT, tak babička měla husté stříbrné vlasy po ramena a s pomocí čtyř hřebínků z želvoviny si dokázala během chvilky učesat epesní drdol.
Tento týden by slavila sto let.

bridarella
69 příspěvků 06.10.15 11:41
Audrey Hepburnová

Britská herečka a velvyslankyně UNICEF, jedna z nejznámějších tváří filmového plátna druhé poloviny 20. století, nositelka cen Oscar, Tony, Emmy i Grammy.
a hlavně - nádherné šaty a taky film Prázdniny v Římě

Zoe
316 příspěvků 06.10.15 14:43

Inspiruje mne Dana Drábová, baví mne Lucie Bílá, líbí se mi, jak se obléká a jak jiné obléká Dagmar Březinová. Všechny jsou mi sympatické.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit