Intenzita vosků Yankee Candle

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cordy-C
9 příspěvků 03.04.16 18:58
Intenzita vosků Yankee Candle

Ahoj,
začínám podléhat vůním značky Yankee Candle. V našem květinářství mají maličký výběr, tak budu objednávat na internetu, chci se předtím ale ještě pozeptat…

Přijde mi, že vonné vosky voní intenzivněji, než svíčky ve skle. Vím, že když nejsou zapálené, tak se to nedá moc poznat, ale vosk bude pak celý rozpuštěný, takže hádám, že se nejspíš vyplatí víc…?

Díky za postřehy, můžete mi i napsat, které vůně Vám voní nejvíc.
Když objednám na e-shopu 3 kusy, tak 1 dostanu navíc zdarma, takže bych potřebovala inspiraci. :)

Reakce:

vashtie  03.04.16 19:00

@Cordy-C Kdy přijde reklama na e-shop?

Cordy-C
9 příspěvků 03.04.16 19:03

Ahoj, nevím co myslíš tou reklamou, ale kdybys napsala nějakou reakci na moji otázku, když už sem píšeš, bylo by to fajn. ;)

Bidlo-Týna
7 příspěvků 03.04.16 20:11

Od určitý chvíle si dávám pozor na to, co obsahují. Bohužel často je to něco jako parafín a umělé aromata. Docela zajímavou rešerši jsem našla na blogu - http://vonavecteni.blogspot.cz/…-svicek.html (ne, není to můj blog :-D).

surrik
2489 příspěvků 03.04.16 20:25

Má nejoblíbenější :)

TerezaFin
755 příspěvků 03.04.16 20:46

Intenzita voskov je podla mojho vkusu dost silna, prevonia cely byt. Jeden vosk mam v aromalampe aj na 7 pouziti, zapalim sviecku, necham vosk rozpustit, prevonia byt a tak po pol hodinke sfuknem, ono je to fakt dost sila. Najradsej mam klasiku soft blanket, je to taka jemna nenasilna vona, asi ako ked vyvesite v byte cerstvo vyprane pradlo. Ale dost ma bavil aj wild fig

Cordy-C
9 příspěvků 03.04.16 22:06

Díky za příspěvky :) Soft Blanket si určitě pořídím, to je jedna z mála, které jsem si mohla zatím očichat a taky se mi líbí :)

Ichy
67 příspěvků 25.04.16 14:52

Soft blanket mi přijde jako miminkovská vůně, skvělá :-) přes zimu jsem měla třešeň a teď tu mám nachystaný Pink grapefruit a White tea, úžasné vůně, přesně pro toto období :-) kupovat chodím do LeCharme na Jánskou v Brně.

Garfie
4452 příspěvků 26.04.16 17:25

@Cordy-C Já vosky používám tak, že jen kousek odlomím, nedávám ho do aroma lampy celý. Používám je hlavně o Vánocích, jinak aroma svíčky moc nemusím. Teď aktuálně se mi ale dost líbí A Child's wish, je taková nevtíravě jemná. Ale slyšela jsem, že se má přestat vyrábět.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit