Investovat do modní obuvi nebo raději vycházkove?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leeeeeevandulka
17 příspěvků 09.12.15 08:32
investovat do modní obuvi nebo raději vycházkove?

Ahoj, velmi se mi libi zimni botky u bati, pusobi na me, ze jsou do zimniho casu, dokonce maji skvelou podrazku, hreji a pekne sefi na noze. Docetla jsem se ale na strankach bati, ze jsou oznacene modni obuv. Vzhled me klame, protoze mi neprijdou jako kobercove nebo lazenske botky. Velmi se mi libi ale zvazuji zda opravdu investovat 2300 kc za boty, ktere dle vseho nesmi nic. Jeste se mi u bati libily jedny a ty jsou oznacene vychazkova obuv. Foto 1, jsou ty modni a foto 2 vychazkove. Holky poradte, mam jit do te modni obuvi nebo vzhled fakt klame a budu z toho nestastna. Chci je na denni noseni, ze ano. Diky:) Botky chci normalne do mesta, kde ale muze nasnedit nebo byt brecka, ziji ve vetsim meste. Nicmene kaluzim se tezko vyhnu:)

Reakce:

meejja
387 příspěvků 09.12.15 18:52

@leeeeeevandulka „módní obuv“ znamená, že ji nevyreklamujete… Obchodníci se tak chrání, ne že by se ty boty „na ven“ nehodily. Je na vás, jestli to chcete risknout, s kvalitou Bati zkušenosti nemám, takže v tomto neporadím. Spíš bych je nekupovala, považuji to za podvod.

Modnihell  12.12.15 16:06

Já jsem si dneska zrovna tu modní obuv koupila, ale za 329,–no tak jsem to riskla. Uvidím jak to vydrží, nedávám tomu žádnou dlouho životnost, ale ta cena mi příjde super.

Strašidlák
56 příspěvků 12.12.15 16:53

Většinou klame. Měla jsem úžasný kozačky označené jako módní, čehož jsem si jaksi nevšimla-teklo do nich někudy jak do sandál a reklamace nemožná. Boty na nic, nakonec se nedaly skoro nosit.

vlm
2587 příspěvků 12.12.15 16:57

Boty nejsou investice…investuje se do nemovitostí, ty se dají zhodnotit…

system_error
815 příspěvků 15.12.15 14:49

Já osobně bych to neriskovala, taky mi to přijde spíš jako podraz na zákazníka.

Jindrason
158 příspěvků 17.10.16 13:43

Pokud bych řešil jestli tu a tu, pokud si nemohu koupit oboje. Tak hlavně bych koupil „zdravotní“ boty. Dobrá klenba, atd.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit