Iontový fén s hlubokým difuzérem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Murph
8 příspěvků 01.02.16 18:21
Iontový fén s hlubokým difuzérem

Mám suché, nerovnoměrně vlnité dlouhé vlasy. Když je rozčešu, mám na hlavě lítací háro, které se začne vlnit až po pár dnech. Když je pomačkám a nechám uschnout na vzduchu, tak jdou do mírných vln (asi typ 2B, co jsem se dočetla na netu), ale je tam spousta malých rozlítaných vlásků a vypadá to neupraveně, po spaní to vypadá blbě, je to rozcuchané. Když to prohrábnu prsty, zlepší se to, ale žádný zázrak. Takže chci zkusit difuzér.

Jenže nevím jaký. V nějakých radách jsem se dozvěděla, že pro delší vlnité vlasy jedině hluboký s okrajem (jako mistička), aby z něj vlasy nevypadávaly ven a nabral je. Ale takových bohužel moc není. Přemýšlím nad Babyliss nebo BioIonic. Recenzí je málo, nejvíc jsem se dočetla na Amazonu. U BioIonicu bylo několik příspěvků o poruchách, ale většina lidí si ho chválí, že rozdíl v kvalitě vlasů je znát. U Babylissu jsou ty recenze zaměřené spíš na to, jak rychle suší a že je opravdu silný, takže turbo skoro nelze použít. Babyliss mají i v Tescu, Datartu, na Alze, prostě všude možně a bojím se, aby nebyl moc horký a nevím, zda či jak velký má u něj ionizace efekt. Ale jako plus má tenhle fén zřejmě hluboký difuzér. Na BioIonicu se mi nelíbí mělčí difuzér a v podstatě teď mají výpadek u difuzéru - často není dostupný. Máte někdo s těmi fény či difuzéry zkušenost? Nebo s jakoukoliv jinou značkou? Jakýkoli tip, rada, vysvětlení..
Je to investice několik tisíc. :/

BioIonic

Babyliss

Nemůžu najít žádné video, kde by ty difuzéry byly pořádně vidět.

Bio Ionic Power Light
http://www.luxusnivlasy.cz/…-cerny--p165

BABYLISS 6000E
https://www.alza.cz/…d3809759.htm


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Murph
8 příspěvků 02.02.16 20:09

Tak jsem si projela znovu Amazon a volala jsem do jednoho obchodu..

Babyliss fén má malý difuzér, asi 8 cm. A je údajně dost hlučný. Dle eshopu je minimálně poruchový. Dle recenzí asi taky.
 https://www.youtube.com/watch?…

Bio Ionic má na Amazonu hodně chválený difuzér, dobře tvarovaný, velký údajně 15 cm (jako dlaň). Ale dle obchodu je samotný fén poměrně poruchový a dle recenzí na Amazonu taktéž.

To je fakt výběr :/ Chtělo by to asi ještě další tipy.

Kdybych já se v tom vyznala nebo to mohla někde vidět.. To je právě ten problém, jinak už bych měla vybráno dávno. Nebaví mě to.


Reklama

 Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama