IPad aplikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaama
116 příspěvků 17.09.13 10:47
iPad aplikace

Jaké máte aplikace na iPadu, které se týkají módy? Já zatím jen style.com, tak hledám další inspiraci
Díky za tipy

Reakce:

Karoleenah
2322 příspěvků 17.09.13 16:13

Teď jsem projela, co mám já nainstalováno v mobilu:
LOOKBOOK.nu - prostě aplikace k příslušným webovkám, z mobilu se to prohlíží líp než přes prohlížeč, na tabletu vám to možná bude jedno :)
Fashionfreax - módní sociální síť, lidi tam postují svoje outfity, streetstyle fotky, fotky zajímavých věcí z obchodů, dobré jen tak na projíždění obrázků
Pose - v podstatě to samé jako Fashionfreax
Fancy - „nakupovací“ aplikace, je to takový stream fotek nejrůznějších designových produktů (nejen móda), rovnou je u nich uvedená i značka a cena, oblíbené věci si můžete uložit nebo přímo přes tu aplikaci koupit (asi), já teda jen prohlížím a ukládám si inspirace
No a pak není špatné mít nainstalovanou aplikaci oblíbených značek, většinou teda mají své aplikace různé levnější řetězce, třeba Marks & Spencer, Zara, Debenhams, F&F nebo H&M…

A jen tak na hraní je dobrá aplikace Tiffany & Co. Ring Finder, mají tam nahrané všechny své zásnubní prstýnky, podle toho, jaký chcete tvar kamene, kov a tak vám to vybere ten ideální pro vás, pak si můžete vyfotit ruku a virtuálně si ho vyzkoušet na prst… :)

No a pak všechny možné modelky a bloggerky na Instagramu (třeba Coco Rocha, Cara Delevigne, Chiaru Ferragni jsem musela teda smazat, moc spamovala :D), na obrázky všeho možného ještě Pinterest. A už mě asi nic nenapadá. Zkoušela jsem i několik aplikací, do kterých si měl člověk nahrát fotky svého oblečení a doplňků a pak kombinovat, ale žádná z těch asi pěti mi nepřišla dobrá.

Anwen
574 příspěvků 17.09.13 20:43

Polyvore, s dotykovým ovládáním je to ještě větší zábava naž na počítači. Jen jsem ještě nepřišla na to, jak uložit více jak jednu koláž…

Kaama
116 příspěvků 17.09.13 22:59

Teď nevím, jestli to byl dobrej nápad zakládat tohle fórum. Už tak trávím na ipadu spoustu času a teď jsem si nahrála všechny aplikace, co jste mi napsaly :)

Go-lightly
3428 příspěvků 19.09.13 08:28

To mě fakt nebere.

Mylady2
12409 příspěvků 19.09.13 08:55

@Go-lightly a máte ipad? :-D

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit