Jak často nové zboží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tequila
32 příspěvků 25.04.13 15:30
Jak často nové zboží

Často se mi stává, že něco sháním a jak na potvoru nikde nic. Nemáte tušení, jak často mají obchody v obchodních centrech (typu c&a, h&m, promod, reserved…) nové zboží? Resp. po jak dlouhé době má cenu se tam vracet.

Reakce:

Gräfin
2634 příspěvků 25.04.13 15:32

Zrovna o víkendu jsem to řešila v M&S v Olympii, prý dostávají zboží 2× týdně - úterý, pátek. Minimálně jednou týdně to bude snad ve všech řetězcích. Nejlepší je zeptat se přímo personálu abyste nechodila pravidelně den předtím než nové zboží dorazí

Kay_Adams
1612 příspěvků 25.04.13 15:34

@Tequila
Ono záleží na konkrétnej značke.
Niekde je tovar 2× týždenne, niekde 1×. Niekde má personál možnosť ovyplvniť obsah zásielky, niekde to posielajú centrálne, ako sa im zľúbi.

Promod vo väčších centrách cca 2× za týždeň (utorok a piatok), obsah random, riadený z centrály.

Letefa
716 příspěvků 25.04.13 15:38

Mně by spíš zajímalo, jak často se to zboží točí. Tím myslím, jakou mám šanci narazit na něco nového. Víte někdo?

GalianosjednimL  25.04.13 18:03

Myslím, že je to individuální a taky záleží na typu obchodu. Jinak to má frančíza, jinak multibrandy apod. Kromě toho, jak často dostáváte zboží to ovlivňují i předobjednávky, zámořské dodávky a mezisklady. Konkrétně u nás dostáváme zboží 2 x týdně, ale pokud prostě nedorazí do Německa kontejner, tak to není.

@Letefa Tak většinou 2 x ročně kolekce jaro-léto a podzim - zima. Dál už je to spíše nárazovka, když je to něco revolučního. Ale mluvím za obchody, co znám, může to být i jinak. U HC módy platí jiná pravidla.

Triiss
22 příspěvků 26.04.13 08:06

Zaleží na obchodu, ale třeba Orsay jednou za 14 dní chodí nová kolekce (uplne vše a v pondělí až středu) a během týdne, nejčastěji ve čtvrtek a pátek basic věci.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit