Jak dodekorovat poprsí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paraplina
22 příspěvků 17.05.13 21:21
Jak dodekorovat poprsí?

Ahoj holky už jsem psala na tema vyše popsané a byla mi dana spousta rad za něž jsem moc vděčná, ale nikdo tu nezmínil zda ví, že by existovali nějaké podpurné vyrobky typu např. z latky k dodekorování prsou které jsou už umístěné v podprsence.Muj problém je, že jsem v dusledku přibraní na vaze změnila velikost i tvar prsou i v dobré podprsence mi jdou do strany a ja bych je potřebovala dostat blíze k sobě a dobře je nadefinovat. Má tu některa z vas zkušenosti, nebo nevěděla by, nebo někdy neslyšela co by mohlo napomoci k vyřešení problému vyše zminovanemu. Děkuju vam za jakoukoli radu:))Paraplina

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

bestia
2296 příspěvků 17.05.13 21:23

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:17

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 17.05.13 21:27

@Paraplina Co tak vystuzena podprsenka s miernym push-up efektom? Obyc latkova nevystuzena to asi nezvladne :-) (ale teda moc nerozumiem, co znamena „dodekorovat poprsie“, tak ma berte s rezervou, ak som to pochopila nespravne :-D )

Edit: Precitala som si aj predosle prispevky, a nie som si ista tym, ci mate naozaj spravnu velkost. Chcelo by to niekde zistit - cenovo dostupne su napr. podprsenky v Marks&Spencer, a predavacky by mali byt schopne poradit, aj co sa velkosti tyka. A treba samozrejme vyskusat viac strihov, nie vsetky sadnu kazdemu.

HertaDeOran
866 příspěvků 17.05.13 21:31

@bestia
To snad není možný!

Já bych se ráda dekorovala brožemi, mám pěkné starožitné, ale nějak nevím, jak je nosit, kam připnout, no nic…

Dahllie
2222 příspěvků 17.05.13 21:33

Kdy jedete do toho Liberce? Že bych se na vás podívala, protože to musí být asi sakra problém, když zakládáte už druhou diskuzi.
Správný výběr prádla, dobrá velikost a správný střih si poradí skoro se vším.

Chany
872 příspěvků 17.05.13 21:40
Napadá mě

Podprsenka se stahovací šňůrkou uprostřed, někde jsem ji viděla v prodejní nabídce. Je to „pušapka“ a stažením bylo vidět posunutí prsou k sobě. Ovšem jak je to s velikostmi to nevím, spíš to budou ty malé, protože košíčky byly volně ( nebyly všité do obvodu)

gudrun  17.05.13 21:57

@HertaDeOran :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.05.13 22:01

@bestia
kdybych stála u parapetu, vypadnu šokem z okna :D to je vážně prostě konec.

PythonRegius
286 příspěvků 17.05.13 22:22

Přes diskuzi těžko radit, kdo ví, jestli máte skutečně tak neobvyklé poprsí, nebo jen špatnou podprdu. Vážně zajděte do Správné podprsenky nebo Caresse a nechte si poradit od odbornic. Já mám raději Caresse, paní je tam úžasná, milá a zákaznicím se důkladně věnuje. Ale řekla bych, že ať už půjdete tam nebo tam, dobře vám poradí.

Betty J.
2031 příspěvků 18.05.13 07:24

@Paraplina? jestli, jak píšete v druhé Vámi založené diskusi, Vám cosi vylézá na boku z podprsenky (sval to tedy není, leda byste byla zakuklený kulturista), má podprsenka malé košíčky. Prsa nedekorujte, nachystejte si větší než malý obnos a obejděte slušné obchody s prádlem a zkoušejte a zkoušejte, dokud nepadnete na tu pravou.

Paraplina
22 příspěvků 18.05.13 08:38
Jak Dodekorovat poprsí?

Milé Dami všem vam chci moc poděkovat, vladne tu neskutečna solidarita, citím se jako v Nebi a to jsem přece v pekle:))Danhile napíšu ti až pojedu do Liberce a asi vyzkouším tu Palmovku, nemám to na dosah bydlím totiž v Horach:)):((.Víte moje představa dodekorovaní prsou vypada asi takto:koupím si dobže padnoucí podprsenku, jenže problém nechci na leto kostice, ale mám velky prsa jako při konfekční vel.52 no a časem se trochu vytahá a poleze mi na stranach z toho ten tukovy sval:@ tak bych vzala něco jako kus elasticky dobře tvarovatelné látky, kolem prsou obtočila, stahla na tech stranach a sešila, ale nemám stroj šicí a tak bych si něco takoveho potřebovala koupit. Rozumíte mi??Také mám jisté problémy s tím někam vyjet, jen tak a proto pokud možno tyhle věci řeším přes internet. Děkuju všem za rady. Přeju všem krasné Jarní dny a koukam, že kvetou šeříky:))Paraplina

uživatel  18.05.13 09:01

@Paraplina
A co něco v tomto stylu? http://www.pro-salony.cz/…a-podprsenka
Viděla jsem kdysi něco podobnéhu u marks and spencer…

Dahllie
2222 příspěvků 18.05.13 09:30

@Paraplina Kočko, já mám velikost 36J, míry 127 přes, 89 pod. Na každá prsa existuje dobré prádlo, jen je třeba opustit běžné řetězce a vietnamské obchůdky.
Najeďte si na stránky Správné podprsenky a pořádně si pročtěte co tam je, o velikosti, o tom jak se správně změřit, o typech prádla. Určitě vám to pomůže v rozjezdu a bude to ten správný odrazový můstek při hledání té nejlepší podprsenky ;-)

lindiste
347 příspěvků 18.05.13 09:38

Proč ne na léto kostice? Jinak opakuji, že základem je kvalitní podprsenka ve správné velikosti a pak už žádné elastické kdovíco nebude potřeba. Regulaci prsou rozebíhajících se do stran zvládne určitý střih, popsáno třeba zde: http://www.spravnapodprsenka.cz/…u-sed%C4%9Bt

MP Janka
373 příspěvků 18.05.13 10:24

Zkuste si udělat výlet do Prahy, z vlastní zkušenost mohu říct, že pro větší velikost ej správná podpsenka k nezaplacení.
Jestli máte prsa veliká, tak já bych možná ještě doporučila obchod Braexpert v Praze ve Vodičkově. Já mám 32H-HH (80 pod a 103 přes) a b Braexpertu mají větší výběr než ve Správné podprsence, BE dostanu na vyzkoušení min. 3 nevyztužené podprsenky své velikosti, v SP měli je jednu, zbytek vyztužené, které ale končily košíčkem H a tam sem se nevešla. V Ceresse jsem ještě nebyla, tyhle podrpsenky celkem lezou do peněz, ale radši 3-4 kvalitní padnoucí za 1000 než 10 nepadnoucích z tržnice za 200.

Dahllie
2222 příspěvků 18.05.13 10:27

@MP Janka BE je bohužel nejdražší (teda vlastně ne, Dollly je ještě horší). SP i Caresse jsou konkurence z posledního roku a ceny mají nižší.

valery
1579 příspěvků 18.05.13 10:51
@Paraplina píše:
Milé Dami všem vam chci moc poděkovat, vladne tu neskutečna solidarita, citím se jako v Nebi a to jsem přece v pekle:))Danhile napíšu ti až pojedu do Liberce a asi vyzkouším tu Palmovku, nemám to na dosah bydlím totiž v Horach:)):((.Víte moje představa dodekorovaní prsou vypada asi takto:koupím si dobže padnoucí podprsenku, jenže problém nechci na leto kostice, ale mám velky prsa jako při konfekční vel.52 no a časem se trochu vytahá a poleze mi na stranach z toho ten tukovy sval:@ tak bych vzala něco jako kus elastick dobře tvarovatelné látky, kolem prsou obtočila, stahla na tech stranach a sešila, ale nemám stroj šicí a tak bych si něco takoveho potřebovala koupit. Rozumíte mi??Také mám jisté problémi s tím někam vyjet, jen tak a proto pokud možno tyhle věci řeším přes internet. Děkuju všem za rady. Přeju všem krasné Jarní dny a koukam, že kvetou šeříky:))Paraplina

koukám, že zas další cizinka?

Paraplina
22 příspěvků 18.05.13 11:03
Dodekorovaní poprsí

Do caresse jsem už psala, tak jen počkam až s ozvou a spravné pradlo ještě prostuduju, byla jsem se tam jen kouknout. Ještě prostuduju odkazi. Já mám takovou blou zkušenost, koupila jsem si supr padnoucí podprsenku v Něžném pradle v Turnově za 900kč, Italská vyroba, no a po měsíci něžného praní v ruce mi praskli kostice. Šla jsem reklamovat a ty dementi zezhora mě reklamaci neuznali, takže chudinka prodavačka dobra to duše mi jí doma ručně opravila a dala mi tam nové kostice. Dobrý co? Jinak životnost podprsenky měla byt 10 let a do roka z ní byl hadr. Nevím o jaky přesně typ podprsenky šlo, ale zapínala se, tedy zapíná se na hačky ve předu mezi prsy. Nosím jen na doma, nebo na zahradu někdy. Co vy na to? Do jakych značek podprsenek by teda mělo cenu investovat takovy prachy? Poradte. Děkuju Paraplína

Paraplina
22 příspěvků 18.05.13 11:07
Dodekorovaní poprsí

A nejsem cizinka, jsem trochu dizlektik, tak mi občas dělá problém gramatika. Tě pero Valery

Dahllie
2222 příspěvků 18.05.13 11:11

@Paraplina Já takhle kdysi naletěla na českou značku Timo. Ta podprda se mi vytahala a rozpadla do měsíce.
Výborné podprsenky dělá polská značka Ewa Michalak. Dobré zkušenosti mám i s Freyou a Curvy Kate.

MP Janka
373 příspěvků 18.05.13 11:44
@Dahllie píše:
@MP Janka BE je bohužel nejdražší (teda vlastně ne, Dollly je ještě horší). SP i Caresse jsou konkurence z posledního roku a ceny mají nižší.

Ale jo, Curvy Kate ze SP mám za 900 nebo kolik a 3 Frey z BE po asi 1100, ale ty 200 jsou vykoupené tím, že mám na výběr z jedné podprsenky oproti tomu, že paní v BE mi do kabinky přináší jedem model v mé velikosti za druhým. (Možná, že jsem v SP byla ve špatnou dobu a zrovna měli prázdný sklad). A taky paní z BE přijde sympatičtější, i když znám svoji velikost, tak opravdu pečlivě prozkoumá jestli podprsenka sedí. Až budu potřebovat další podprsenku, tak zkusím Caresse.

valery
1579 příspěvků 18.05.13 11:59
@Paraplina píše:
A nejsem cizinka, jsem trochu dizlektik, tak mi občas dělá problém gramatika. Tě pero Valery

tak to sorry, mám syna se stejným problémem- co diktát, to za 5!

Paraplina
22 příspěvků 18.05.13 16:00
Dodekorovaní prsou

Ta Curvy Cate by mě zajímala…no uvidíme na tu palmovku se snad dostanu. Michellak tu neznam, Fray taky ne.Jaky mate nazory na české podprsenky, tm. české značky. Říkávalo se, že české jsou nejlepší??Že by cizinky měli natolik odlišné prsa nežli my „Evropanky“:))?

baltik
1704 příspěvků 18.05.13 16:45

Podle meho ani super draha podprsenka nemuze vydrzet 10 let, to je nesmysl
Bohuzel na velka prsa jsou potreba dobre usite podprsenky a ty stoji hodne, vetsinou kolem 1000 a vydrzi vam rok, dva (duvodem je i to, ze jich nemate deset a nosite a perete ty nejlepsi porad dokola)
Neco se da usetrit nakupem v akci na brastop, objednat vice a byt pripravena pulku zase vratit

Dahllie
2222 příspěvků 18.05.13 18:06

@Paraplina Jestli máte opravdu velká prsa, tak se do českých nenarvete (můj případ). Dělají dost omezené velikosti. Trochu to teď rošířila Triola, ta má prádlo slušné, ale velikostně to taky žádná hitparáda není, i když se snaží.
Podprsenka, zvlášťě u velkých prsou, má životnost kratší. Ten materiál povoluje, ať vahou prsou, nebo i praním. Mně osobně vydrží když hodně tak rok.
Až budete znát svou správnou velikost a typ který vám sedí můžete začít objednávat třeba ze zahraničních eshopů, už zmiňovaný Brastop je výborný. Jde o britský prádlový outlet kde se staré kolekce dostanou i pod míň jak polovinu původní ceny.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit