Jak dostat elastickou nit do jehly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seznam.mih  04.11.11 17:48
Zní to jako banální problém, nicméně právě jsem se s tím setkala a nevím si rady :/ nit je příliš silná na jehlu. Koupila jsem si i strečové jehly, ale když kouknu na hroty, takprostě nevidím rozdíl mezi normální jehlou a strečovou . špička mi přijde stejně špičatá. Tak já nevím, co s tím mám dělat :/ kdybych tu měla takový to navlíkátko, bych to zkusila s ním, ale nemám, tak nevím …
Detect language » Czech

Reakce:

MP Jezinka
101 příspěvků 04.11.11 20:06

Seznam.mih, rozdíl v těch jehlách je, ty na streč mají o malinko tupější špičku, ale okem to, myslím, skutečně nepoznáš.
S tím navlékáním budeš asi muset počkat do zítra a zítra někam skočit pro navlékáček :)
Ale naštve to, viď? :)
P.S.: Paní Kalců plánuje v lednu seminář o galanterii, tam jich budeš moct nakoupit spoustu :))

Oldyn
5037 příspěvků 04.11.11 20:23

Tak si udělej navlíkátko z obyč. nitě. Ve dvojci prostrč ouškem a do vzniklého oka zastrč nit, kterou tam chceš mít.

MP Jezinka
101 příspěvků 04.11.11 20:49

Oldyn, to není špatný tip! :) Že mně to nenapadlo …

seznam.mih  04.11.11 21:39
to vážně není špatnej tip! :) zkusím to zejtra. Teďka už je docela pozdě na šití .. jestli to nepůjde, skočím pro navlíkátko :D jsem si nemyslela, že je ta nit tak tlustá, jinak bych si ji tam koupila ..
Detect language » Czech

oskarina
266 příspěvků 04.11.11 23:33

to Seznam.mih -hele, poraď se s někým, ty tvé výčty jazyků celého světa…jednou je to legrace, ale vždyť to zabere půl stránky diskuse. Já za sebe bych nediskutovala, dokud to nějak nezruším…

seznam.mih  05.11.11 07:46
To se ti řekne, ale už jsem na to koukala a nechápu, co to má bejt .. když příspěvek chci upravit, tak dole najdu takovou tabulku, kde mi to vyplyvne ty jazyky, tak to smažu a stejně se to tam objeví zase … ještě něco zkusím a jestli to nepůjde, tak hold zkusím zbankat mladýho, ať se na to koukne, protože díky tomuhle přispívám o půlku míň, než bych chtěla …

seznam.mih  05.11.11 07:48

Jo tak to vážně bylo jedním doplňkem, co jsem měla nainstalovaný … tímto se chci omluvit všem, kterým moje příspěvky obtěžovaly :/

seznam.mih  05.11.11 08:28

Tak koukám, že šití s elastickou nití je horší, než jsem si myslela … zkusila jsem to na jednom kousku pružnýho materiálu a děsný - stehy to vynechávalo. Na netu jsem nic o tom nenašla :/ poradíte, co dělám blbě?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit