Jak jste na tom s džínami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadya
85 příspěvků 02.09.12 19:05
Jak jste na tom s džínami???

Dobrý večer, milé pekelnice,
v sobotní MF jsem četla Adin sloupek o tom, jak všichni nosíme džíny jako uniformu a ještě si připadáme in-.Zamáčkla jsem slzu, protože džíny jsou mé oblíbené…podotýkám, že jsem vysoká 170 cm, štíhlá, nosím slimky a nejraději s podpatky a cítím se v nich dobře…
Jsem fakt tak beznadějně out? Jak jste na tom vy??;-))

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Robena
1257 příspěvků 02.09.12 19:08

Jen je klidne noste, ale ne kdykoli - kamkoli. Ja je prestala nosit, jelikoz mi prestaly sluset.

seznam.mih  02.09.12 19:10

Nejsou džíny jako džíny. Ada nezahaňuje dobře padnoucí jednolité džíny do stylu, kam se to hodí. Ty kritizované jsou hlavně ty vyšísované a různé patentky a kapsičky, co se nachází na džínách. Já osobně nemám žádné džíny. Mám akorát z původních džín předělané na kraťásky, které nosím, když chci provokovat tlustofobiky. Hlavně nemám žádné džíny, protože se mi žádné nelíbí, nebo mi vůbec nesedí. A když džíny, tak černé jedině, nebo ještě hnědé. Jiné barvy nechci.

LadyPapajka  02.09.12 19:10

Nosím jedny, kterí jsem si sama ušila. Většinou je nosím do práce, což u mě znamená, že je v hned v práci svléknu a musím se převléct. Jsou volného střihu, sedí akorát přes zadek, nosim k tomu oxfordky nebo podpatky. Ale nenosím je moc často, ani ne týdně.

llolla
2102 příspěvků 02.09.12 19:11

Ad Nadya: Pri cteni vseho prispevku me napadlo cosi o vytrhavani veci z kontextu a nesmyslne pausalizaci. Ada ve svych clancich „protestuje“ proti dzinam vzdy a vsude, bez ohledu na pocasi, miru zavaznosti dane spolecenske akce, neschopnost vybrat si spravnou velikost, vysisovane a odrene prisernosti na dzinach a pokladani dzinu za sportovne elegantni kalhoty. Tyka se vas neco z toho?

Jetthro
1129 příspěvků 02.09.12 19:12

Dziny nosim - podotykam ze tmave slimky, bez nejakych cool barevnych prechodu, sisovani, trpytivych ozdob a podobnych vychytavek a samozrejme bez vorvane - a fakt nevidim duvod proc bych takove dziny nosit nemohla..pokud se to nekomu proste nelibi tak to beru, je spousta jinych kalhot se kterych si clovek muze vybrat. Ale kdyz nekdo nenosi jakykoliv dziny jenom proto, ze nekdo rekl ze dziny = fuj, tak je ten clovek pekna ovce :) Vsak i Ada tu sama nekolikrat psala ze nezatracuje jednim smahem vsechny dziny, ale jenom to co vidame v pekelnych clancich. Takze jestli se vam libi a vypadaji slusne, tak je klidne noste ne? :) Celkove, kdyz nekdo prestane nosit nejakou oblibenou vec jenom proto, ze tenhle modni casak napsal ze zrovna tuhle sezonu je to out tak mi to prijde jako stejna blbost, jako kdyby lidi zacali hromadne skakat z okna protoze nekde jinde psali ze to ted frci..

Nadya
85 příspěvků 02.09.12 19:20
@llolla píše:
Ad Nadya: Pri cteni vseho prispevku me napadlo cosi o vytrhavani veci z kontextu a nesmyslne pausalizaci. Ada ve svych clancich „protestuje“ proti dzinam vzdy a vsude, bez ohledu na pocasi, miru zavaznosti dane spolecenske akce, neschopnost vybrat si spravnou velikost, vysisovane a odrene prisernosti na dzinach a pokladani dzinu za sportovne elegantni kalhoty. Tyka se vas neco z toho?
…tedy fakt se omlouvám, nic z výše uvedeného se mne netýká a udělala jsem chybu, že jsem to blíže nespecifikovala…jen jsem, holky, chtěla vědět, jak jste na tom…:-))

Olinka
2582 příspěvků 02.09.12 19:29

Levi's 501 4ever! A minule jsem řezala dřevo ve starých bráchových, semtam jetých, semtam s dírou (již z obchodu), do nich zastrčené pánské triko a cítila jsem se tak skvěle, že bych v této kombinaci chodila pořád - a byla k nerozslišení od chlapa. Vážně, já tuto stylizaci hrozně ráda aspoň na té chalupě, kde je všem jedno, co mám na sobě.
Jinak bohužel musím přiznat, že ty klasické levisky jsou nejlepší na kombinování, můžete si k nim vzít takřka cokoli (teď myslím adekvátní k příležitosti - ne jak v jiné diskuzi bylo zmíněno džíny+černá košile=ideální oblečení na pohřeb). S jakýmikoli jinými kalhotami už je to problém.

mujercita  02.09.12 19:44

Jedny mám, myslím, že jsou někde ve skříni. Už jsem je hodně dlouho nevytáhla. Já nenosím kalhoty

-Anna-
186 příspěvků 02.09.12 19:47

Džíny nosívám i na stará kolena, nejčastěji černé (ale mám i modré a bílé na léto), s úzkými rovnými nohavicemi ale ne přehnaně úzkými, velikost 36 při výšce 169 cm a budu je nosit i nadále.

anniette
159 příspěvků 02.09.12 19:49

Džíny nosím, mám ráda rovné černé, které se dají nosit i jako univerzální, když k nim mám delší vršek a nejsou vidět kapsy. Pak červené, žluté, modré mám jedny, barevně jednolité, neotrhané (děrované už nosím jen s pejskem do lesa, případně na rockový koncert nebo fesťák. :) ). Střídám je s klasickými širšími pukovými kalhotami.

llolla
2102 příspěvků 02.09.12 19:51

@Nadya
Pak je to v poradku a klidne je noste, ne?=] ja ted zadne nemam, ale rada bych si jedny poridila, bohuzel nemuzu najit zadne, ktere by se mi libily a jeste mi padly…

Ceresa
465 příspěvků 02.09.12 19:53

Musim nakoupit…dokud je teplo, tak je nenosim. Ovsem s nadchazejici zimou budu zas trpet s jejich shanenim. divne odstiny, strihy, malokdy maji delku na mou „vysku“ 160. Takze pro me uniforma nejsou, ale nejake ty dziny potreba jsou.

Denyna
4101 příspěvků 02.09.12 19:57

@Olinka klasické 501 bych strašně ráda sehnala. Ty moje jsem musela odložit po 12 letech nošení. Ale u nás je nemají. Doufala jsem, že mi sednou jejich vychvalované „curve,“ ale nepadly mi.
Tak v současnosti žádné džíny nemám. Jen jedny tmavě šedé elastické, co přes ně nosím tuniky.

D.C.M.
82 příspěvků 02.09.12 20:08

Mám jedny béžové džíny (no vypadá to řízlé i jiným druhem kalhot) a dvoje tmavě modré. Bez serepetiček, bez děr. Modré už nejsou úplně stejnobarevné, ale to je opotřebením. Modré už mám pár let a pár dalších v nich hodlám setrvat. Na jedněch se mi začal dělat vorvaň, tak půjdou na zkrácení.
Dvoje mají rovné nohavice a jedny jsou lehce do zvonu. Ve slimkách vypadám prdelatější a proporčně nevyrovnanější.
Jsou akce, kam džíny nosím. Hlavně venkovní záležitosti, kde si v nich můžu sednout do trávy a nekulturně se rozložit.

Blair
359 příspěvků 02.09.12 20:12

Jak už bylo zmíněno výše, Ada džíny nezatracuje. Sem tam je nosím taky. Občas na konci podzimu nebo začátkem jara. Většinou mám tak jedny nebo dvoje, klasického střihu a tmavé. Ale mám pocit, že v normálních obchodech si nejsem schopná vybrat. Nikde mi nesedly… Džíny, které jsem koupila snad před 6 lety (u vietnamců) už mi dosluhovaly, tak jsem prošla snad všechny možné obchody (značkové i konfekci) a nikde nic co by se mi líbilo. Až náhodou v Kiku(neuvěři­telné), když jsem tam šla pro šortky na doma, jen za 249,– ale přesně to co jsem sháněla - rovné nohavice, klasická výška pasu, tmavě modrá barva, žádné šisování, dokonce ani neodstávají v pase, jen si říkám, jak dlouho asi vydrží, ale vzhledem k tomu, že si je vezmu opravdu jen párkrát za rok tak doufám, že při nejmenším alespoň zase dalších šest let. :)

kacenka.smile
427 příspěvků 02.09.12 20:19

Mám několikery džíny. Jedny červené a jedny zelené, ty nosím hlavně na podzim a v zimě. Pak jedny modré, nešísované, prostě střízlivé. Ty nosím s s keckami, když mám nějakou volnější akci. Poslední jsou světle modré, s pyramidkami a jsou efektně roztrhané :D Ty nosím např. na chatě, mimo civilizaci, pokud není počasí na kraťasy nebo plavky. Jinak do města nosím džíny spíš výjimečně, nejvíc teď nosím sukně. Ty džíny jsou všechny upnuté a bokové, ale zase si říkám, proč bych nemohla nosit bokovky, když mojí postavě sluší více než kalhoty do pasu a sedí mi, madla lásky nemám :)

Podle mě je to kouzlo v tom nenosit je vždy a všude, mít padnoucí.

razorblade  02.09.12 20:26

Dziny mam asi patnactery, vetsinou tmave, ale i nekolikery svetle a barevne. nemaji zadne extremni sisovani, trpytive kaminky, barevne vysivky a dalsi zbytecne picicurinky. nosim je hrozne rada, protoze se v nich citim dobre. o tech, kteri tady neustale kazou, ze tlusti lide nemaji nosit dziny protoze blablabla si myslim sve… a na podzim si dokonce chci koupit jedny leopardi - at modni peklo treba zamrzne:)… ehm.. hawk:D

llolla
2102 příspěvků 02.09.12 20:28

@razorblade
Tak doufam, ze pak dodate fotku v tech leopardich. (myslim to vazne, neni to ironie)

viera666
957 příspěvků 02.09.12 20:29

A ja mam jeans rada, skvele mi sedia, mam asi 20 kusov roznych farieb a strihov. Slimky, lodicky a rozne saka je moja oblubena kombinacia. A nehanbim sa za to. V skvele padnucich nohaviciach sa citim ovela zenskejsie ako v sukni. Inak sukne nenosim vobec, neznasam ich. Len saty, alebo nohavice. Nic medzi.

gulietta  02.09.12 20:31

@razorblade ja mám tak sloniu pamäť. :-D Dierám sa nehovorí pičičurinky? :-D

razorblade  02.09.12 20:32

@llolla to vite, ze jo… uz jsem nekde psala, ze mam nejak malo cervenejch raminek:D

razorblade  02.09.12 20:33

@gulietta ja picicurinkami nazyvam takovy ty veci, ktere se trpyti. tohle slovo nejspis neni ve slovniku, takze si ho kazdy muze prekladat dle sveho:)

opona
147 příspěvků 02.09.12 20:46

Na mensi postavu doporucuju dziny Next. U velikosti urcenych kratkym nozkam byva R. Jako bonus jsou odolne, mam troje a zatim se mi je nepovedlo rozdrbat mezi stehnama.;-)

evakot
19 příspěvků 02.09.12 20:47

Snad pul roku jsem je nenosila vubec, slimky moji postave fakt skodi (presypaci hodiny). ale ted jsem sehnala nesisovane tmave modre zvonace skoro do pasu a to jsem neodolala. proste dokonale retro:)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit