Jak na konferenci se sádrou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Julinha
7 příspěvků 11.04.12 14:03

Milé pekelnice, prosím o radu.
Nešikovně jsem si na tréninku zlomila ruku mám sádru od zápěstí pod rameno. Obleču max trička s krátkým, nátělníky. Co na sebe, aniž bych tahala bráchovy věci??
Na konferenci bych měla být elegantní. Místo toho si připadám jako slon.
Mám v zásobě pouzdrovou černou sukni, zelenou saténovou košili s krátkým rukávem a co k tomu, abych nezmrzla?Sáčko přes sádru nenavleču…
A kde to (ideálně v Brně)sehnat, všude, kde jsem se ptala už mají letní a nic teplého…

Reakce:

DanielaS
4599 příspěvků 11.04.12 14:15

Ja myslim, ze sako navlecene na jednu ruku a prehozene pres druhe rameno nikoho nepohorsi. Pripadne rozepinaci svetrik.

GreatSusan  11.04.12 14:47

vzala bych hladky, rozepinaci svetrik. Spis uzkeho strihu, asi nejspis v cerne barve. A pod to hladky vrsek bez rukavu. Mozna maly hedvabny satek kolem krku, aby to dostalo trochu „sik“. Sako jen prehozene pres rameno zni sice hezky, ale mam podezreni, ze bude padat. Moc bych se tim netrapila, co muzete, vemte elegantni, co nejde, nahradte necim strizlivym, do ceho se dokazete obleknout. Kdyz mate viditelne ruku v sadre, tak Vam tezko nekdo predhodi, ze nemate sako a kosili. Btw. muj byvaly pritel musel po autonehode nosit takovy ten obrovsky limec kolem krku, takze nosil misto kosile a kravaty tenke svetry s V vystrihem, dokonce i na jednani predstavenstva. A nikdo nerekl ani popel, naopak si pochvaloval, ze se na nej najednou usmivaji vsechny kolegyne… Berte to pozitivne - treba se diky te sadre seznamite se spoustou interesantnich mladych muzu, kteri v sobe najednou odkryjou zachrance zen v nesnazich a gentlemana :-)

MP Aranel
14 příspěvků 11.04.12 18:44

Možná by šla i pašmína?

marca
437 příspěvků 12.04.12 05:49

Vzala bych si pašmínu.

hanabanana76
160 příspěvků 12.04.12 08:18
Pasmina je vyborna, ale obcas dokaze klouzat…co treba takove pasmino/ponco?

Ja mam tu sedou a chtela bych vsechny :-), nosim ji skoro ke vsemu a porad.

Je to vlastne kasmirovy pled slozeny napul, sesity po jedne strane s nechanych otvorem pro hlavu (na tech fotkach to nejde moc dobre videt, proto ten popis jako pro simples, prominte).

Zoe
316 příspěvků 12.04.12 12:34
To bylo to první, co mne napadlo - pončo. Ale kde ho honem narychlo koupit, nevím. Zkusila bych známé a příbuzné, třeba s větší konfekční velikostí a něco si od nich půjčit. Ten nápad se svetříkem také není marný.
Pak je také možné obrátit se na švadlenu, aby vám jednoduché pončo ušila. Na MP je v liště odkaz na složku Znáte dobrou švadlenu?, a tam určitě najdete i brněnské tipy.

V roce 1975 jsem šla na imatrikulaci do Obecního domu v Praze s nohou v sádře. Měla jsem princesové bleděmodré šaty a poté, co jsem se sádrou vypajdala po schodech na pódium, si mne pamatovala půlka školy. Tím chci říci, že se hendikep může stát prima záminkou k seznámení.

Evzenie1  16.04.12 21:13
ponco

Hladký jednobarevný nátělník a k tomu hezky naaranžované pončo nebo velký šátek je sázka na jistotu. Ponča podle mě ještě mají ve spoustě krámů, ale záleží na tom, kde v republice, v menších městech to bude horší. Nicméně já letošní zimu odchodila s kusem krásné pleteniny, kterou jsem si koupila v metráži - nebylo třeba ji ani zaobroubit, a je to trochu drsné, ale tenká deka s hezkým vzorem se dá taky ustřihnout a naaranžovat podle přání… :-) Když to nemá klouzat, tak by to mělo mít plastický vzor nebo vlas.

Jirina1
43 příspěvků 18.04.12 10:53

Pašmínu lze upevnit na rameni broží, aby neklouzala. Pokud se Vám zdá brož staromódní, tak upevnit nenápadně ze spodní strany umístěnou „sicherkou“.

majilkma
6 příspěvků 19.04.12 15:23

Mám trochu podobný problém. Mám na noze ortézu (takovou tu modro-černou) a potřebuji se obléknout trochu slavnostněji. Původně jsem chtěla jít v sukni, s modrým tílkem (stejná barva jako ortéza) a přes něj poodhalenou černou košily. Bohužel ale asi o berlích nebudu hopsat na jedné noze s podpatkem a k sukni jiné boty nemám. Tudíž se ptám: myslíte, že když si vezmu společenské kalhoty, nebude vadit že pod nimi bude schována botaska?

DanielaS
4599 příspěvků 19.04.12 15:29

Dlouhou sukni az na zem nemas?

Eila
166 příspěvků 19.04.12 15:30

když jsem měla sádru, nosila jsem černá trička s krátkým rukávem (takové ty kousky z orsay, co vypadají celkem dobře a měla před ramena přehozený rozepínací svetřík nebo pašmínu.

majilkma
6 příspěvků 19.04.12 17:39

DanielaS nemám… mám jen nad kotníky…

Evzenie1  19.04.12 21:59
@majilkma píše:
Mám trochu podobný problém. Mám na noze ortézu (takovou tu modro-černou) a potřebuji se obléknout trochu slavnostněji. Původně jsem chtěla jít v sukni, s modrým tílkem (stejná barva jako ortéza) a přes něj poodhalenou černou košily. Bohužel ale asi o berlích nebudu hopsat na jedné noze s podpatkem a k sukni jiné boty nemám. Tudíž se ptám: myslíte, že když si vezmu společenské kalhoty, nebude vadit že pod nimi bude schována botaska?

ummm, bude, je-li to klasická sportovní bota. To už by stálo za to si koupit levné baleríny. A klidně u Vietnamců nebo ve výprodeji, pokud je jinak neunosíš. Raněným se sice odpouští oděvní nedostatky, ale stačí tři stovky a může to vypadat líp.

majilkma
6 příspěvků 19.04.12 22:03

Bohužel, ale ani u Vietnamců nemají balerínky, které by mi nepadaly (problém s velikostí boty jsem tu už řešila ;)) No nějak to zkusím ještě vymyslet

zelitschko  20.04.12 00:16

@majilkma a co baleríny s páskem přes nárt? Jsou podle mě docela sehnatelné

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit