Jak na mokré skvny v podpaží?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka
3 příspěvky 15.09.12 19:51
Jak na mokré skvrny v podpaží?

Prosím podělte se o to, jak tento problém řešíte. Netrpím nadměrným pocením, antiperspirant samozřejmě používám, ale přesto nemám podpaždí naprosto suché. A na upnutém oblečení, které k podpaží příléhá, se mi pak samozřejmě tvoří mokré fleky (třeba malé, ale jsou tam a na něktěrých typech látek jsou sakra vidět).

Už nevím co s tím, víceméně se snažím nosit jen bílé nebo černé vršky, na kterých mokré fleky nejsou vidět. Napadají mě jen dvě řešení - 1) nalepit si tam intimku (zkoušela jsem párkrát, velmi příjemný pocit suchosti, ale nepoužitelné u vršků s krátkým rukávem (může být vidět) a bez rukávů, 2)nosit jen volné vršky, kde látka nepřijde do kontaktu s podpaždím (takové oblečení ale není můj styl).

Existuje snad nějaké tajné řešení, díky kterému je tolik bezchybných dam v upnutých topech a svetřících bez mokrých fleků??

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

gulietta  15.09.12 20:06

Som zvedavá kedy sa dopracujeme k otázke o výmene menštruačných vložiek. Prebrali sme už holenie, obezitu, pranie prádla, výmenu spodného prádla… čo bude nasledovať?

peknyden
97 příspěvků 15.09.12 20:16

@Lucka Driclor a podpaží bude stále suché.

hhhudec  15.09.12 20:17

@Lucka Používám Driclor. Je to ale chemie a musí se používat opatrně a podle návodu. Nesnese ji ale každý. Učinkuje, ale opravdu záleží na jedinci, jestli driclor jeho kůže snese. Dá se zakoupit v lékárnách, stojí myslím cca 250korun.
Jestě jsem slyšela o vichy, ale to prý nefunguje, tak jak má. Pak ještě nějaký krém(nevím název), ale jeho účinnost byla tak 25%.

hhhudec  15.09.12 20:19

@gulietta Myslím, že tohle téma patří i na módní peklo.

gulietta  15.09.12 20:23

@hhhudec nevravím že nepatrí, len ma zaujíma kde už človek má hranicu intimity a čo neriešiť verejne.

chupa_chups  15.09.12 20:32

Furt lepsi nez téma chlupaté ženy

Lucka
3 příspěvky 15.09.12 20:42

Myslím, že pocení není až tak nepřijatelně intimní téma (i když určitě ne extra chutné), reklamy na deodoranty jsou zcela běžné. A o podpaždních vložkách psala sama Ada v článku o vychytávkách http://www.modnipeklo.cz/…-pomocnicku/

Díky za doporučení na Driclor, slyšela jsem o něm, ale po pravdě z něj mám trochu strach (mám poměrně citlivou pokožku)…

mrcl
4 příspěvky 15.09.12 20:57

Dobrý den, zkuste Balea Deo Kristall Sensitive z drogerie DM. Koupila jsem si ho v létě a testovala i ve vedru a osvědčil se. Je bez parfemace a nezanechává skrvny. Aplikuje se na čisté podpaží po navlhčení. Cena mile překvapí - cca 60.-Kč.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.09.12 00:31

Vichy stres resist 72 hodinový antiperspirant, driclor, elektroantiper­spirant, botox…v tomto pořadí.

Mám bohaté zkušenosti, na dm krystaly rovnou rezignujte, pokud tím trpíte hodně.
mám vyzkoušeno naprosto všechno, co je dostupné na trhu, kromě botoxu, který jsem už nepotřebovala, protože mě zachránil elektroantiper­spirant.

před použitím dricloru je dobré si místo přepudrovat např. dětským zásypem, předejdete spálení pokožky.

chápu, že mnoha lidem může toto téma připadat nechutné - těm, kteří to sami nikdy neřešili. s oblékáním a módou souvisí velmi úzce, protože pokud tím trpíte, váš výběr oděvů je zúžen na černý pytel, burku a pláštěnku.

Alhambra
861 příspěvků 16.09.12 08:39

Ještě můžete vyzkoušet Excipial DeoForte - antiperspirantní krém z lékárny, je mnohem jemnější než Driclor.

Jetthro
1129 příspěvků 16.09.12 09:48

@Jiná Realita Muzu se zeptat co je to ten elektroantiper­spirant a pripadne kde se to sezene? Ja jsem teda asi tejden marne hledala i ten Vichy antiperspirant, nemeli nikde, ani v lekarnach, ani v drogerkach..:/

tv  16.09.12 10:48
@gulietta píše:
Som zvedavá kedy sa dopracujeme k otázke o výmene menštruačných vložiek. Prebrali sme už holenie, obezitu, pranie prádla, výmenu spodného prádla… čo bude nasledovať?

Tak to poněkud přeháníte, ne? Celý svůj život jsem nosila tmavé oblečení, protože jsem se opravdu hóóódně potila. Dvě minuty po obléknutí už tam byly mokré skvrny. V zimě, v létě, bylo to jedno. Množství potu se zvyšovalo se stresem-takže takové zkoušky, státnice byly lahůdka. Kdo to nezažil, tak to nepochopí. Pomohl mi Driclor. Ze začátku je to sice peklo, ale dá se to vydržet.

gulietta  16.09.12 10:54

@tv ale predpokladám že ste nikdy neviedla debatu na tému: pozrite aké mám mokré škvrny pod pazuchami. Práve preto mám oblečené čierne veci. A pozerám, že Vy na sebe máte ružovú halenku. Ako to robíte, že sa nepotíte? Užívate antiperspirant? Neužívate? Máte to od prírody?

wodanka
28 příspěvků 16.09.12 11:03

Taku debatu ako popisujes som naozaj nevidela…ale bola som ucastnikom diskusie, ked kolegyna prisla z mitingu a povedala, ze to bol riadny stres a ze sa popritom paradne spotila. Skvrny pod pazuchami boli dost zretelne. Zapojila sa hned dalsia kolegyna, ze aj ona mava v takych situaciach ten isty problem. Tak som im poradila, nech skusia Driclor, ze mne pomaha.

seznam.mih  16.09.12 11:41

@gulietta Nevím, proč se rozčilujete. Kdo nechce vypadat pekelně, tak se dobré probrat i tyhle věci, pokud s tím má někdo problém. Pokud je to pro vás příliš intimní, tak do podobných diskuzí nemusíte chodit.

Já teda s tímhle problém nemám, ale mívala jsem to, když jsem nosila syntetické oblečení, kde ten pot tolik nesaje. Předpokládám tedy, že nosíte věci z přírodních materiálů, jako je bavlna, len?

gulietta  16.09.12 11:48

@seznam.mih ale ja sa nerozčuľujem. Fakt ma len zaujíma kde je hranica intimity. Čo ešte do debaty patrí a čo si má človek vyriešiť v súkromí, alebo s lekárom. Ale moja zvedavosť nie je smerodatná, takže kľudne sa tu može ktokoľvek baviť o čomkoľvek a ja možem byť prekvapená ako žiačka autoškoly, keď zistí, že auto má rýchlostnú páku. :-D

seznam.mih  16.09.12 12:53

@gulietta No myslím, že hranici intimity má každej nastavenej jinde. Někdo je schopnej bavit se o ženských každoměsíčních problémech a pomalu rozebírat jeho složení a někdo už považuje za intimní probírat vztahy s partnerem.
V dnešní době, pokud já vím, ta hranice nastavená není…

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.09.12 13:58

@Jetthro
Vichy stres resist mají v každé lékárně, kde prodávají vichy, nebo vám ho objednají. v zimě i při extrémní hyperhidróze stačí často jen tohle. nově se dělá jako kuličkový deodorant, dřív vypadal jinak, jako tubička s kuličkou.

vichy dělá běžný antiperspirant, pak myslím na 48 hodin, a pak i na 78 hodin.

www.elektroantiperspirant.cz (tedy myslím, kdyžtak stačí zagooglit, najde to hned první odkaz) je tedy nechutně drahý :( ale pořád stojí jen polovinu toho, co jedna dávka botoxu na obě chodidla, takže je to vlastně ještě pořád snesitelné. aplikace je aspoň mně hodně nepříjemná, spíš bolí jak čert, ale jen díky němu třeba můžu nosit v létě dokonce i sandály, což jsem 25 let života nemohla.

Jetthro
1129 příspěvků 16.09.12 14:22

@Jiná Realita No ten strojecek je teda slusne mastnej :D Ale jak na to tak koukam, neslo by tohle vyrobit i doma? Opravte me jestli kecam blbosti, fyziku jsem po gymplu s radosti zapomnela, ale ta krabicka je proste slabej generator proudu, to snad jde koupit v nejakych elektro potrebach, k tomu nejaky ampermetr..pak na to pripojit par dratku, sehnat desky a podlozky z vhodneho materialu a je to, ne?

Alhambra
861 příspěvků 16.09.12 15:09

@Jetthro Vyděržaj, pioněr! :-D

Pavučinec plyšový  16.09.12 15:17

@gulietta To není moc intimní téma, odedávna se doporučuje pro konverzaci s partnerkou v tanečních: „Slečno, já se potím jak dveře od chlíva, potíte se také tak?“ ;)

gulietta  16.09.12 15:23

@Pavučinec plyšový na a teraz poučená touto témou mu odvetím. Nie ja sa nepotím, nechala som sa kopnúť elektrikou pod pazuchy. Malo to mať povodne 120 W, ale vďaka mojej vynaliezavosti a radám na nete som si nechala šľahnúť 220W a mám od potenia pokoj. A verím, že až partner uvidí aká som ja nielen zbehlá v konverzácii, ale aj šikovná, tak ma namiesto o ďalší tanec požiada o ruku. :-D

Pavučinec plyšový  16.09.12 15:28

@gulietta Úplně jsem se při té představě orosila :)

coralline
822 příspěvků 16.09.12 18:06

Možná jsem lesana a možná mě uvaříte v kotli zaživa, ale mokré skvrny v podpaží při 30°C ve stínu nebo při stresu apod. považuju za NORMÁLNÍ. Je to přirozená reakce organismu a potí se všichni. To by si měli uvědomit jedinci, kteří se tím zbytečně stresují. (Zdůrazňuju, že se tu neřeší nadměrné pocení - viz úvodní dotaz.)
Druhá věc samozřejmě je, že člověk používá deodorant, myje se a mění oblečení, aby nesmrděl.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit