Jak na oblékání silnějších lidí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Knok
1 příspěvek 02.08.12 19:24
Jak na oblékání silnějších lidí

Dobrý den mám kamaráda a rád bych mu pomohl najít nějaký lepší styl oblékání, aby byl atraktivnější pro opačné pohlaví i pro společnost celkově. Většinou nosí džíny a triko, přes které má plandavou košili a má celkem nadváhu něco kolem 90 kilo a výška zhruba 170-180 cm - kdo by mi mohl poradit, prosím pište :D

Reakce:

Rosalyn
925 příspěvků 02.08.12 19:39

To by mě taky zajímalo, co zdejší „módní guru“ poradí. Nejspíš to, aby zhubnul. :-)

@Knok Co přesně má být ten lepší styl oblékání? Džíny může nosit a k tomu klidně trička nebo košili. Ale musí to padnout, být kvalitní a ve slušivých barvách. Nebo může místo džín nosit plátěné kalhoty.

mikita.miki
1931 příspěvků 02.08.12 20:05

Klidně džíny, ale příčetné, žádné šisování a rozhodně sedící! já být Vámi, zkuste s ím zajít do obchodu, umístěte ho do kabinky a navláčejte mu tam vícero střihů a velikostí. silnějším mužským postavám dle mého pěkně sedí regular střih, ale jde i o to, jestli je pouze silný ale všude, nebo má nějakou kritičtější zónu jako mívají ženy. pak určitě jednoduché plátěné kalhoty a klidně i světlou barvu, pískovou, běžovou. základ je pak hezké a jednoduché triko a košile. silnější muží často nosí různou kostku a pokud se v ní cítí, ok, ale žádný dřeovrubecký styl. triko spíše polotriko, ne ke krku, žádné vzory alá kenvelo a spol. ale nebála bych se pruhů, tenčí proužek například střídaný silnějším barevným pruhem. pokud není zvyklý nosit saka, není dobré ho do nich,,cpát,, protože to rpostě není blízké jeho naturelu, nezbývá než doufat, že k tmu dospěje. zabavit tenisky alá adidaska a pořídit jednoduchou a noze přívětivou verzi a jedny opravdu klasičtější kožené, ale opět to nemusí být mokasíny, nebo oblekové boty. a pánům s nadváhou sluší tenčí svetry s výstřihem do V, například s košilí či polotrikem a pak hezkou budnu či parku, jednoduchou a kombinovatelnou a hezký kabát do půlky stehen
když o tom tak přemýšlím, vlastně se to neliší od oblékání jakéhokoliv chlapa, pokud se mi má jeho oblékání líbit a působit na mě příjemně. a určitě ho opravdu nenuťte do toho, co mu není příjemné. on se k tomu s jemným působením propracuje sám. a omlouvám se za dlouhý příspěvek :-)

Rosalyn
925 příspěvků 02.08.12 20:09

Jen ať ten svetřík do véčka není růžový. To si vždycky vzpomenu na politickou celebritu Paroubka. :-)

mikita.miki
1931 příspěvků 02.08.12 20:15

Rosalyn, ach! to jsem zapoměla napsat. tady na MP padla jedna dobrá inofrmace, že silnější lidé by se měli vyhnout růžové a tělové barvě, protote pak vypadají jako hora masa. ale zas bych ho nenutila za každou cenu do černé.

Dahllie
2222 příspěvků 02.08.12 22:44

Chlapi by se měli růžové vyhnout skoro všichni. Aspoň z mého osobního pohledu. Protože se mi chlap v růžové absolutně hnusí. Ještě když je to totální metrosexuál v polo triku se zvednutým límcem
naopak mám ráda takový ten ležérní, ale upravený styl

Bugatti
4052 příspěvků 02.08.12 22:57

Z toho popisu bych řekla, že je to jen kus chlapa, prostě není to „kancelářský typ“. Pokud nemá nějakou kritickou zónu (pupek), může nosit úplně všechno. Ad růžová barva a muži: na tmavovlasém muži 80+ kilo s lehkým strništěm vypadá růžová barva báječně. Muži jemnějšího typu by se jí ale měli spíš vyhnout.

mikita.miki
1931 příspěvků 02.08.12 23:00

Bugatti, ano, pořádný chlap a tak trochu drsoň je jeden z mála chlapů, kteří dokážou růžovou unosit a udělat z ní barvu klidně pro dřevorubce :-)

jumbee  02.08.12 23:10

@Bugatti Mám takového švagra (Kubánec), otce (který už je sice šedivý, ale „švihák“) a pár dalších známých… A jsem stále jednoznačně proti.

seznam.mih  02.08.12 23:20

Nevím, co si mám představit pod silnějším mužem, ale ti tlustčí typy, které jsem poznala, tak těm nejvíce slušely opravdu padnoucí kalhoty, nebo džíny jednolité barvy a k tomu košili s krátkými rukávy, které nekončí v místě nejširšího místa. Jestli je to ale chlap jak hora, tak mu to bude slušet v tričku bez rukávu :)) a límečky u polokošil taky dělají lepší figuru. Trička ne to radši na těch štíhlejších.

A růžová na chlapech ne a NE! Nicméně u nás v Plzni na Košutce se pohybuje jeden pán, kterej na první pohled působí jak bezdomovec, ale když se na něj kouknu z blízka, tak na bezdomovce má docela styl. Nosi baret, ma uhlazeny vlasy, kozene bezove boty, ktere jsou ale okopany, nosi bradku, nebo takovy strniště, nebo co to je. Vypadá neudržovaně co se týče obličeje a pak nosí nějaké tričko, nebo košili s krátkými rukávy a béžové kalhoty a to tričko/košili má zastrkaný do kalhot a opáskovaný hnědým páskem a někdy má tuším i takovej blejzr. A nosí právě růžový tričko a nevypadá nijak přehřátě, ani divně. Věkově mu tipuju tak kolem 60 a je to docela štíhlej prošedivělej chlap. Ale na první pohled připomíná bezdomovce a na zastávce vysedává pokaždý, když někam chci jet.
Ale obecně chlapi v růžovém ne. Nepřišla jsem tomu na chuť.

Lola  03.08.12 04:08

Něco už proběhlo zde:
http://www.modnipeklo.cz/…-chlapa-942/

kacenka.smile
427 příspěvků 03.08.12 09:54

seznam.mih: Nechápu to zavrhování růžové na mužích, když spoustě z nich ta barva sluší. Jistě, muž oblečený do růžova od hlavy k patě moc mužsky nevypadá, ale např. růžová košile vhodného odstínu může vypadat velmi dobře. Přijde mi to už překonané, asi jako kdyby modrá nebyla barva pro ženy.

MUDr.Lant
389 příspěvků 03.08.12 11:58
V tričku bez rukávu? To snad raději ne! Nevím, zda jsem přecitlivělá, ale opravdu si myslím, že jestliže jsou jen 3 věci na světě, kterým by se měli chlapi vyhnout, tak to jsou: tanga, slipy a tričko bez rukávu.
@seznam.mih píše:
Jestli je to ale chlap jak hora, tak mu to bude slušet v tričku bez rukávu :)) a límečky u polokošil taky dělají lepší figuru. Trička ne to radši na těch štíhlejších.

seznam.mih  03.08.12 12:22

@kacenka.smile Vám to překonané možná připadá, ale mně se stále na nich nelíbí, nebo jsem ještě neviděla žádného MLADÉHO chlapa, na kom by mi ta růžová nepřipadala divná. A že jich vidím kolem sebe dost, co nosí třeba tričko, nebo košili v růžové barvě. Náš hlavní mistr má několik růžových triček a košil v růžové barvě a v tom najednou jakoby zženštil.

@MUDr.Lant Tanga a slipy souhlasím. Ale co je špatného na tričkách bez rukávu, pokud to nosí mladej chlap, co má pěkné vypracované ruce? Chlapem jako hora jsem nemyslela obtloustlého chlápka, co má místo svalů tuk, ale prostě mohutného chlapa.

Holt máme jinej vkus dámy.

Sekhmet
1918 příspěvků 03.08.12 12:26

Jsou dvě zásady, jak nakoupit oblečení pro muže při těle:
1. musí to být kvalitní materiál
2. musí mu to dokonale padnout
Ideální je, když si může oblečení nechat ušít na míru, protože oblékání mužů při těle má určitá specifika: To, že to musíte kupovat dost široký, asi víte. Kupujte to ale taky dost dlouhý. Divili byste se, kolik firem dělá větší velikosti prostě tak, že roztáhne tělo trička do šířky. Že je k tomu nutno prizpůsobit také obvod rukávu a jeho délku, šířku výstřihu u krku, umístění kapes na prsou apod. to už je nenapadne. Důležité je, aby se v tom mohl dobře pohybovat, nikde to neškrtilo a ani při ohnutí se mu nelezl zadek/záda/pu­pek/cokoli.
To znamená, že musíte vše zkoušet.
Raději se vyhněte vzorům, alespoň pro začátek. Některé na něm mohou vypadat fantasticky, ale těch je menšina oproti těm, ve kterých bude vypadat jako obzvláště rozměrná babiččina pohovka.
Kvalitní materiály jsou velmi důležité. Silní lidé se za prvé (většinou) víc potí, za druhé nejsou tak… jak to říct - snadno protažitelní různými otvory - myslím tím, že některé druhy pohybů jsou pro ně namáhavější (natáhnout se někam apod.) - jsou neohrabanější a kdyby při tom měli ještě hlídat, kde se jim do vyhrnulo, zmuchlalo či pootočilo…
Kupujte taky podle toho, jak se jim to bude oblékat (to už se spíš týká těch hodně při těle) - stokilové dámě asi nekoupíte pouzdrové šaty se zipem po celých zádech - nezapla by se do toho. Pánovi s opravdu velkým bříškem asi nekoupíte kanady na šněrování až pod kolena - při pokusu o obutí by se zřejmě udusil…

Agrafína
251 příspěvků 03.08.12 14:44

:)Přijde mi, že s tou růžovou je to stejný jako s tričky bez rukávu. Vždycky se najde někdo, komu to jako mužské oblečení nebude sedět. Myslím, že vždycky záleží spíš na tom daném typu člověka, který si to obleče a na kvalitě a dobrém střihu. Viděla jsem muže v růžové košili a nevypadal ani trochu zženštile, viděla jsem muže v příšerných růžových kreacích a vypadal děsně. A na triko bez rukávu musí být postava a i když to není moje oblíbené pánské oblečení, nemusí to vypadat zle.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit