Jak nosit džínové šaty?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dom.mus
18 příspěvků 23.03.16 12:23
Jak nosit džínové šaty?

Včera jsem si pyšně odnesla domů tyto modré džínové šaty a byla absolutně nadšená, když jsem si je zkoušela v obchodě, moc mi slušely:) Doma se mi to trochu rozleželo v hlavě, což o to, sice mi sluší, ale moc nevím, jak je dál kombinovat. Nejvíc si lámu hlavu, jaké boty, po loňské sezóně mi zůstali jen klasické černé polobotky, takže potřebuji doplnit zásoby:) jinak nemám doslova v čem chodit. Jasno mám v tom, že k nim asi budu nosit trenčkot, neb křivák nenám a není to ani moc můj styl. Pokud máte nějaké typy, co k nim nosit, budu ráda. Přidala jsem ještě jedny šaty, /dávala jsem je i zde do galerie/, které si myslím, že jsou podobné a daly by se k nim nosit stejně boty. Už se nám otepluje, takže bych ráda oba kousky konečně „vyvětrala“. Děkuju:)

Reklama

Reklama

Reakce:

billie
374 příspěvků 24.03.16 13:13

@dom.mus Hned na uvod vam dam jednu inu radu - pokial budete vkladat svoje otazky do vlakna Pro lidi, co tapou v mode , dostanete ovela viac a ovela lepsich odpovedi, nez ked kvoli kazdej otazke zalozite vlakno nove.
Oboje saty su pekne a myslim, ze aj dobre kombinovatelne. V idealnom pripade by som zvolila jednoduche lodicky alebo sandale na opatku, hlavne z toho dovodu, ze ja osobne by som v tych prvych vyzerala trochu ako udrzbar. Verim ale, ze vam sedia lepsie. Vzhladom na to, ze mate aktualne jedny jarne topanky, tak by som si teraz kupila baleriny alebo oxfordky v bezovej alebo stredne hnedej (mozno aj v konakovej, zalezi od presneho odtiena tych druhych siat). Taktiez by som si aktualne nekupovala viac nez jeden par, skor by som pockala na koniec vypredajov a z usetrenych penazi by som si kupila jeden az dva pary kvalitnych topanok, ktore by mi vydrzali viac nez jednu sezonu (a toto opakovala kazdy rok v lete aj v zime, kym by som sa dopracovala k vysnivanemu botniku). Z dlhodobeho hladiska mi to pripada vyhodnejsie nez kazdy rok zhanat v principe tie iste topanky, nevyhodou je, ze si kazdy krat kupujete topanky, ktore budete nosit hlavne buducu sezonu a tym padom musite presne vediet, co chcete.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama