Jak nosit džínové šaty?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dom.mus
14 příspěvků 23.03.16 12:23
Jak nosit džínové šaty?

Včera jsem si pyšně odnesla domů tyto modré džínové šaty a byla absolutně nadšená, když jsem si je zkoušela v obchodě, moc mi slušely:) Doma se mi to trochu rozleželo v hlavě, což o to, sice mi sluší, ale moc nevím, jak je dál kombinovat. Nejvíc si lámu hlavu, jaké boty, po loňské sezóně mi zůstali jen klasické černé polobotky, takže potřebuji doplnit zásoby:) jinak nemám doslova v čem chodit. Jasno mám v tom, že k nim asi budu nosit trenčkot, neb křivák nenám a není to ani moc můj styl. Pokud máte nějaké typy, co k nim nosit, budu ráda. Přidala jsem ještě jedny šaty, /dávala jsem je i zde do galerie/, které si myslím, že jsou podobné a daly by se k nim nosit stejně boty. Už se nám otepluje, takže bych ráda oba kousky konečně „vyvětrala“. Děkuju:)

Reakce:

billie
369 příspěvků 24.03.16 13:13

@dom.mus Hned na uvod vam dam jednu inu radu - pokial budete vkladat svoje otazky do vlakna Pro lidi, co tapou v mode , dostanete ovela viac a ovela lepsich odpovedi, nez ked kvoli kazdej otazke zalozite vlakno nove.
Oboje saty su pekne a myslim, ze aj dobre kombinovatelne. V idealnom pripade by som zvolila jednoduche lodicky alebo sandale na opatku, hlavne z toho dovodu, ze ja osobne by som v tych prvych vyzerala trochu ako udrzbar. Verim ale, ze vam sedia lepsie. Vzhladom na to, ze mate aktualne jedny jarne topanky, tak by som si teraz kupila baleriny alebo oxfordky v bezovej alebo stredne hnedej (mozno aj v konakovej, zalezi od presneho odtiena tych druhych siat). Taktiez by som si aktualne nekupovala viac nez jeden par, skor by som pockala na koniec vypredajov a z usetrenych penazi by som si kupila jeden az dva pary kvalitnych topanok, ktore by mi vydrzali viac nez jednu sezonu (a toto opakovala kazdy rok v lete aj v zime, kym by som sa dopracovala k vysnivanemu botniku). Z dlhodobeho hladiska mi to pripada vyhodnejsie nez kazdy rok zhanat v principe tie iste topanky, nevyhodou je, ze si kazdy krat kupujete topanky, ktore budete nosit hlavne buducu sezonu a tym padom musite presne vediet, co chcete.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit