Jak nosit košili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šmoulínek
18 příspěvků 25.01.14 17:01
Jak nosit košili?

Mám tím na mysli dilema do kalhot či ne, osobně rád nosím zastčeno, když už se např. pracně ladím pásek s botama a pak by ani pásek nebyl vidět přijde mi to škoda.
Nicméně né každé slečně to přijde elegatní, někomu spíš moc usedlé. Možná něco mezi nechat košili venku (rozumějme neformální, třeba s ohrnutými rukávy) a zastrčit jen trochu v předu u spony pásku?
Co myslíte? Mužete přidat i názory co se vám osobně líbí či jestli někdo naopak má někdo raději nošení košile ležérně venku..

Reakce:

yanulla
767 příspěvků 25.01.14 17:36

To jsem zvědavá kolik tu založíte témat…nestačilo by jedno třeba? Nicméně za mě rozhodně zastrčit! A to mi není 40. Pokud nechcete působit usedle, tak ohrnuté rukávy a rozepnutý knoflíček úplně stačí. Nesnáším zastrčeno cokoli jen u spony, je to tak nějak debilně frajerské, jakože : Všichni koukejte, že mám dneska na sobě značkový/sladě­ný/nový…pásek s naprosto úžasnouú masivní/pozlacenou sponou…

Miracly
47 příspěvků 03.02.14 11:59

Já ji zásadně nosím zastrčenou. Jsem postavou malá, proto mi košile přes džíny ještě více nohy zkracuje. Nicméně ji nosím zastrčenou také proto, že se mi to jednoduše líbí víc.

Betty J.
2031 příspěvků 03.02.14 19:11

Pokud máte na mysli klasickou košili, pak zastrčit do kalhot. Byl to tuším Masaryk, kdo se v souvislosti s čouhajícím podolkem vyjádřil o Rusech přibližně ve smyslu „co čekáte od národa, který si ani neumí zastrčit košili do kalhot“.

Šmoulínek
18 příspěvků 03.02.14 19:23

Tak jsem to tu nadhodil spíše proto že jsem v nějakých anketách zaslechl od x slečen že nesnáší zastrkanou košili v kalhotách (rozumějme při neformální příležitosti) tak jsem byl zvědav kdo a kolik se vás ozve pro a proti :-)

stricc  03.02.14 19:32

Přes kalhoy vypadá dobře tak guayabera
http://content. artofmanliness. com/uploads//2012/07/G­uayabera-Man2-400.jpg
košile do pásku je sexy, košile přes kalhoty by zabila figuru i Apollónovi

Valerius
9 příspěvků 03.02.14 20:42

Dost záleží na okolnostech a samotné košili, dlouhé košile vždy zastrkat do kalhot. Podle mě většina košil vypadá lépe zastrčená i když jde o neformální outfit, ale je to dost o stylu. Příklad: Když vezmu třeba názor mé dlouholeté přítelkyně, tak ta mi dříve říkala to stejné, že se jí líbí více nezastrčené. To bylo ale špatnou košilí a stylem, jak jsem začal kupovat košile co lépe sedí, pořádné pásky a kalhoty, tak se to otočilo. Záleží také dost na postavě, pánům s břichem sedí více volná košile, kterou kdyby zastrčili, tak akorát zdůrazní břicho.
Pokud není problém s angličtinou tak doporučuji stránky http://www.realmenrealstyle.com/ kde je i o tomto tématu článek.

Jinak pokud si nevíte rady, tak je tu možnost polozastrčení, třeba pod svetrem nebo i pokud jde o samotnou košili.

stricc  03.02.14 21:56

@Valerius s tím břichem si dovolím nesouhlasit. Mužské břicho nezamaskuje nic, jediná možnost je ho přiznat, košili nosit zastrčenou a pokud možno i slušně padnoucí sako. Pak to prostě vypadá normálně a nikoho nenapadne se nad tím pozastavovat. Plandající košile nebo tričko přes dělá dojem břicha i u štíhlých mužů, natož u těch, co břicho skutečně mají.

Vroony
59 příspěvků 03.02.14 22:09

Jak nosit košili, je pro mě příliš široká otázka. Jaká košile, jaký střih, materiál, do sukně, do kalhot, do jakých a samozřejmě k jaké příležitosti? Vypasovanou košili k formální příležitosti bych si asi zastrčila. Flanelovou kostkovanou košili bych si před odchodem na grunge rockovej koncert nebo letní fesťák asi nezastrkávala. Ale to na mysli asi nebylo. Jen mi tahle otázka přijde trochu zbytečná.

Šmoulínek
18 příspěvků 03.02.14 22:52

Myslím že tato otázka je aktuálnější u pánů.. :)

symplooke
28 příspěvků 19.02.14 17:36

Záleží na typu košile i kalhot. Oblekové košile ( Vypasované, delší) určitě vždy do kalhot. U kratších, případně volnějších košil si můžete vybrat. Obecně vypadá lépe košile zastrčená do kalhot, ale třeba u volnějších džínů bych se v případě neformální košile nebál nosit ji venku.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit