Jak nosit KŘIVÁK

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarushka1997
2 příspěvky 23.09.15 20:28
Jak nosit KŘIVÁK

Krásný večer vám všem,

venku krásně, teplo, konečně podle mého gusta a tak zase začnou přibývat outfity.
V poslední době jsem si hodně oblíbila koženkového křiváka, kterého jsem si koupila letos na podzim v HM. Popravdě řečeno, dost jsem přemýšlela, jestli si ho koupit, jelikož to není tak úplně můj styl. Ale zase jsem si říkala, že když to zkombinuju s nějakými šaty, sukní a podobně, nebude to tak tvrdé a bunda získá snad trochu víc ženský a romantický nádech.
Je mi jasné, že o asi nebude po chuti každému, ale mně se křivák s krajkou a minisukní dost líbil.

Reakce:

sulcinka
698 příspěvků 23.09.15 20:54

@Klarushka1997 Ale na bazaru je zmíněn křivák kožený. Tak je to kůže nebo kożenka? Když už je tam odkaz na bazar.

Klarushka1997
2 příspěvky 23.09.15 21:46

Určitě se nejedná o pravou kůži :) to je trošku mimo mých možností. Jedná se o velmi kvalitní koženku, která je od pravé kůže téměř k nerozeznání :) bundička je navíc velice teplá-neprofoukne, takže za mě materiál super :) o omlouvám se za neshodu výrazů :D

Mirt
422 příspěvků 24.09.15 18:14

Gratuluju, založila jste naprosto nesmyslnou diskusi jen kvůli ošklivé koženkové bundě… Ty fotky mají být inspirativní? Mně to totiž přijde jako pěkná nuda.

Qwertyl
293 příspěvků 24.09.15 20:28

Probůh a proč se toho fantastického kousku vzdáváte???!!!

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 30.09.15 15:18

@Klarushka1997 Odkaz na inzerci do diskuse nepatří, protože na Vaše téma navázalo několik dalších diskutérek, diskusi po úpravě ponechávám,

Přeji všem pěkný den všem :kytka:,

Josefina

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit