Jak nosit prsa

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cuckyna  21.09.12 09:49
Jak nosit prsa

Už dlouhou dobu přemýšlím nad tím, jak obléknout větší prsa. Vím, že je na MP hodně žen, co se pyšní velikostí D a větší. Zajímalo by mě, jak horní část těla oblékáte. Soustředíte se spíš na tmavší barvy topu a klidně barevné sako? A jaký je výstřih tak akorát aby příliš nelákal oči ostatních. S jakým materiálem máte zkušenosti. Já osobně mám problém s košilemi, nikdy mi žádná neseděla, prostě se otvírají. Máte zkušenosti nějakým obchodem, kde by vám košile nebo vůbec topy a saka seděla i na velká prsa? A znáte nějaké stránky kde by bylo vidět jak se obléká žena jinak štíhlá s většíma prsama? (Pokud je dotaz příliš zmatený tak se omlouvám)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 21.09.12 09:53

S hrdostí;-) jako Salma - http://zkracovatko.cz/0OZoOj

Košile doporučuji na míru…budete překvapena, jak Vám sednou.

sekaclady  21.09.12 10:07

@Cuckyna hmm.. mám tentýž problém.. mám strašně v oblibě roláky, ale je fakt, že moje prsa vel 65 D mi to zbytečně zdůrazňuje a tak musím vymýšlet čím to zamaskovat..po­kouším se nosit korále, vesty.. to jsem dřív nedělala, a košile? No, některé jsem si pořídila trochu větší a upravila jsem si záševky.. a vyhovují mi také ty co mají trochu elastanu a jsou pružné..

kacenka.smile
427 příspěvků 21.09.12 10:10

Sekaclady: zajímavé, já mám velikost 65D a jsou to spíš malá prsa, jak se říká, nejspíš jedničky, max. dvojky. Ale jak nejsem prsatá, tak nosím výstřihy, buď kulaté nebo do V a líbí se i to tak, je znát, že prsa mám, ale nepůsobí to vulgárně. Právě roláky podle mého názoru prsa zvýrazní nejvíc.

pehot
685 příspěvků 21.09.12 10:14

Já tedy velká prsa nemám, ale zas mám ráda oblečení tzv. na tělo. Což bývá, obzvlášť u košil, problém - když sedí v pase, je malá přes prsa a když sedí přes hrudník, do pasu bych se vešla 2×. Takže kupuju tak, aby seděla v ramenou a nerozvírala se přes prsa, zbytek dle potřeby upravím.

razorblade  21.09.12 10:21

Ja nosim temer vsechno, cilene se vyhybam jen rolakum a hodne velkym vystrihum (vypadaji s velkymi prsy lacine). uplne nejlepsi jsou vystrihy do mirneho vecka nebo hlubsi kulate. krasny dekolt delaji treba zavinovaci saty nebo halenky. kosile mam rada, ale mam problem, ze kdyz mi jsou pres prsa a v ramenou, tak trochu odstavaji na brise. resim to tak, ze je bud zastrcim do kalhot nebo prepasam paskem.

Cuckyna  21.09.12 10:34

@razorblade Právě ohledně toho výstřihu - do véčka buď musí být hodně široký (na takový jsem ještě nenarazila) a nebo se mi líbí kulatý, ale tak aby nebyla vidět „čárka“ ale byly odhalené klíční kosti.

A nosíte věci do pasu? Já si teď koupila šaty, jsou do přirozeného pasu, mají malý výstřih a sedí skvěle, ale buď to nechtěně přehlížím nebo prostě nejsem schopná najít.
A třeba tmavé barvy? líbí se mi trička s dlouhým nebo tříčtvrtečním rukávem s mírným výstřihem ale aby byly dvouvrstvé (a tmavé - temně modré, černé), lépe pak drží prsa. Někdo nějaké nápady?

FrancesAnn
81 příspěvků 21.09.12 10:36

Já jsem z důvodů větších prsou (75G) dlouhé roky nenosila košile vůbec. Když jsem je dokázala zapnout přes prsa, byly velké v ramenou a v pase mě dělaly ještě širší než jsem. Teď jsem objevila, že musím mít košili, která má i prsní i pasové záševky (snad se to tak jmenuje, prostě ty od průramků a ty zespoda). Ty, co záševky nemají se ani nenamáhám zkoušet. Pak je i jedno, jak je košile barevná nebo vzorovaná, když dobře sedí, dokáže prsa opticky zmenšit. Dobré řešení by určitě byla košile na míru, jak radí Mylady2.
Já bych se zas ráda zeptala - když už trička, nosíte s elastanem nebo radši bez? Ta čistě bavlněná mi připadají, že když je natáhnu přes prsa, tak pak dolů visí a dělají mi i široký pas. S elastanem mě zase pěkně obtáhnou, takže je vidět že pas mám, ale zas až moc zdůrazňují ta prsa…

razorblade  21.09.12 10:42

@Cuckyna mnooo… nekolikery saty s gumickou v pase mam a obcas mi to dela zvlastni efekt, ze jak se mi to obtahne pres prsa, tak vepredu se mi ten pas na satech posune vejs nez ho mam na zadech:D resim to silnym paskem, ktery ten rozdil nekolika centimetru zakryje.
jinak co se tyce dvouvrstvosti tricek, aby vam prsa udrzely, tak podle me to neni nutne - takovou sluzbu vam ma udelat podprsenka. a myslim, ze nemusite nosit jen tmave barvy, ja mam nejradsi bila tricka a nezda se mi, ze by mi delaly nejake monstrdudy

Cuckyna  21.09.12 10:43

@FrancesAnn Já jsem pro trička s nějakým procentem elastanu ale třeba max 10% (radši 5). Jednak ta bez elastanu se vytahují, ani rukávy nesedí hezky celý den, a navíc přes prsa se dělají hodně takové vlnky. S elastanem hezky drží, pokud nemají vysoké procento tak obtáhnou ale nezvýrazňují.

razorblade  21.09.12 10:43

@FrancesAnn co se tyce tricek, tak se proste musite smirit s tim, ze ta prsa mate a ze v tricku budou videt:)

BezNicku
159 příspěvků 21.09.12 10:45
@razorblade píše:
@FrancesAnn co se tyce tricek, tak se proste musite smirit s tim, ze ta prsa mate a ze v tricku budou videt:)

ano :)
anebo koupit „zmensujici“ podprsenku v MS (v krabickach) a muzete prestat resit tyhle „blbosti“ :-D

Cuckyna  21.09.12 10:47

@razorblade Já mám taky ráda trička, jen jsem prostě přemýšlela že je čas trošku změnit, nebo mít něco v záloze. Problém s výškou pasu vepředu a vzadu znám moc dobře :D

Alizon
1233 příspěvků 21.09.12 10:51

@pehot
Vy snad pisete o mne:) Velka prsa jako takova taky nemam, ovsem v pomeru se svoji jinak velice drobnou postavou ano. A taky mam rada obleceni na telo (i proto ze mi lip slusi nez plandava halenka a z toho bum trci hubene rucicky). A jen vyjimecne najdu halenku ktera mi opravdu sedi. Obecne jak je mala velikost, tak je to male i pres prsa a basta.
Takze mit jeste opravdu velka prsa, uz nekoupim nic.

Dahllie
2222 příspěvků 21.09.12 11:32

Prsa jsou mojí součástí, takže jsem se je naučila nosit (rozdíl pod a přes cca 37 cm). Dřív jsem je schovávala, halila se do černých volných hadrů a hrbila se. Nemá to cenu, jen to snižuje sebevědomí. Teď už nosím všechno, v čem se sama sobě líbím. Jen si dávám pozor na různé vzory, vodorovné proužky, už zmiňované roláky (když už, tak vrstvit a ještě k tomu nějaký náhrdelník), abych nevypadala jak rolba s radlicí. Košile a halenky jsou neštěstí, v Čechách jsem na sebe žádnou nesehnala několik let, vidím to, že si nechám šít, až nebudu mít možnost nakupovat v Anglii (tam je firma, která šije pro různé velikosti poprsí - Pepperberry ) a i z řetězce jsem tam narazila na košile, které mi relativně sedí. Co je pro mě ale absolutně zakázané jsou různé konfekční tuniky s přestřižením pod prsy. Mně totiž končí v půlce prsou.

FrancesAnn
81 příspěvků 21.09.12 11:37

@BezNicku : zmenšující podprsenku jsem si zkoušela jednou a místo dvou prsů mi vytvořila na hrudníku jednu obrovskou placku, připadalo mi to, jak kdybych si pod oblečení nacpala šišku chleba…
Radši se smířím s tou velikostí co mám :-)

Linie
1704 příspěvků 21.09.12 11:43

Dahlie - díky za odkaz, super http://catalogue.pepperberry.com/?…

teetee
499 příspěvků 21.09.12 12:02

Asi nebudu ten vzorek co shanite… ale stejně odpovim. prsa mam 70 D-E podle sezony. na obvodu tedy cca 105 k pasu 70-5, čili to bije do očí, maličko.
Nicméně fakt nenosim cíleně tmavé barvy, prsa mám pěkná a naopak to beru jako přednost, takže na ně s citem upozorňuji. Kvalitní podprda + uplý svetřík s V výstřihem, vypasované košilky, vypasovaná tílka. uplý a vypasovaný se opakuje proto, že když to tak nemám a nosím volné haleny, přijdu si jako tank. raději ukázat linii, než maskovat něco, co se maskovat nedá. vyhábám se volným střihům přpůleným pod prsama, klasickým tričkům ke krku a hlavně rolákům. s nákupy je ovšem kříž, to je fakt.

Cuckyna  21.09.12 12:14

Taky nemám ráda volné haleny, spíš jsem přemýšlela jestli tomu víc sedí něco ne úplně upnutého, ale přepásaného v pase.

BezNicku
159 příspěvků 21.09.12 12:15
@FrancesAnn píše:
@BezNicku : zmenšující podprsenku jsem si zkoušela jednou a místo dvou prsů mi vytvořila na hrudníku jednu obrovskou placku, připadalo mi to, jak kdybych si pod oblečení nacpala šišku chleba…
Radši se smířím s tou velikostí co mám :-)

chapu, ale tyhle jsou fakt bezva :)) a sexy! uz nenosim jine

Ziné
82 příspěvků 21.09.12 12:19

Mám velikost 70E. Košile a halenky nosím ráda, protože v nich prsa působí méně nápadně. Musí být samozřejmě dobrý střih, ani příliš upnutý, ani příliš volný.
Jedním z nejdůležitějších kritérií při volbě oblečení je pro mě to, jestli v něm moje prsa nevypadají moc velká. Dříve jsem nosila hlavně černé topy, ale dnes už se tolik barvám nevyhýbám, záleží spíš na střihu a materiálu. Materiály obecně volím pevnější, které lépe drží tvar a nezdůrazňují tolik křivky, takže žádné tenké polyesterové hadříky ani žebrové úplety.
Výstřihy jsou nejlepší středně hluboké, pěkně vypadá i lodičkový výstřih. Zásadně se vyhýbám oblečení, přestřiženému pod prsy. V něm vždy vypadám jako těhotná. Naopak jsou vhodné střihy, které opticky prodlouží trup.
Stahující podprsenky mám ráda. Ony sice zas tak výrazně nezmenšují, ale přece jen ty prsa nejsou tolik nápadná a mám v nich pocit větší opory.

Sibyla
2639 příspěvků 21.09.12 12:32

V mládí jsem měla prsa neviditelná, takže si teď 75E užívám a rozhodně je nehodlám schovávat. Bože, prsa jsou jedna z částí, se kterými jsem spokojená! Klidně nosím pružné svetříky, které uplatňují křivky. Pokud jde o nepružné materiály: záševky, záševky, ať to nevypadá jako stan!

mitford sister
522 příspěvků 21.09.12 12:41
@BezNicku píše:
ano :)
anebo koupit „zmensujici“ podprsenku v MS (v krabickach) a muzete prestat resit tyhle „blbosti“ :-D

Přesně jak tady někdo dole píše - zmenšující podprsenky dělají patvar. A ‚blbost‘ to není. Pro většinu majitelek většího poprsí to je věčná chůze po tenké čáře mezi přitahováním nežádoucí pozornosti na straně jedné, a zahalováním se do hábitů - a případně svazováním a stahováním pomocí zmíněných speciálních podprsenek na straně druhé. A do toho ještě další věci - sebevědomí, sebepřijetí, výběr v obchodech…není to vůbec nic lehkého.

Já mám 75DD-E a vždycky pečlivě zvažuji, jakou podrpsenku pod jaký vršek a ještě abych vypadala harmonicky jako celek. Asi díky tomu, jak mám tvarovanou celou postavu mi nikdy neposloužily klasické rady pro oblékání velkých prsou. Výstřihy do V mi nesedí, zužují mi ještě více moje ne úplně výrazná ramena a prsa pak vypadají hodně pytlovitě :) Naopak lodičkové a mělké kulaté výstřihy - dokonce i roláky - mi většinou sedí, když si vezmu podprsenku, která udělá kulatý tvar a hodně prsa zvedne. Tak to nosím většinou v chladnějším období a do košil. V létě preferuji volnější topy s větším kulatým výstřihem, ale to by mi z toho výstřihu pak lezly dva míče; proto nosím podprsenky, které prsa jen trochu dotvarují a ‚připlácnou‘, moc je nezvednou (většinou s netvarovanými košíčky). Hlubší, kulatý výstřih opět rozšíří ramena a prsa se opticky zmenší a schovají pod volnějším topem. Spodní lem většinou tak ležérně napůl zastrčím do kalhot nebo sukně. Nikdy nenosím nic, co by mělo zároveň velký výstřih a bylo upnuté. Naopak různé netopýří a kimono rukávy - i ‚voda‘, která sice partie zvýrazní, ale opticky rozbije - vypadají velmi dobře. Výška a řešení pasu zejména u šatů mi také hodně ovlivňuje výběr. Obecně čím vyšší pas, tím více musí podprsenka prsa zvednout a naopak. Je to věda a věčný boj… :)

M5
6 příspěvků 21.09.12 13:28

Jo, věčný problém. Mám sice „pouze“ velikost D, ale košile mi nesedí téměř žádná. Malá přes prsa nebo velká přes pas… Začala jsem to řešit barevnými tílky pod košili, nechám odepnuté vrchní knoflíčky a je po problému. Navíc můžete stejnou košili nosit na 100 způsobů.:)

ofeliet
429 příspěvků 21.09.12 15:20

Mám prsa velikosti 80 F, nejsem štíhlá, ale mám souměrně tvarovanou postavu typu „česká selka“. :-). Velká prsa, relativně štíhlý pas, velké boky. Nic neschovávám, dle mých zkušeností se takové proporce mužům velmi líbí :-), což je dle mého názoru i biologická dannost ( symbol plodnosti atd.). Takže ženské neblázněte, není co schovávat, velká prsa jsou přednost!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit