Jak nosit síťované legíny?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gellisis
7 příspěvků 26.04.13 20:26
Jak nosit síťované legíny?

Nemáte nějaké tipy jak nosit legíny které vypadají nějak takhle: Koupila jsem si je a přiznávám že nevím jak to kombinovat aby to nevypadalo nějak hnusně, vyzývavě nebo něco v tom smyslu :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 26.04.13 21:29

Mám takový pocit, že pojem „síťované legíny“ už teď vyvolává alergické reakce u většiny čtenářek. Obávám se, že se vám nedostane žádné rady.

Robena
1257 příspěvků 26.04.13 21:32

A hlavne nevim, zda jsou usite ze site, resp. vyrobeny technikou sitovani, ci zda maji dekor site.

any2
246 příspěvků 26.04.13 21:36

Tohle patří spíš pod „peklo radí“, nechcete to tam vložit i s fotkou toho zázraku?
Mimochodem vyvolalo to u mě silnou alergickou reakci.

jituliiik
294 příspěvků 26.04.13 21:39

Obávám se, že síťované legíny budou vždy působit hnusně a vyzývavě.

suntala
201 příspěvků 26.04.13 22:42

Hm… nenosit?

neversaynever
31 příspěvků 26.04.13 22:43

Nenosit vůbec:)

Bellaa
18 příspěvků 27.04.13 01:46

Nenosit.

Betty J.
2031 příspěvků 27.04.13 08:03

Stejně jako špičaté tenisky na podpatku - rychle k nejbližší popelnici.

bertulka  27.04.13 09:50

Nikdy a nikam! ev. jen na doma k vysokym kozackam a biciku- dle zalib partnera.

Gräfin
2634 příspěvků 27.04.13 09:59

Nosit nosit nosit, následovně:

vezměte je mezi palec a ukazováček a vhoďte do odpadkového koše. A rychle vyneste odpadky, abyste nebyla v pokušení je vytáhnout.

antees
731 příspěvků 27.04.13 16:27

Tak když už jste si je koupila, musely se vám líbit, takže bych je hned nevyhazovala. Uričtě se dají nějak zkombinovat. Osobně bych šla do punk/rock stylu, něco takového, co je na obrázku - lodičky a vrch střízlivý, bez výstřihu nebo vzorů. Asi se to hodí jen na nějakou party či večírek a taky jen pro slečny do určitého věku, které si ještě mohou s módou hrát a nevypadat vyloženě směšně.

Guinea Pig
1190 příspěvků 27.04.13 16:33

…akože cože..? :-) hmm…kam bych todle nosila..hmm…

gudrun  27.04.13 16:42

Urcite je noste s jednoduchejma satama. Urcite to bude hezke a sexy. Vulgarni to bude kdyz to prekombinujete.

Carrion
80 příspěvků 27.04.13 17:28

Slovní spojení ‚síťované legíny‘ ve mě vyvolává značný odpor a nedokážu si absolutně představit, jak to zkombinovat, aby to nevypadalo blbě, nevkusně a lacině.

suntala
201 příspěvků 27.04.13 17:54
@Borůvka19 píše: …akože cože..? :-) hmm…kam bych todle nosila..hmm…

Ale no tak, když už jste si to koupila, přece to nevyhodíte:-) Třeba aspoň na procházku se psem…

Chany
872 příspěvků 27.04.13 18:19
@Borůvka19 píše: …akože cože..? :-) hmm…kam bych todle nosila..hmm…

Já bych to viděla na : „zavolej mi do klubu!!!“
Nebo vystavit jako návnadu do předzahrádky k vykřičenému domu.
Nebo jako rajcovní ohoz ke svíjení se u tyče ve výše uvedeném domě…

gudrun  27.04.13 18:22

@Chany Tak presne tyhle nazory tady ukazujou jak mate omezeny rozhled, predstavivost, a jak jste uzkoprsa(nejen vy vetsina v tehle diskusi.

Chany
872 příspěvků 27.04.13 18:26
@gudrun píše:
@Chany Tak presne tyhle nazory tady ukazujou jak mate omezeny rozhled, predstavivost, a jak jste uzkoprsa(nejen vy vetsina v tehle diskusi.

Naopak- pro Borůvku19 jsem popustila uzdu fantazie…
Samozřejmě NIKDO vám tady nebrání, abyste se takhle vystrojila a vyrazila omračovat svět. Jakápak úzkoprsost a omezování se! Do toho! Máte moje sympatie! ;)

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.04.13 18:26

@gudrun
dejte prosím příklad (obrazový), jak to podle vás nevypadá vulgárně. to není ironie, fakt by mě to zajímalo, protože já si nic normálního prostě představit nedokážu.

určitě něco takového existuje, ale podle mě síťované legíny byly vynalezeny jako něco pro lehké děvy (stejně jako latexové kozačky nebo ocvočkované podprsenky) a nejsou na běžné nošení.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.04.13 18:30

Ještě bych dodala, že pod pojmem síťované legíny si představuju toto (obrázek v úvodním příspěvku se mi nezobrazuje):

gudrun  27.04.13 18:30

Verte mi muze to byt velmi pekne a vkusne i na bezne noseni. Koukala jsem na nejake obrazky a nic jsem zatim nenasla. Z Labutinek take muzete udelat model pro slapku nebo elegantni zenu. To same s tema puncochama.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.04.13 18:32

@gudrun
ony to ale nejsou punčochy, ale legíny. a to je podle mě dost podstatný rozdíl. (vůbec nechápu, jak byste je chtěla solidně obléct k šatům, zrovna u vás dle vašich příspěvků jsem myslela, že na tohle nejste, opět bez ironie).

gudrun  27.04.13 18:36

Jo tak leginy, no to je jina, ty bych prenechala mladym pubertackam k modelum ala punk's not deth. Jinak si predstavte krasne jednoduche saty treba pouzdrove k tomu hezke lodicky a tyhle sitace (puncochove). Decentni liceni, upraveny uces, klasickou kvalitni kabelku a mate seriozni zenu co se do toho neboji slapnout.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.04.13 18:38

@gudrun
síťované punčochy - věřím, že to jde, při minimalismu. ale legíny podle mě příčetně prostě nejdou. k čemu? pod kraťasy? hrůza. k minisukni ještě větší hrůza. k šatům vůbec ne. fakt leda jako úlet náctiletých holek s patřičným ostatním výzorem včetně nějakého crazy makeupu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit