Jak odpoutat pozornost od delkotu a širších boků

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 11:32
Jak odpoutat pozornost od delkotu a širších boků

Ahoj, potřebovala bych nějaké fígle:) jak odpoutat pozornost doplňky od dekoltu.
Jaká je vhodná délka řetízků atd. Jde mi o to, že v letním čase bohužel lehčí šály jsou taky problém. A jakým způsobem přitáhnout pozornost k štíhlému pasu. Tedy jde mě vlastně o to odpoutat pozornost od dekoltu a širších boků a přitáhnotu pozornost k štíhlému pasu.

Reakce:

smrtonoška  26.08.12 12:09

Nosit kalhoty a sukně do pasu, přidat širší, výrazný pásek a zastrkat svršek do kalhot/sukně.

katango
1356 příspěvků 26.08.12 12:28

Proč odvracet pozornost od dekoltu? Jestli máte pěkný, tak spíš decentně tu pozornost přitáhnout, čímž taky odpoutáte pozornost od širších boků.

Cuckyna  26.08.12 12:58

A máte větší prsa a štve vás že se na ně lidi koukají? To už se v nějakém vláknu probíralo - středně velký výstřih. Já teda ráda nosím saka která nejsou až tak vypasovaná, spíš pánský střih, ale to neřeší váš problém s pasem.

Ems
1482 příspěvků 26.08.12 13:15

Já teda pozornost od boků odtrhávám pozorností k dekoltu..:D
Jinak pokud máte úzký pas doporučuju třeba ačkové sukně do pasu, pokud máte pevnou ženskou oblou postavu tak pouzdrové sukně, sice zvýrazní tvar postavy ale pas krásně vynikne…

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 13:53

Problém je, že často kalhoty do pasu, ještě více zvyrazní široké boky. Mám výraznou přesýpací postavu. Nestydím se za své prsa, přesto je mi nepříjemné na ně příliš upozorňovat. Sukne vlastně krom krátkých džínových sukní jsem nikdy nenosila. Přesto mi příjde, že právě v nich ty boky jdou vidět. Sukně jsem nikdy nezkoušela, tedy zvýraznit jimi pas. Vždy, když jsem kupovala sukni, chtěla jsem, aby mi končila těsně u boků nebo přibližně v té oblasti, kde nechávám končit kalhoty, nejsem příznivec bokove, takže mám ráda zlatý střed, kdy si čupnu a nemusím se kontrolovat extra. Bohužel mám problém s výběrem kalhot, právě malokteré mi sednou, né kvůli obtížnosti najít velikost na mě, ale kvůli střihu. Nevím, proč, ale neustále se mi u kalhot stává, že mi padají dolů nebo mají jí onu tendenci jít dolů. Je mi to nepříjemné, a pokud zase utáhnu pásek, není mi to taktéž nepříjemné. Sáčka, šály používám, ale když jsou opravdu velká horka, tychle věcičky nejde použít nebo jde, ale je v tom šílené horko:) Sukni, kterou bych zapínala v úrovni pasu jsem nikdy nezkoušela z důvodu, aby mit o nezvětšilo spodní část, ale vím, že áčkové sukně jsou vhodné.

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 13:55

Právě to zastrčení triček a košil do kalhot mi příjde, že jako by ukazovaly na široké boky nebo spíš je to jen můj dojem:) Promiňte, že se tak blbě ptám:) oblékám se poměrně roky stejně, ale zjištuji, že bych potřebovala změnu, myslím tím, vědět, co ano a co ne:)

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 13:59

Pásky nosím v oblasti pánve boků, všeobecvně se mi psáky líbí, ale jak jsem psala bud mě škrtí nebo padají at nastavuji veliost jak chci. Veliké pásky nenosím z důvodů, že poukazují na širokou pánev, tedy k těm bokům, pokud pásek, tak né příliš výrazný, který by upoutával. I když si můžu sama odpovědět, pásek na bocích, přece právě k těm bokům přitahuje pozornost:D

smrtonoška  26.08.12 14:26

Na Vašem místě bych udělala tohle: vzala bych kalhoty a sukně různé délky a výšky pasu, pásek a nějakou halenku a poprosila někoho, aby Vás vyfotil… v normálním postoji, celá postava, ne z nadhledu/podhledu (častý problém při samospoušti, deformuje postavu). Můžete experimentovat vršek vevnitř/ven, různé pásky a pod. Když budete mít ty fotky vedle sebe, uvidíte, co vypadá dobře a naopak špatně. Ono se to blbě radí, když Vás nevidíme a nevíme, co přesne nosíte a jak to na Vás vypadá. Pokud máte odvahu, zkuste nahrát fotky i sem, nikdo Vás nebude drbat, pokud vědí, že chcete poradit.

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 14:46

Tak já jsem se odvážila:) vím, že radit bez přehledu je těžké. To na co nerada poukazuji jsou široké boky, prsa, poslední půlrok lehce bojuji s bříškem, ale udržuji se, vysoká jsem 175 cm. Obvykle nosím tenisky nebo žabky.
Podpatky příliš nenosím, asi se je bojím nosit, abych neupotávala pozornost a přitom doma mám hezkou sbírku:) [* *] ps: v tomto normálně nechodím, hodila jsem to na sebe na rychlo, aby vynikla trochu postava.

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 14:49

U kalhot či sukní mi vadí právě to, že když si upnu pásek, aby nic nepadalo, lezou ven postranní špíčky a zase na volnější páse, vše trčí, oblečení si nekupuji nějaké těsné. Mám dotaz, myslíte si, že tílko na ramenou jsou vhodnou volbou.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 26.08.12 14:59
@leeeeeevandulka píše:
Tak já jsem se odvážila:) vím, že radit bez přehledu je těžké. To na co nerada poukazuji jsou široké boky, prsa, poslední půlrok lehce bojuji s bříškem, ale udržuji se, vysoká jsem 175 cm. Obvykle nosím tenisky nebo žabky.
Podpatky příliš nenosím, asi se je bojím nosit, abych neupotávala pozornost a přitom doma mám hezkou sbírku:) [* *] ps: v tomto normálně nechodím, hodila jsem to na sebe na rychlo, aby vynikla trochu postava.

tak podle popisu jsem čekala obryni, a vy máte úplně normální souměrnou, štíhlou postavu, nechápu co řešíte. nosit můžete cokoliv, vč. toho co je na fotce (na zahradu dobrý) - akorát tu podprsenku bych vyměnila:-)

MP sasanka
13 příspěvků 26.08.12 15:34

Uplne normalna postava…tiez nechapem, co riesite. Co by som ja dala za taku postavu! Myslim, ze sa netreba porovnat s anorektickymi modelkami v casopisoch, to nie su normalne zeny, ale kostry.

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 15:36

Tak tu podprsenku jsem měla v rychlosti. Přesto bych uvítala radu:)co jsem řešila:)

katango
1356 příspěvků 26.08.12 15:40

@leeeeeevandulka jediná rada, kterou vám mohu dát, je, abyste se přestala považovat za osobu s širokými boky a ňadry; máte pěknou štíhlou postavu, pěkný útlý pas, oblékejte se tak, aby tvary vaší postavy nezanikaly, tedy žádné pytle. Pozornost bych tedy na vašem místě od ničeho neodpoutávala, není proč.

Příspěvek upraven 26.08.12 v 17:00

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 26.08.12 15:53
@leeeeeevandulka píše:
Tak tu podprsenku jsem měla v rychlosti. Přesto bych uvítala radu:)co jsem řešila:)

co si zkusit přečíst příspěvky výše?
konkrétně: šaty, sukně a kalhoty s vyšším pasem. bokovky jako na fotce vaší postavě nelichotí, je to vidět zejména zezadu. u kalhot bývá problém sehnat správný střih, tj. pokud s tím opravdu máte zájem něco dělat, zkuste se „naučit“ nosit sukně a šaty.
tílka se špagetovými ramínky budou na prsa upozorňovat vždy, stejně jako třeba roláky. takže něco mezi tím:-)
ve velkém vedru je mnohem líp v něčem takovém (předesílám, že konkrétní šatky se mi nelíbí, jen nemůžu najít názornější obrázek) 

Cuckyna  26.08.12 16:17

Nevěřím, jako kdybych viděla na fotce sebe. A ano, větší (hezká, pro mě normální) prsa, nepřijde mi že byste měla útlejší pas, a úplně normální boky. Břicho mám téměř stejné. Letos jsem začala nosit vypasované šaty, mám radši ne příliš hluboký dekolt, ale zase ne úplně ke krku, podpatky taky moc nenosím (zas tak na nich neumím), sukně jak do áčka tak pouzdrové lehce nad kolena. Nenosit pytlovité halenky, pokud ano, tak opasek do pasu (samozřejmě za předpokladu že nemáte gumu na bocích nebo pod prsama). Klidně pište do zpráv ;)

seznam.mih  26.08.12 16:21

Ach jo vždyť jste úplně normální ženská. kde ste vzala, že máte větší boky a prsa? Sakra ženská má mít takovou postavu. byste snad chtěla mít chlapeckou postavu? Vždyť po takovej postavě by toužilo nejedno procento žen :( Ach jo mě je z toho tak smutno..

leeeeeevandulka
17 příspěvků 26.08.12 20:25

Tak ty šatičky jsou nádherné:) Vlastně vždy celý život jsem se vyhýbala právě tomu, abych měla kalhoty vyšší k pasu nebo nedej bože sukni. Vždy sukni jsem musela dopnout na pánvi. Není divu, že se pak ty sukně hrnuly na vrch, když mi držely na pánvi. Jinak děkuji viktorce, to bylo velmi přesné:). Vím, že když vidíte postavu, která Vám příjde štíhlá, nechápete danou osobu. Ale každý z nás má nějaká slabá místa na postavě, na které nerad upozorňuje a nemusí být extra puntičkář. V dnešní době, kdy se neustále vystrkují a ukazují prsa je přirozené dát dekolt na obdiv, ale mě se to ani extra nelíbí v běžném životě, takže rači poukáži na jiné přednosti:) ale neodsuzuji to ne, vždyt je svělé to, že každý sází na něco jiného:)
Udělala jsem si menší test, obvykle ho provádím jednou za dlouhý čas. Nafotila jsem všechny možné kombinace před zrcadlem, bohužel sama, neměla jsem fotografa nebo dobrou duši po ruce. Prostě, co by mohlo, nemuselo k sobě hodit. Našla jsem vážně pár kombinací nebo vyloženě pár kousků u kterých jsem na sobě věděla, že mi sednou, že mi to v nich sluší, což je katastrofa vůči tomu, co mám ve skříni:D. Tak schválně jsem zkusila vytáhnout ze skříně právě ty kalhoty s vyšším pasem (protože mi vždy přišlo, že mi dělají širokou pánev). A hle, hezky do nich šlo zastrčit tričko nebo halenka, zatím paradoxně to na fotkách vypadá vážně dobře, dokonce štíhleji. Jen u kalhot s vyšším pasem, mám tendenci, že se mi stahují kalhotky dolů a jako bych měla tendenci ty kalhoty dávat dolů nebo možná mě padají. Nenosím bokovky kalhoty, normální, padnoucí. Ovšem kalhotky s vyšším pasem nemám. Co ovšem mě zarazilo pozitivně byla právě ta sukně, tam to bylo hodně viditelné. Položená sukně na pánvi, položená u pasu.
Taky hodně vynikly dlouhé, hezké nohy, když jsem najednou sukně a kalhoty netahala k pánvi, ale k pasu.

Jen tak
58 příspěvků 27.08.12 11:46

Vaše postava je naprosto v pořádku, není mi jasné, od čeho chcete odpoutávat pozornost, já bych decentně zvýrazňovala a snažila se podtrhnout všechna vaše plus.

Robena
1257 příspěvků 27.08.12 12:59

To neni problem postavy, ale sebevedomi. Vpadate skvele - nechapu, proc chcete „odpoutavat“? :-)

chekotay
410 příspěvků 28.08.12 12:33
@seznam.mih píše:
Vždyť po takovej postavě by toužilo nejedno procento žen

A nejedno procento mužů. :)
Paní L., máte pěknou postavu.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit